Už ste začali kupovať darčeky na Vianoce 2024?

7. apr 2024

Už ste začali kupovať darčeky na vianoce 2024? Ja som už pár vecí kúpila, ale nebaví ma toľko mesiacov skladovať doma darčeky. Tak neviem či s tým počkat do takého septembra, alebo kupovat už teraz.

luccija
7. apr 2024

Tak ich daj predčasne🙂nikdy nekupujem dopredu, až tak november, december.

pribinak
7. apr 2024

Čosi …..darčeky kupujem možno tak v októbri a neskôr

Pred nami je leto, dovolenka. Synove narodky. Vianoce sú mrte ďaleko.

petamich
7. apr 2024

darceky kupujem najskor v oktobri, prevazne v novembri

lindous
7. apr 2024

Naozaj to niekto takto má alebo sranda? Pred nami ešte kopa sviatkov, pri ktorých obdarujem blízkych, príde mi úplne šialené niečo po stromček kupovať teraz 😅 medzi tým môžem naraziť na milión lepších vecí, môže prísť niečo nové a vhodnejšie, môže si to medzi tým obdarovaný sám kúpiť/dostať od niekoho iného atď atď... ja kupujem november/december

januska12323
7. apr 2024

Veď je ešte len apríl, do decembra by som aj zabudla kde som to dala.

vyrovnanaosoba
7. apr 2024

Už minulý rok si mala začať. Teraz už neskoro 😀

katica06
7. apr 2024

Veď nich daruj k narodeninám, meninám keď si ich už kúpila

yelena159
7. apr 2024

Teraz? Veď je ešte len apríl. Kto vie, či dožijem do Vianoc. Minulý rok som začala kupovať v polovici novembra.

jamimo
7. apr 2024

@lindous ver never, moja švagriná kupuje od januára 🙄 Milión maličkostí a blbostí... Ja som tento rok už zatrhla darčeky. Nemám to kam dávať a skladovať. My už len rodičom. 🤔

simca06022011
7. apr 2024

vtipne :DDD ano skoncila velka noc, treba sa chystat na vianoce. Podla mna ak uz nemas aspon polku, do vianoc to ani nestihnes... darceky kupujem november/december iba nutnym ludom. tj dcere, a ak mi nieco padne do oka rodicom.

veronikaszabova
7. apr 2024

Si robis prdel dufam... Je len april 😂🤦

lucia147852
7. apr 2024

Si robíš srandu?

walentina7
7. apr 2024

V novembri black friday nakupim v akcii

ysseba
7. apr 2024

Veď ešte poriadne ani leto nezačalo a ja mám myslieť na Vianoce? To isto 😀 A čo takého si kúpila, čo si MUSELA kúpiť teraz, čo nebudú mať v októbri/novembri? Nestačí len zapísať nápady na darčeky keď niekto niečo spomenie, že pekné, zišlo by sa a pod.?

estellas
7. apr 2024

Veď to je strašne ďaleko do Vianoc. 🤷🏻‍♀️ Nechápem prečo by som mala kupovať až tak dopredu.
Prečo to kupuješ teraz ?
Ak je to darček ktorý musíš kúpiť v predstihu lebo potom sa vypredá tak by som ešte chápala. Ale inak mi to nedáva logiku kupovať tak skoro.

cimage
7. apr 2024

Ked to mas kde dat, tak kludne kupuj. Ja kupujem len detom a rodicom. Vsetko su to len drobnosti, ale nechcela by som to opatrovat polroka. Aj by som zabudla kde to mam schovane pred detmi.

amelie2017
7. apr 2024

Som sa dobre pobavila 😆 ja si kazdy rok hovorim, ze zacnem v septembri a kazdy rok dufam, ze to kurier stihne 😀 ale minuly rok som sa hecla a objednala jeden darcek na black friday.

rorino
8. apr 2024

Načo?Do decembra by som zabudla,kde som to dala😂😂😂

katkaseiner
19. apr 2024

moje deti tento rok este nemali ani narodky a meniny...cize vianoce budem riesit az po tychto sviatkoch .