4 dni mi mešká menzes a test je negatívny

bzzzzzzz
5. mar 2022

Ahojte, mavam pravidelnu ms, 1.2. som mala naposledy a 15. sme sli naplno 😁 az potom som si uvedomila ze mam plodne dni podla vsetkeho, 4. den mi to meska, vo stvrtok som si robila test ale vysiel negativny. Myslite ze to bolo este skoro a mam skusit este raz?

diamond007
5. mar 2022

@bzzzzzzz každý to má inak, ale podla mňa neskoro. Sprav si ešte jeden test zajtra ráno a ak nič, tak nič z toho.

majamat
5. mar 2022

test mozes zopakovat,a le po viac ako 2t po oplodneni by mal byt aspon duch. dolezite je, ci si mala skutne plodne dni, ci ste nevystuhli plodne dni neskor. v takom priapde by ti test este ukazat nemusel

domka222
5. mar 2022

Podľa tejto aplikácie som mala neplodné dni. Doma mám 2 mesačnú dcéru 😂 takže asi tak

dani_elaa123
5. mar 2022

@majamat ja som mala pozitívny test už týždeň po skončení ovu a posunutu som ju určite nemala lebo priateľ robí v zahraničí a prišiel presne deň pred začatím ovu, tak neviem ako sú nastavené tie testy ale ja som mala už viditeľné dve čiarky 🤷‍♀️

bzzzzzzz
autor
5. mar 2022

Dakujem 🙂 tak možno problem bude inde, neviem.. nikdy som nejak neriešila kedy mam plodne a neplodne dni, takze preto som len narychlo tuto apku stiahla 😁 no pobolievaju ma krize uz tyzden az mi to ide do nohy ako pri prvom tehotenstve, a mam dosť čudne chute 😁 tak hadam ms ešte pride

majamat
5. mar 2022

@dani_elaa123 ved preto pisem, ze po viac ako 2t by mal byt test uz pozitivny. jedina moznost ked by este pozitivny byt nemusel je posunuta ovulka minimalne o tyzden a viac neskor. cize v obdobi testovania by bolo po ovulke maximalne tyzden, tam je este moznost, ze to tehu je. tyzden po ovulke ma niekto ducha,a le neikto az o neico neskor, ize po tyzdni este test pozitivny byt naozaj nemusi. skor je mensia sanca ze je,a ko ze nie je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre