Tašky pre prvákov

dagmar55
24. júl 2015
Používateľ dagmar55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dagmar55.

Zdravím
Chcela by som sa opýtať na batožky pre prváčika, ake batozky ste kupovali?? mam skor vybrerat nieco neutralnejsie aby to nebolo len na jeden rok? a co tie batožky s tvarovanym chrbatok to by asi malo mat nie ?

nigguska
24. júl 2015

Malym detom sa odporuca mat lahku tasku (aby co najmenej vazila) s tvarovanou chrbtovou castou (makke vyplne) a polstrovanymi ramennymi popruhmi...
Tu je jednej clanok co som narychlo nasla: http://www.rodinka.sk/predskolak/skolak/vyber-s...
urcite najdes aj viac clankov-prestuduj a kup

bejbulik33
24. júl 2015

Ja som kúpila značku topgal, vypadá skvele a spĺňa všetky požiadavky. Skús popozerať na nete, je tam toho spústa.

martina1305
24. júl 2015

je tu aj skupinka: "Školáčikom/kou od septembra 2015" , nakukni aj tam, uz sa tam preberali vela skolske tasky

erickatt
24. júl 2015

Od prvej triedy TOPGAL

martuska75
24. júl 2015

Tiež sme kupovali topgalky. Majú veľmi dobrý pomer cena výkon.

dominika6
24. júl 2015

@dagmar55
topgal je kvalitná značka,sú vystužené,ale zároveň ľahké..
určite by bolo dobré to vyskúšať s ním,ako mu sadne na chrbátik a aby nebola pre neho obrovská,že ho prelomí 😀...
bude ju mať na cca 3r. potom to deti aj tak zničia,lebo to váľajú po zemi v škole aj družine..

erickatt
24. júl 2015

Syn ju mal 5 rokov a potom z nej vyrastol. Dalsie 3 roky ju nosilo dievcatko co sme ju darovali. Mal modro oranzovu takze bola uni.

lejlla
24. júl 2015

Ja som maximalne spokojna so setom Step by step .mal tam tasku,vrecko,penazenku,peracnik,kulaty peracnik...

seahorse27
24. júl 2015

Urcite treba vyberat lahku, s ergonomicky tvarovanym chrbatom, jednoduchym zapinanim, viacerými priehradkami - aby sa predislo chaosu v taske, polstrovanymi popruhmi a reflexnými prvkami. Na trhu je takých dost, zalezi na tebe, v akej cenovej kategorii sa chces hybat, so vsetkymi týmito vecami to zacina niekde pri cene 40E.

miriamka001
25. júl 2015
Používateľ miriamka001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od miriamka001.

tiez by som doporucila Topgal, tam maju vascina vytvarovany chrbat co je urcite dobre pre dieta

cecilh
25. júl 2015

tiez sme mali tuto dilemu, vsetci odporucali topgal, no mne sa velmi nepacili tak sme vybrali herlitz. maju styri rozne kategorie, podla toho co ocakavas, a su aj drahsie. no ja som klasicky ruksak nechcela, a tieto herlitz su vlastne na styl aktoviek - su vystuzene v celom objeme. cize nemenia tvar a vyzeraju a sedia vzdy dobre na chrbatiku. zapinanie nemaju na zips ale na zapadku, co sa mi tiez zda vyhoda (zipsy zvyknu deti pokazit a taska je na vyhodenie). ja som mala stale pocit ze tie topgalky - ruksaky su strasne dlhe tym ze maju vela priehradiek a potom to dieta musi vyrovnavat vahu tym ze sa predklana. to je moj nazor, aj ked viem ze vela ludom sa pacit nebude. su rozne videa - pokukaj a rozhodni sa podla svojich kriterii.

jasminet
25. júl 2015

my mame aktovku, herlitz midi, pre dievca.... ruksak sa mi velmi nepozdava... a vyberali sme neutralny obrazok - ziadne frozen a spol - aby bola pouzitelna aj o rok, dva....

