Rada o stanovenom pobyte otca s dieťaťom

fredperrynka
25. mar 2021

Kamoška mala súd dva týždne jej otcovi bolo určené každý druhý víkend od piatku do nedele ma mat malu aon ju nechce vraj on rozsudok ma Ona ešte nie ako ma postupovať?nejaké skúsenosti?

pribinak
25. mar 2021

@fredperrynka zle sa to čítal bez čiarok a bodiek. Ak in dieťa nechce, nič s tým neurobí, dieťa mu nenanuti

Je smutne že otec nemá záujem o dieťa. Lebo brat si ju môže aj bez súdu, ak sú rodičia normálni a vedia spolu komunikovat

fredperrynka
autor
25. mar 2021

@pribinak ano to je ale co ma ona robiť mal na Súde povedať ze ju nechce..

fredperrynka
autor
25. mar 2021

@pribinak rýchlo píšem a dieťa chce otec ma stanovené súdom a nechce to je rozdiel

jallka11
25. mar 2021

@fredperrynka nechapem, dieta nechce chodit k otcovi alebo otec nechce dieta? som sa v tom akosi sratila

pribinak
25. mar 2021

@fredperrynka čo? Začni písať s bodákmi a čiarkami, nevieme sa v tom zorientovať

alenah31
25. mar 2021

@fredperrynka súdom určený styk otca s dieťaťom nie je súdne vymáhateľný - je to jeho právo, nie povinnosť. To, že na súde nepovedal, že tento čas nebude dodržiavať nie je podstatné. Súd mu len vyhradil čas kedy sa môže s dieťaťom stýkať otec- ale nenariaďuje mu, že sa s ním v tom čase MUSÍ stýkať pravidelne. Ona to ale neskôr môže využiť na ďalšom súde...keby žiadala o zvýšenie výživného a otec sa bude ohradzovať, že chce teda aj on viac času s dieťaťom ona môže oponovať, že nedodržiava ani ten čas čo mal určený doteraz. Matka tiež túto skutočnosť - nedodržiavanie styku - môže nahlásiť na soc. kuratelu. Oni ho tiež síce neprinútia dodržiavať rozsudok, ale keď bude mať ďalší súd tak jej to potvrdia.

fredperrynka
autor
25. mar 2021

@pribinak nekomentuje keď nevieš bez čiar a bodiek čítať ďakujem😉

pribinak
25. mar 2021

@fredperrynka trhni si

fredperrynka
autor
25. mar 2021

@pribinak aj ty😢

ivkazba
25. mar 2021

@pribinak nekomentuj ak nevieš čítať bez bodiek a čiarok 😂😂 som odpadla práve 😀 škoda snahy, aj by človek pomohol, keby bola otázka písaná slovensky a ešte je to tvoja chyba nakoniec, škoda energie

sense
25. mar 2021

Otec dieťaťa ma pravo sa s dieťaťom stretávat žiaľ keď nechceš ho nedonutis, stretávanie nie je vymahatelne ako napr výživné.... Takze keď otec pre dieťa nepríde v stanovený čas tak máš dieťa má starosti stále ty keďže ti ho súd zveril do starostlivosti

veronikaszabova
25. mar 2021

@fredperrynka
""nekomentuje keď nevieš bez čiar a bodiek čítať ďakujem😉""

Si robis prdel??? Chces radu a pises ako nejaka socka bez skoly

1aduliatko1
25. mar 2021

ak malú otec na víkend nechce, nevidím problém....bude s mamou..snád mu malú mamička nechce nasilu nanútiť.

ruzasipova
25. mar 2021

@fredperrynka Pisat nevies, ale urazat sa hej. Fakt som to ani ja nepochopila co to ma ten otec stanovene a kto koho nechce.

malapepka
25. mar 2021

Tento prispevok mi pripada ako vo ,,vtipe,,:
Pri rozvode sme sa hadali o dieta.
Ani on ho nechcel.
😥

A co ked ho nechce na vikend? O to lepsie, nemusim sa este otravovat s ex. Mozu si uzit spokojne vikend doma. Ci ona sa chce dieta zbavit a on ho nechce? 🤔

zirafienka
25. mar 2021

@malapepka 😀

nafka0483
25. mar 2021

@malapepka
- deti, musime vam povedta pravdu, boli ste adoptovane
- cozee? a kto su nasi skutocni rodicia?
- to nevieme, este si vas len pridu vyzdvihnut
😅

mogaa
25. mar 2021

@fredperrynka otec dostal stanovené termíny kedy sa môže stretávať s dieaťom...nie je povinný ich využiť, ale matka ak prejaví otec záujem o stretnutie s dieťaťom mu ho musí umožniť....

fredperrynka
autor
25. mar 2021

@mogaa ďakujem