terinka015
Používateľ terinka015 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od terinka015.
terinka015
22. dec 2015

@zlatkavav ja som bola nedávno na vyšetrení priamo v optike, dnes už nie je také náročné prísť ku kvalitným odborníkom, lebo veľa optik priamo spolupracuje s lekármi, keď sme tam boli aj s dcérou tak tá si hneď po zmeraní zraku ohla vybrať okuliare, čo je pre ňu super a nemusím ju znovu nútiť chodiť aj tam aj tam. Decká sú také, keď si niečo vyberú hneď chcú, toto zhoršenie nie je tragické a ešte má dosť času na to, aby sa mu zrak mohol napraviť 🙂

V diskusii: Zrak dieťaťa
terinka015
21. dec 2015

@zlatkavav dakujem objednane zaplatene a do zajtra by to malo byt aj oma, velmi sa mi pacil a dcere tiez, radsej som sa poradila, nech to nie su zbytocne vyhodene peniaze 🙂 a nejake drobnosti ju snad este pod stromcekom prekvapia 🙂

terinka015
11. dec 2015

Som za odrážadlo. Náš malý na ňom jazdí od roka. Teraz má 2 a pol a stále ho to baví. Veľmi pekné majú v e-shope rajhraciek.sk 🙂

terinka015
10. dec 2015

ja mám doma 13 ročnú slečnu a veľmi by chcela kožený batoh, viete mi nejaký poradiť, našla som na nejakej českej stránke ale tie ceny sa pohybovali okolo 2000 kč, to mi príde moc. Viete o nejakom slovenskom obchode?

terinka015
3. dec 2015

V tomto veku mali moje deti veľmi radi zvukové knižky a knižky s okienkami, za ktorými sa niečo skrývalo - ťuk ťuk, aké zvieratko sa schovalo za dvierkami? Tie sme používali pri dlhom cestovaní, lebo sa s tým vedeli na dlho zabaviť 🙂

terinka015
3. dec 2015

Z encyklopédií doporučujem Disney Báječný svet zvierat

terinka015
3. dec 2015

Mne pred spaním čítávala staršia sestra a keď som sa naučila čítať, čítávala som ja jej. dnes čítam svojim drobcom ale tých zaujímajú hlavne filmové príbehy ako Ľadové kráľovstvo či Autá. Objednáváme ich z egmontu, pod stromčekom zase nejaké pribudnú 😉

terinka015
3. dec 2015

my sme tiež kúpili suchozemskú korytnačku, nie je veľmi náročná a pre alergikov vhodná 🙂

terinka015
3. dec 2015

Zajačika, morča alebo psíka. Záleží na tom, aké máte bytové podmienky 🙂

terinka015
24. nov 2015

ja som zatial nenatrafila na take co by mi uplne vyhovovali. aj ked je tych optik v ba fakt vela no. ale zaase u mna moze byt problem aj vtom ze som si nejake nasla a tie hladat potom tu :D

terinka015
23. nov 2015

Výborné sú ovsené kúpele a na premastenie kokosový olej. Skúste najprv pomoc z prírody 😉

terinka015
22. nov 2015

určite áno, my sa navlečieme do kabátov, čiapok a šálov, prečo by naši miláčikovia mali mrznúť?

terinka015
20. nov 2015

Aký matrac ste vybrali, ja by som chcela tiež synovi kúpiť nový matrac, posteľ ma dobrú ale na matrac sa stále sťažuje

V diskusii: Pohovka do detskej
terinka015
19. nov 2015

Na alergológii by sa pri atopickom ekzéme malo začínať. Na kožnom vám liečia len dosledky, nie príčiny

terinka015
18. nov 2015

Ja vám doporučujem morča. k dieťaťu je lepšie jako škrečok - tie celý deň spia a často hryzú. S morčaťom sa deti možu viac pomaznať, a na učenie starostlivosti o zvieratko je myslím vhodným kandidátom. Samozrejme s vašou pomocou, 5-ročné dieta to samo ešte nezvládne

terinka015
18. nov 2015

Ak vám bazén ekzém nezhoršuje, ja by som asi chodila. Starší syn má atopický ekzém a chodí normálne plávať, mladší okrem ekzému po bazéne vždy chytil bronchitidu, tak s ním sme pláva´t radšej prestali

terinka015
18. nov 2015

Tanno Hermal sme tiež skúšali ale pomohol len niekedy, zvyčajne sa po pár dňoch ekzém vrátil

terinka015
18. nov 2015

Pekné knižky pre dievčatá sú od Lýdie Čárskej - Sibiročka, Ruža z Kaukazu, Bez mamičky 🙂

terinka015
18. nov 2015

My z egmontu objednáváme časopisy - Medvídka Pú a Lokomotívu Tomáša. Knihy som zatiaľ odtiaľ neobjednávala ale s časopismi sme spokojní 🙂

terinka015
18. nov 2015

Určite Slniečko 🙂

terinka015
16. nov 2015

Mne pomáha krém Local Cream (www.protopan.sk). Je určená na citlivú pokožku so sklonom k atopickému ekzému. Pokožku mi premastí a upokojíé bez zbytočného zaťaženia. Priamo ekzém nemám, len veľmi citlivú pokožku

terinka015
11. nov 2015

@celasapremenim a na také veci nepomáhajú ani vysávače z promoakcií za celý majetok :D

V diskusii: Pohovka do detskej
terinka015
autor
11. nov 2015

to je tiez pravda, ale sikovnym ludom sa dari a vzdy budu mat klientov, niektori sa tiez nevedia predaj, moje kamaratky su spokojne s vianocnym pecenim a casto mi platia aj viac nez chcem, skor si myslim ze kamaratky nemaju problem zaplatit viac...

terinka015
autor
25. okt 2015

keď je to zo showroomu tak to je len že to mali vystavene, potom tam majú druhú akosť, tak to sa môže stať, že to nebude úplne ok, ale neviem no, to by si sa ich musela priamo spýtať

V diskusii: Akcie na nábytok
terinka015
autor
24. okt 2015

no priznam sa ze tieto kurzy ma vobec nenapadli, ako urcite sa pozriem na ich kurzy, len aby sa mi investicia vratila spat, z coho mam dost velke obavy, neviem ako by boli kamaratky ochotne ku mne chodit a ci by potom neocakavali zlavy...