Bola som nahlásená na sociálke, že sa nestarám o syna

vierka112
29. sep 2023

Ahojte idem si k vám po radu otec syna ma nahlásil na socialku že sa nestarmao syna. Syn chodí čistý q starám sa o neho . Napísal ze sa kurvim a iné veci ako sa protitomuto brániť a ako postupuje socialka? Ďakujem

pribinak
29. sep 2023

@vierka112 a čosi …..o to auto zabojuj. Veď sa ti zíde. Budeš chodiť do prace dieťa do skolky. Auto bude super. Nezamestnaný aj tak nemá na benzín

vierka112
autor
29. sep 2023

@pribinak on ma na všetko lebo doma robí na čierno. Riešime to cez právnikov a keď to nepomôže dám to cez súd. Nenechám nech mňa a syna oberá. Lebo musí pomôcť rodičom dostať ich z dlhov.

vierka112
autor
29. sep 2023

@pribinak mamicka mu sľúbila ze on môže chodiť do práce a ona mu bude pomáhať s mojim synom

kaktusik007
30. sep 2023

@vierka112 neboj sa. presne tymto som si presla. lekarka mi mimoriadne vysetrovala deti, lebo prisiel podnet od ex ze ich tyram, nedavam im jest. hlavne klud, nohy v teple a nenechaj sa vytocit. a neboj sa. mojmu ex sa vsetko casom otocilo - tie tety na kuratele nie su sproste.

hipuska
30. sep 2023

Neboj sa, my sme raz piekli buchty..no bordel cez celú kuchyňu, bo piekli deti, hračky kade tade, bo menšie sa hrali. Akurát sme.ich vytiahli, ja sa rozvalila na gauč, káva, mobil v ruke, deti vybehli hore, zapli Xbox. No idilka. Akurát prišla, ktoré si s detí ju pustilo. No skoro som sa zadusila kávou. Nemala kde stupit 🙈 ale má upokojila, lebo nám buchty voňali po celom dome. Že super, že s deťmi pečieme. Bo mňa našla na mobile a deti.na xboxe

vierka112
autor
30. sep 2023

@kaktusik007 to ma mrzí. Tiež tam napísal ze malému nedávam jest, nevie sa zaradiť do kolektívu, hrať sa z deťmi. Bude mať 2 roky medzi deti chodime aj na detské ihriská. Ale keď nemá náladu je len na mne. A nespravím nič. Stále by sa len pestoval a držal ma. Chce mi ho zobrať ci po dobrom alebo zlom .

vierka112
autor
30. sep 2023

@hipuska a tak sú to ženy. Proste niečo hrozné co sa u nás deje . Nie aby sa stým zmieril že sme rozvedený jeho vinou. Bude útočiť na mňa

miroslava21
30. sep 2023

Ked pridu zo socialky, ved s nimi uprimny rozhovor, povedz im svoj nazor na dovod tohto vsetkeho, nebud ale prilis utocna a aby to neskoncilo len na ohovarani. Vecne a jasne im vysvetli a povedz ako zijes s dietatom. Ked je vsetko ok na tvojej strane, oni to uvidia a nemaju dovod ist proti tebe. Si matka maleho dietata, nemaju dovod ti ho vziat alebo obmedzit starostlivost.

vierka112
autor
30. sep 2023

@miroslava21 ani ja nevidím nikto dôvod zobrať mi ho . Starám sa malého netýram ľúbim ho najviac . Je veľmi šikovný a rozumní. U mne mali rozhovor tak uvidím lebo po mne mal prist aj on.

queen_mary
30. sep 2023

@pribinak alebo ak ona pouzila ten vyraz a on nie, tak to vypoveda skor o jej urovni.

2006_1211
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
30. sep 2023

@queen_mary samozrejme, že to platí pre obe strany

vierka112
autor
30. sep 2023

@2006_1211 ja viem kto ju zavolal . Môj ex xhce mi zobrať malého.

2006_1211
30. sep 2023

@vierka112 keď uvidia ze je čisto a ze maly ma všetko tak ti ho nezoberu

vierka112
autor
8. okt 2023

Riešime to už vyše 2 týždňov a socialka u mňa ešte nebola

2006_1211
8. okt 2023

@vierka112 môže dôjsť hoci kedy aj nabudúci mesiac

vierka112
autor
8. okt 2023

Lenže zatiaľ bývame u rodičov a priateľ zdedil byť a preraba ho a mame tan ísť bývať lenže je to iný okres