Ako sa zbaviť komplexu z tehotenstva?

stelam
4. nov 2011

Som druhý krát tehotná a mám z toho komplexy, veľmi som sa na to tešila a teraz len vidím ako priberám a priberáááááááááám ☹ .....neviem sa z toho tešiť, ale stále sa bojím, že už nezchudnem......som hroznáááá........pri prvom tehotenstve som tento problém nemala.....máte aj vy niekedy také pocity, či si príliš všímam samu seba.... ☹

hoogy
4. nov 2011

joj my sa teraz snazime o druhe a velmi ho chceme.ale niekedy ked si predstavim ze ako budem stale len priberat a nebudem nic vladat tak mam chut sa vzdat. pri malom som vela pribrala a stalo ma vela sil to opat zhodit.ale zase to dieta stoji za to. nejak to prezijem len aby som mala ten uzlicek. mozno preto sa teraz tak citis lebo vies co ta to stalo vratit sa do formy po porode uz vies do coho ides a ake to bude ked sa male narodi. tes sa a skus na to nemysliet. 😉

stelam
autor
26. jan 2013

@hoogy malý je už na svete, je to rozkošný chlapček, mám z neho veľkú radosť.............pôvodnú váhu ešte nemám, ale ani to neriešim.........myslím, že vtedy so mnou dosť narábali tie tehotenské hormóny 🙂 a prajem vám veľa šťastia, nech sa vám malý anjelik čím skôr zadarí 🙂

hoogy
26. jan 2013

@stelam aj ja už mam druhú bambulku v ten mesiac ako sme si písali sme zamiesili mala sa narodila v auguste ale to úžasné dieťa a pribrala som len 10 kíl a už sú aj dole. Veľa zdravia aj vám🙂

stelam
autor
27. jan 2013

@hoogy tak gratulujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre