Ako oznámiť tehotenstvo?

25. sep 2021

Ahojte mam problem som tehotná z chlapom s ktorým som len raz spala, sme dalej v kontakte ale vztah nemáme..ako mu mam povedat zevsom tehotná? Strasne sa bojim čo bude ako zareaguje a dalsia vec neviem ako to povedat ani rodičom niesom ani samostatna mam 21r..

marianna_peskova
25. sep 2021

Riešila by som to ako s náplasťou: čo najrýchlejšie ju odtrhnúť. To znamená povedať to všetkým čo najskôr. A že nie si samostatná... Veď budeš. Máš 21 rokov. Horšie by bolo, keby si šla za rodičmi ako šestnásťročná, že si tehotná.

annamalaga
25. sep 2021

Povedz to rodičom čo najskôr. A uvidis ako bude.

ella_price
25. sep 2021

Povedz im to čo najskôr a nabudúce chrápte spolu zodpovedne.

oli18
25. sep 2021

To je smola, raz sa vyspat s chlapom a hned otehotniet. Evidentne o milovani a jeho nasledkoch nemate ani jeden z vas vedomosti.

vladkabalazova
25. sep 2021

Normálne to oznam rodičom možno sa aj potešia že budú starímy rodicmy veď máš predsa 21 čo je na tom že si tehotná poznám články bab ktoré rodili ako 14 ročné čiže sa z tím netráp a užívaj si tehotenstvo a drobceka v brusku...ja som otehotnela v 18 ale z partnerom sme spolu už žili a oznam to aj otcovi musí mať nejakú tú zodpovednosť

st_277
28. okt 2021

@oli18 podla mňa na názor sa nepýtala 🤣

st_277
28. okt 2021

rodičom to oznám sebavedomo, aby si ukázala že sa tešíš na bábätko... Ak pri tom dáš dole hlavu a budeš plakať tak asi budú mať rovnakú reakciu 😬

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre