Zvýšenie výživného

deana100
15. nov 2022

Dobrý neskorý večer keď mám ex... a platí na syna 180e a malý mi končí cca za 2 roky a bude si vyberať strednú školu môžem si požiadať na súde o zvýšenie na syna.... máte skúsenosť ďakujem.

pribinak
15. nov 2022

@deana100 môžeš. Ty tu píšeš veľmi často, najlepšie by bolo ísť do Centra právnej pomocí kde ti poskytnú komplexne poradenstvo

Dávaš tu dokolecka tie iste otazky, asi ich nevieme vhodne zodpovedať, preto skús Centrum pravej pomocí

matkahelka
15. nov 2022

@deana100 ty by si na koni vyhrala s prehladom 1.miesto v pocte zalozenych diskusii. a tiez 1.miesto v otazkach tykajucich sa vyzivneho. stale to iste dookola.

deana100
autor
15. nov 2022

@pribinak tak pýtam sa a.... aký je problém nato je tu modrý koník keď cxhem nejakú odpoveď nemusím ísť cez nejakú centrálnu pomoc ja sa len pýtam...

deana100
autor
15. nov 2022

netreba komentovať ja nikoho neprosim o odpoveď

pribinak
15. nov 2022

@deana100 ale stále sa pýtaš to iste, asi nerozumieš odpovediam a stále ti to nie je jasne, preto skús predsa len to Centrum, dajú ti komplexne poradenstvo

Majú symbolické sumy, ak si napr nezamestnaná či na rodicaku tak je to zdarma

Ale kľudne zaloz 100 dalších rovnakých tém, možno ti to fakt pomôže

Dobrú noc

timing
16. nov 2022

Pytas sa stale to iste dokola. Vyzivne mozes podat stale ak nastane na strane dietata zmena. Pises trosku neucelene vety clovek si musi domyslat co sa vlastne pytas. Ak budes pisat ziadost odporucam popravovat na pisomnom prejave. O 2 roky budete vyberat strednu skolu- teda zmena pomerov na strane dietata nenastala. 180€ na 13 rocneho je celkom fajn vyzivne.

mk1111111111
16. nov 2022

Poziadat mozes vzdy, ci Ti schvalia, uvidis

kamatopo
16. nov 2022

@deana100 ja som si dávala zvýšiť až keď bol prijatý na strednú...boli to nové skutočnosti a sudca s tým nemal najmenší problém.

lucinka10000
11. jan 2023

@deana100 to sú tu iné zavistlive trúbky