Svadobný účes

silviafulercikova
14. mar 2016

Ahojte deivčatá čo poviete na tento učes dobrý ,alebo mám vyskušat ešte iny ? 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉

hvolkovamirka
21. apr 2016

@silviafulercikova to mas pravdu teraz je tych ucesov neskutocny pocet a clovek si nevie ani vybrat, jeden je krajsi ako druhy. Ale tento co si sem dala naposledy je naozaj pekny a pokial budes mat korzetove saty myslim ze by sa viacej hodil tento ako len obycajny drdol.

silviafulercikova
autor
21. apr 2016

@hvolkovamirka ano ten mi padol do oka najviac a hodi sa k tým šatam a som rada,že podaktoré odpíšete aj ,ked mi bolo napísane ,že to patrí na stránku moja svadba ,ale to som nevedela. 😉 😉 😉 😉 😉

hvolkovamirka
21. apr 2016

@silviafulercikova s radostou odpisem, je to skor take ze mozno na tej mojej svadbe by ti vedeli este lepsie poradit ale tak aj tu sme len same zeny skoro a nas predsa taketo veci ako ucesy a podobne veci bavia, teda aspon mna 🙂 A ak viem tak rada poradim 😉

silviafulercikova
autor
21. apr 2016

@hvolkovamirka dakujem si zlatá 😉 😉 😉 😉 😉 😉

silviafulercikova
autor
26. apr 2016

tak dievčata viem ,že to sem teda táto otazka nepatrila ,ale chcem napisat ,že som sa už rozhodla pre svadobný učes ,budem vyberat z týchto dvoch mala som už skušku učesu ,ale ten sa mi prestal páčit . 😀 😀 😀

tomasko9
26. apr 2016
silviafulercikova
autor
26. apr 2016

@tomasko9
@tomasko9 vybarela som troška nenaročny učes ,aby sme to všetko stihali ,kedže pred obradom sa ideme fotit. 😉 😉 😉 😉

tomasko9
26. apr 2016

jasne, aj ja budem potrebovat dačo jednoduche, a to už buduci tyžden , nas to čaka, ale my zasa svadbu nerobime, iba si dorabame po 15 rokoch v kostole, a prajeme vam vela štastnych rokov do manželstva 🙂

silviafulercikova
autor
26. apr 2016

@tomasko9 dakujem aj Vám . 😉 😉 😉

womankc
26. apr 2016

@silviafulercikova volila by som ten druhý hladký

silviafulercikova
autor
26. apr 2016

@womankc takto sa mi to pači 😀 😀 😀

womankc
26. apr 2016

nie je vidno drdol, ale celkovo kompozícia účesu je veľmi dobrá môže byť