Škola pre dieťa s poruchou pozornosti s hyperaktivitou v Petržalke

kikina84
30. nov 2016

poprosim o vase skusenoti..dakujem

kikina84
autor
2. dec 2016

nikto nič? 🙂

kikina84
autor
9. jan 2017

@kikina84 zienky poradite mi niekto kam chodia vase deti? prosim dakujem

snehuuulienka
9. jan 2017

@kikina84nie som z ba...len sa chcem opytat: ako ste na to prisli,ako sa sprava taketo dieta??

kikina84
autor
9. jan 2017

@snehuuulienka ona to má potvrdené neurologickou a má veľmi impulzívne správanie..Je extrémne živá. Pri nicom Neobsedí a keď sa učí cokolvek nesústredí sa na učivo...Má poruchu pozornosti v spojení s adhd

kikina84
autor
9. jan 2017

@snehuuulienka ja som to mala tiež aj stále mám.len pred 30 rokmi sa to za.diagnozu nepovažovalo

A je to dedične

snehuuulienka
9. jan 2017

@kikina84 no a ked Ti to nediagnostikovali,(co mi je jasne,ze sa to niekedy neriesilo vo vtedajsej dobe)mala si s tym aj nejake problemy medzi rovesnikmi??

vintage_lady
9. jan 2017

Ahoj, myslíš konkrétnu školu, alebo nejakú hľadáš?

kikina84
autor
9. jan 2017

@snehuuulienka áno.mala som problém s ucenim..Aj keď.som veľmi chcela nedokázala som sa naučiť veľa vecí aj keď som pri nich sedela 3 hodiny..Len som sa nabiflila a o dva dni som to zasa zabudla..A tým pádom nízke sebavedomie v škole a následne aj šikana.. Dnes je viac škôl kde sa týmto deťom dá pomôcť s ucivom a zvládať ho tak ako ostatné deti..Len je treba individuálny prístup učiteľov a to je metóda ktorá je u nás v obyc školách iba v rozvoji a hlavne k nej treba trpezlivych učiteľov a rodičov samozrejme..Set sa treba inak venovať.podat im učivo v úplne inej forme ako je zvykom.

kikina84
autor
9. jan 2017

@vintage_lady hľadám školu kde takéto deti berú.resp.kam rodičia takéto deti dávajú do školy a či sú spokojní

miika
29. jan 2017

@vintage_lady tiež hľadám školu v Petržalke kde ako tak rozumne integrujú s individuálnymi plánmi deti s poruchou pozornosti a vývinovou dysfáziou (logopedická diagnóza, problém s komunikáciou, čítaním, písaním, pochopenie prečítaného), spádovú školu po presťahovaní máme Budatínsku, ale na tú som moc pozitívneho zatiaľ nečítala...