10 dní meškajúci menzes a negatívne testy

helena220
2. apr 2016

Ahojte baby. Mešká mi to 10 dní a robila som si 6 tehu testov, všetky negatívne. Mám bolesti ako pri ovulácii. Na gyndu ma objednali až na štvrtok. Existuje nejaká šanca, že by som bola tehu aj napriek negativnym, absolutne negativnym teh,testom? Mala som tento mesiac nesmierne stresove až šokové obdobie, ale to som mala už viac krát a nikdy mi to nemeškalo.Mám 2 deti a vždy mi testy vyšli pozitívne 4-3 dni pred menzesom. Vdaka za pomoc pri vyriešení tejto záhady🙂

katka5161
2. apr 2016

@helena220 to my mame odkial vediet 🙂

lienkafoj
2. apr 2016

som na tom podobne - MS naposledy 2.2., testy negativne, test z krvi na tehu hormon negativny (robeny pred tyzdnom), dve vyvolavacky a nic.... a pritom som bola 15.2. na preventivke - sono ok, cytologia ok, mam pockat, ze to sa moze stat ked som vysadila antiku (nerobila mi dobre)

charity
2. apr 2016

@lienkafoj Predcasny prechod zamaskovany HAK?

lienkafoj
2. apr 2016

@charity snad nie... mam 38 rokov

charity
2. apr 2016

@helena220 Ake bolesti mas konkretne? Na jednej strane, tupa bolest,...?

rheuska
2. apr 2016

Mne takto meskalo mesiac. Test negativny sono tiez. Dokonca ani vyvolavacka nepriniesla uspech. Nakoniec to bol nejaky vypadok v tvorbe progesteronu. Mali by ti zobeat krv. Inak do dva a pol mesiaca mi tk pridlo a odvtedy to funguje bezproblemovo. aj otehotnela som na prvy sup.

helena220
autor
2. apr 2016

@charity áno, len na ľavej strane

charity
2. apr 2016

@helena220 Tupa bolest? Pocit tazoby? Pocit nafuknuteho brucha?

barborenka28
28. aug 2018

@charity definuj HAK,prosim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre