Vianočný darček pre partnera

emyly
11. dec 2013

Ahojte, viem že už moc času nemám...ale, stále nemám kúpený darček pre priateľa, a tento rok mi akosi nejdú nápady... poprosím vás o inšpirácie, čo ste kúpili svojím polovičkám vy? 😅

klincek
11. dec 2013

hodinky
vedela som, ze potrebuje, tak som stavila na istotu🙂

angelinka13
11. dec 2013

poukazku na dobru relaxacnu masaz ;) ja takuto radost doprajem mamke 🙂

raza
11. dec 2013

@emyly ja ešte tiež nič nemám, už som z toho nervózna 😒 rada sa inšpirujem tiež 🙂

magdus999
11. dec 2013

@emyly lístky na koncert Landu, novú knihu od Dána, predplatné Plus 7 dní a keďže v práci používa vo veľkom diár, tak som mu dala spraviť na rok 2014 s našimi fotkami 😀

emyly
autor
11. dec 2013

ťažko mi je kupovať, keď on má asi všetko 🙂 ani mame neviem čo, teraz má aj narodky....no tento rok som inak vygumovaná 😀 ale tá poukážka na masáž je celkom dobrý nápad...

opicaskorica
11. dec 2013

Skydiving superfly v tatralandii.

barboratokei
11. dec 2013

Ja som kúpila kurz varenia.

lubiku
11. dec 2013

dobru knihu 🙂

tajka1986
11. dec 2013

Nieco z elektroniky🙂 mojho napr.potesila uz v minulosti citacka pam. kariet, usb,xtreamer🙂 alebo znackove oblecko co si sam nekupi, doprajem mu🙂 s knihou a poukazmi by ma asi vyrazil 🙂🙂🙂 a ze chlapi su vsetci rovnaki 😀

radkanika
11. dec 2013

Vopred sa ospravedlnujem za moj koment, ale to len tak trosku na zasmiatie sa. Som pred chvilou citala status kamaratky na Facebooku, ze "Každý rozmýšľa, čo dať partnerovi na Vianoce. Dajte mu heslo od facebooku,tam si nájde kopec prekvapení ... " :D no k teme, ja som kupila novy elektricky holiaci strojcek, lebo stary mu uz chudakovi chlpy trha...a este funkcne termopradlo na lyzovanie lepsej kvality.

emyly
autor
11. dec 2013

z elektroniky všetko má, naopak, on zásobuje mňa 🙂 ...oblečenia tiež má veľa, knihy nečíta 😀 jooj ťažko s nimi 😵

emyly
autor
11. dec 2013

@radkanika 😀 😀 to bolo dobréé :D

tiffanytheo
11. dec 2013

Ja mojmu kupim domaceho sluha na odkladanie siat...asi viete preci :D

radkanika
11. dec 2013

@emyly mojho bavi napr. lepit modely aut, aj ked robil to naposledy mozno niekedy v puberte, ale stale o tom hovori :D tvojho by nebavilo? alebo nieco do auta, alebo nejaky poukaz na jazdu na formule a neviem com, bungge jumping :D alebo poukaz na luxusny vikend vo dvojici...cokolvek

radkanika
11. dec 2013

@tiffanytheo joooj, toto som ja mojmu kupila asi pred 6 rokmi, ale uz 5 rokov hovorim, ze to vyhodim...nenavidim ho! to by si mala vidiet tu kopu, ktora tam rastie a rastie, a uz ked sa prevazuje sluha na jednu stranu a mam pocit, ze to cele tresne na zem, chytim nervy a pol hodinu triedim, co prat, co odlozit...omg...

tiffanytheo
11. dec 2013

@radkanika 🙂))) no ale tak lepsie ako v kute na krebici s CD :D ine ma nenapada co mu kupim :( mno okrem schranky a novy plot a zvonceka 🙂 ale to je take pre domcek - pre oboch

tiffanytheo
11. dec 2013

@radkanika a potom ma 30 v januari a tam mu kupum lyzovacku do rakyskych alp...tak aj zajazdy mame zriesene...a o zabavu so zvoncekon a schrankou bude mat postarane ;)

radkanika
11. dec 2013

@tiffanytheo no to je fakt...u nas to fungovalo na zemi, co nikdy nepochopim, ze muz sa vyzlecie a je schopny poskladat si veci na zem vedla postele :D o ponozkach nehovoriac. Najnovsie, odkedy mame detsku postielku (mame 3 mes. synceka), tak tie jeho veci su uz nie len na sluhovi, ale aj na postielke a oddovodnenie? ved maly aj tak vacsinu noci prespi s nami!!! 🙂...prisamvacku mu vsetky veci raz vyhadzem :D ale nie, je to dobry darcek ten sluha...hlavne prakticky.