janja2502
25. júl 2015

bag master

janka0007
25. júl 2015

My sme kupili Topgal,s hlinikovou vystuzou,ale zaroven lahunka a myslim ze ju moze mat na viacej rokov,a super cena....

janulka29
25. júl 2015

My máme 1.triedu už sa sebou,kupovala som dcére zn.Topgal,sme s ňou spokojní,aj staršia dcéra mala tú istú značku,vydržala jej asi 4 roky 🙂

janka0007
26. júl 2015

@janulka29 Snad aj nam vydrzi 4 roky,teraz je sice trochu velka,ale rano ich vozi manzel autom a poobede si ju prehodim ja cez chrbat 😎 my sme na znacku Topgal poculi len dobre referencie,tak preto sme sa tak rozhodli...

charllotte
26. júl 2015

v bazariku mam na predaj skolsku tasku Cars, certifikovana, cista, nosena ale ako nova, boli sme velmi spokojny, nakuknite 🙂

dena80
27. júl 2015

my sme kupovali od bagmaster, Odtialto: http://www.ramina.sk/eshop/studentsky-batoh-bag...

kika546
6. aug 2015
Používateľ kika546 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od kika546.

ja tiez zhanam skolsku tasku, momentalne s motivom hello kitti pre dcerku 🙂

terinka015
11. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

ja by som urcite vybera medzi znackami topgal, target pripadne nemecka znacka scout co sa tyka skolskych tasiek

dagmar55
autor
18. aug 2015
Používateľ dagmar55 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dagmar55.

ako vidim topgal tu je asi najčastejsie spominana znacka 🙂 asi na tom nieco bude. kupujeme skolsku tasku prvy krat preto sa vtom velmi neorientujem.

janka0007
18. aug 2015

@dagmar55 mne ju radili kolegyne,ktore uz maju vacsie deti,ze vadrzala viac rokov a boli s nou spokojni...

amadora
18. aug 2015

my máme Herlitz, som veľmi spokojná. teraz ideme do druhej triedy. motív sme vyzerali taký čo nie je úplne detský. mám chlapca, tak sme povedali napríklad že McQueena radšej nie, z toho rýchlo vyrastie. ale má rád aj Spidermana a Transformerov, tak že nech si vyberie niečo z toho, za to sa nemusí hanbiť ani starší. takže má tašku s Transformers

mizu89
18. aug 2015

v tescu maju dobre skolske tasky na letaku bolo vyznacene ku kazdej taske ci su dobre na chrbat,reflexne prvky,do kolko kg...

terinka015
24. aug 2015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.

ja som nad tym prvotne tiez tak rozmyslala amadora .. aby taska bola viac ako na jeden rok. ale maly chcem velmi disney tak sme nakoniec aj tak povolili.

marion
24. aug 2015

Aj my mame topgal. Ideme do druhej triedy a ma ju ako novu. Dobra kvalita ale zavisi od dietata ako s nou manipuluje 🙂

gabik001
10. sep 2015
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.

aj u nás sa prvotne hľadal topgal no nakoniec sme kúpili Cool tašku ale tiež je vyborná, ľahká vystužený chrbát aj reflexné prvky má. kupili sme ju stadiaľto rajhraciek.sk/skolska-taska-cool-victory-cool-p105140 🙂

hnatih
31. okt 2015
Používateľ hnatih je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hnatih.

ja plnanujem kupit tasku na Vianoce kedze az buduci rok ideme do prvej tiedy, maly sa celkom tesi tak uvidime. kazdopadne asi tiez budem objednavat z e-shopu., pretoze co som zatial obchodila butiky tak sa mi tam vobec nepacili tie tasky

jasminet
31. okt 2015

my mame herlitz a spokojnost... a motiv neutralny, ziadne disney, vila a podobne.... aby aspon 2 roky vydrzala a nemuseli sme menit kvoli motivu....

yukki
31. okt 2015

Belmil sú veľmi dobré...