Výchovné opatrenie zo súdu

horty99
14. apr 2022

Ahojte dievčatá ,
dostala niektorá od Vás súdom nariadené výchovné opatrenie ? Ja so svojím ex mám absolvovať 6 až 9 mesiacov výchovné opatrenie v nejakom centre Slniečko ( nepamatám si presné meno toho centra ) , aby sme sa naučili komunikovať.
Sú nevyhnutné tieto sedenia ( súdime sa o dieťa ktoré ma 5 rokov už takmer 2 roky ) a súd stále nerozhodol , len nám udelil toto výchovné opatrenie.
Nemám chuť sa s ním stretávať 3/4 roka ale nerada by som aby schválili jeho osobnú starostlivosť. Musím to absolvovať , aj keď na to nemám nervy ?

pribinak
14. apr 2022

@horty99 vola sa to Centrum pre deti a rodiny Slniečko.
Áno, musíš to absolvovať, lebo je to nariadenie súdu.
Je vysokopravdepodobne že sa nebudeš hneď stretávať s exom, ale najskôr budete mat samostatne sedenia a až potom spolu

Je to v prospech dieťaťa, veď dieťa potrebuje vidieť že otec a mama normálne komunikujú a dokazu sa dohodnúť

Držím palce

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pribinak
14. apr 2022

@tomi97 do kameňa treba tvoje slova vytesať

tomi97
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modry1985
14. apr 2022

@tomi97 Každá obeť si hľadá svojho vraha. Niekedy tieto sedenie v takýchto centrách vyzerajú práve takto .

lenkavb
6. máj 2022

@horty99 no ja by som ich z vysoka .....ala🙂Všetky nariadenia súdu a úradov sú uplne zbytočné a zbytočne sa zamotáš...Poznám z vlastnej skúsenosti. Myslíš, že po tom "plnohodnotnom" sedení sa stane s Vašou komunikáciou zázrak? Držím palce pri rozhodovaní!