myska_lili
11. dec 2013

ja som mojmu drahemu kupila tri flasky vinka palavy .. kazde ine pretoze on je taky vychutnavac a miluje ich potom mikinu kedze sa mi podarilo jednu oprat stylom ze mu je mala 🙂)))))) a mix pripravkov do kupela kedze kazdy druhy den je vo vani a uz mi lezie na nervy ako mi furt mina sapmon aby mal penu 🙂)))))))))))) cize dostane vsetko co ma rad 🙂

snopkulka
11. dec 2013

práve som dobalila darčeky 🙂 pre manžela - mikiny, tričká, knihu, obľúbený parfém.... a čo tak - permanentku do fitka, na plaváreň? Alebo predplatné obľúbeného časáku - Auto-moto, Profit a podobne? Mne sa to osvedčilo 😉

poplas
11. dec 2013

Kup mu fajne hodinky..... tissoty potesia a bude ich nosit az do dochodku... 🙂

hrinka
11. dec 2013

ahoj, moj by chcel raz ked bude vela sportovat - hodinky digitalky sportove aj s GPS, vsetko co maju , prevysenie ....a tiez s meracom pulzu. Dobre stoja okolo aj 200 Eur. NEviem ci by sa mu take hodily. Strojcek na strihanie vlasov, kvalitne botasky na sport, GPS do auta, tricka a mikiny, moj sa vytesuje aj kufriku stale ked ho otvori, co dostal pred 2 rokmi - kufrik s naradim z Baumaxu okolo 100EUr. Vsetko je v kufriku, ktory je prenosny a moze ho brat niekam ked potrebuje - stale ho vychvaluje. alebo kvalitne plavky aj plavecke okuliare - priprava na leto.

emyly
autor
12. dec 2013

náradia má veľa, hodiny nenosí, GPS má 🙂 ťažko hľadať niečo čo nemá a čomu by sa potešil 🙂

lucka1987
12. dec 2013

dalsie auto do vozoveho parku 😉
alebo teple ponozky ...
podla financií 😉
ja som kupila dvd prehravac do auta, lebo stary mu uz dosluzil, nejake oblecko, parfem. a vecerne prekvapko na zaver 😝 😀 😉

bublinkajasminka
12. dec 2013

moj manzel je kajter a chce novy kite co je dost vela penazi na jar si chce kupit tak som mu nasetrila dve tretiny ...k tomu som prihodila List pre jeziska - normalne tu pohladnicu kde pisem jeziskovi v jeho mene ze kazdy rok mi nosis len ponozky a ine "potrebne" veci, teraz by som aj ja po rokoch tuzil po niecom lepsom...keby si mi aspon mohol prispiet......uvidim ako sa zatvari ale nasim sa ten napad paci...
😉

li_la
12. dec 2013

Tento rok mám aj ja málo nápadov, zatiaľ oblečenie, parfém a náramok. Minulé roky som kupovala tiež oblečenie, predplatné časopisu, prívesok, kozmetiku, model lietadla (ktorý ešte stále neposkladal, takže asi som sa netrafila). Jáj a ešte mám pre neho pánsku tašku cez rameno a pomýšľam nad nejakým prsteňom. Minulý rok som mu kúpila veľa párov ponožiek a aby to nebolo fádne, spravila som z nich ružičky a z nich veľkú kyticu. Potešilo, pobavilo a zíde sa. 😀

moni244
12. dec 2013

môj si kúpil sám hernú klávesnicu, ja nemusím našťastie nič vymýšľať, ale tak mi si dávame max. kozmetiku alebo nejakú drobnosť a radšej ideme spolu na večeru 🙂 síce teraz nie, keď máme malú dcérku ale po minulé roky sme to robili takto

peluskovo
12. dec 2013

@emyly nepises o jeho zaujmoch, cize tazko radit 🙂 ak ma materialneho vsetko, tak treba sa zamysliet nad nematerialnymi vecami 😉

emyly
autor
12. dec 2013

@peluskovo aj nad takým sa zamýšľam, len neviem, čím takým mu spraviť radosť 🙂