Som v 13. týždni a nič ma nebolí

barbie483
27. máj 2015

Ahojte som v 13 týždni a nič ma nebolí a mám sa dobre bola som pred 3 týždňami pri doktorovi a povedal že je všetko ok na budúci týždeň mám další termín. Len som sa chcela opýtať necítim zatial nič žiadne pohyby ani nič prečo ? ak nič necítim to bábätko je v poriadku ? stále je v brušku a má sa dobre ? Ja len chcem aby bolo všetko oki je to moje 1 mimino 🙂 Nemám si robiť žiadne starosti ? Dakujem Vám 🙂

mamulienka30
27. máj 2015

@barbie483 v trinastom tyzdni citi babatko len 1/25 zien a prvorodicka vlastne ziadna... takze klidecek a pockaj si na ultrazvuk... Pokial nekrvacas a citis sa fajn, nerob si ziadne starosti.

majkat1
27. máj 2015

@barbie483 este je skoro na pohyby....vacsinou citit babatko okolo 16 tyzdna a ked je to prve tak mozno i neskor nakolko mozno nebudes vediet ci su to pohyby babatka alebo len tvoje creva.vsetko je urcite ok.

meusicka
27. máj 2015

@barbie483 ja som pri prvej citila pohyby tiez v 16tt, takze este musis troska pockat. ledaze by si cakala dvojicky .... 😀 😉 pri tych som citila pohyby uz v 13tt 🙂

lulu0123
27. máj 2015

ja som v 20. a pohyby stale necitim a vsetko je ok-vcera som bola na poradni, takze urcite ziadne stresy kvôli tomu

sabina1975
27. máj 2015

@barbie483 babo ma asi 6 cm a 30 g co chces citit ?!? Je ti fajn uzivaj si tehu ak by nieco nebolo v oriadku telo ti da vediet

dobromila1111
27. máj 2015

Ja som teraz druhykrat tehu, 14.tt, pohyby necitim, v pondelok som bola u dr a vse bolo ok. Pri prvom som pohyby citila az v 21tt..

gagik
27. máj 2015

Ja som citila pohyby az koncom 20 tyzdna, aj to velmi neurcite a nie kazdy den.

gapre
27. máj 2015

Ja som citila pohyby az v 24 tyz.Tiez som mala obavy,ked som prve potratila.Pozicala som si angelsound a pocuvala som ci bije srdiecko.Aj neskorsie,ked som dlhsie necitila pohyb.

lilimoni
27. máj 2015

Joooj to je este gubka 😀 pockat o takych 10 tyzdnov 😀 potom dostanes kopanec 😀

milota164
27. máj 2015

ak lekar povedal ze je vsetko ok tak treba pockat , pohybov este bude neboj .)

sibalka21
28. máj 2015

@barbie483 pokial si prvorodicka mozes cakat aj do 21tt aby si citila pohyby ja som zacala citit v 21tt take jemne bublanie v bruchu a od 22tt uz kopkanie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre