MUDr. Andrej Živica, PhD.

tatianka26
19. dec 2021

Dobrý deň chcela by som sa spýtať ktorá mamička je tehu a chodí doktorovi Živicovi v Senici, a je snim spokojná? Som v 22 tt a zatiaľ mi robil ultrazvuk len 2 krát není to malo? Bojím sa či je všetko v poriadku lebo zatiaľ necítim žiadne pohyby a už by som mala ďakujem za odpovede 🙂

ki_ki2
19. dec 2021

@tatianka26 nechodím síce k nemu , ale ultrazvuky počas tehotenstva máš preplatené poisťovňou len 3 keď ich lekár robí viac je to buď z jeho dobrej vôle alebo za príplatok 🙂 je tiež robila len 2 teraz idem na 3 v 32tt po sviatkoch . Pohyby ešte cítiť nemusíš a kor keď si prvorodička alebo máš placentu v predu 🙂 ale ak má akékoľvek pochybnosti skoč na pohotovosť pre pokoj na duši alebo mu zavolaj

mamina0078
19. dec 2021

Presne ako pise @ki_ki2 mas preplatene len 3 ultrazvuky za tehotenstvo v kazdom trimestri jeden takze nie je to malo. A ani nie je vhodne velmi casto ich robit ked nie je nato vazny dovod.

tatianka26
autor
19. dec 2021

@ki_ki2 Dakujem za odpoveď. túto stredu už idem na ultrazvuk,a dúfam že bude všetko v poriadku a budem už počuť aj srdiečko

ki_ki2
19. dec 2021

@tatianka26 určite áno 🙂 neboj všetko je ok určite .. aj ja som sa bála najprv veľmi , čakáš prvé bábätko?

tatianka26
autor
19. dec 2021

@ki_ki2 áno prvé 🙂 a veľmi sa naň tešíme len najhoršie je ten pocit že neviem či je všetko ok keďže čítam že 22tt už by mali byť pohyby a ja stále nič síce možno aj mám ale neviem.. a hlavne sa teším na to keď mi povie pohlavie 🙂

zjagj
29. dec 2021

@tatianka26 Ja som si u neho zaplatila balicek, stalo to tusim 50e a robil mi zakazdym ultrazvuk. Inac to vychadza kazdy jeden tusim 10e (mimo tych 3 preplacanych). 🙂 otazka je ci sa vam to oplati..ja som tam bola s problemami kazde 2-3 tyzdne, takze mne sa ten balik oplatil 🙂 pri druhom som tam nebola tak casto, ale aj tak som si to dala, lebo som bola zvedava ❤

Pohyby som zacala citit az po 20 tyzdni tusim 🙂 hlavne nepanikarit 🙂 drzte sa ❤

tatianka26
autor
31. dec 2021

@zjagj a neviete prosím vás či spolupracuje s programom Happy baby? Ďakujem

zjagj
23. mar 2022

@tatianka26 prepáčte ja som si to až teraz všimla, že som neodpísala..kazdopadne to neviem... ale vedela by som zistiť ak je to ešte aktuálne 😊

tatianka26
autor
23. mar 2022

@zjagj ďakujem ale už nie,už viem že spolupracuje 🙂