3 testy so slabou čiarkou a digitálny test bol negatívny

zuzana_23
16. mar 2013

ahojte baby chcela by som vediet ci som tehotna 3 testy mi vysli so slabou ciarkou ale ked som si robila digitalny tak vysiel negativne teraz by to malo byt &7 den po oploldneni co myslite soom tehotna alebo nie????

cerez
16. mar 2013

choď k dr., ten ti to potvrdí najlepšie

nikolet_89
16. mar 2013

@zuzana_23 ahoj ak tam boli slabe ciarky tak by si mala byt tehu, ale aj tak musis ist k dr nech ti to potvrdi

grundia
16. mar 2013

Tak skus este par dni pockat,stacia aj dva,test ti potom viac ukaze..Palicka by mala byt silnejsi.
Alebo nemusis byt a len si tam tie ciarocky namyslas,mne sa to tak stalo,ze som strasne tuzila po babatku a videla som aj to,co tam nebolo..To len k tomu digi testu

seginiatko
16. mar 2013

@zuzana_23 mozes byt a nemusis. 7 dni po oplodneni je skoro na testovanie. idelane je najskor 1den pred prichodom ms, ale najlepsie je az ked meska aspon 2-3 dni . tak drzim palce

bubu4125
16. mar 2013

my sme neplánovali bábo ale mala som neskutočné príznaky tehu, robila som si asi aj 4testy a bol tam duch...potom digi tam nič a nakoniec ms prišla....zašla k dr a povedal mi, že mám silný zápal na maternici...takže najistejší je dr...

zuzana_23
autor
16. mar 2013

dakujem za vase reakcie co sa tyka toha grundia urcite si to nenamyslam su tam 2 ciarky a zapal podla mna by som citila nejake neprijemne svrbenie alebo niečo...som sama velmi zadeva ... 😒

kika1111
16. mar 2013

@zuzana_23 zavísí to aj od toho aký test si si robila....akej značky, u mňa sa stalo niekolko krát že RapiClear s citlivosťou 10 mi po zaschnutí urobil čiarky..dokopy 3x, tieto testy sa predávajú aj pod značkou dr.max - ale potom podľa krvi som tehu nebola..a myslím, že ten digi je s citlivosťou až 25

reni1512
16. mar 2013

digitalny test je najlepsie robit si den pred mrchou..alebo v den mrchy, preto ti neukazal nic, este nemas hladinu bhcg tak vysoku aby ti to zobrazilo..🙂

denisa87
16. mar 2013

@zuzana_23 ahoj,ved skus dat foto tych testikov sem,a ved 7dpo je este skoro na ten digitalny,ten je tusim 25-kovy,ja som dnes 6dpo,tak aj ledva cakam aby som mohla testovat,a tie co mas duchov su ake testy?

dafy
16. mar 2013

@zuzana_23 si po IVFku?? lebo tam moze byť ešte zostatok pregnylu...

sudabe
16. mar 2013

@zuzana_23 a na krv ides kedy??? tam je to na 100percent tak uz netestuj a vydrz.......drzim palce ja som 9dpv a som netestovala mozno zajtra ale v pondelok idem na krv tak uz asi pockam.......

zuzana_23
autor
16. mar 2013

denisa87 testy ani neviem to som kupila v nakupnom centre ja totiz nezijem na slovensku takze tie znacky su ine

sharlotta
16. mar 2013

@zuzana_23 Viem, ze je to na palicu to cakanie, ale pockaj este. Ja som si robila 10kovy test 10dpo a bol negativny, potom znova, pozitivny mi ukazal az 15dpo. Takze ti neostava nic ine, len pockat, ci mrcha dorazi, ci nie.Resp. znova testovat najskotŕ jeden den pred.

millatina
16. mar 2013

Podla mna priskoro testuješ. Pockaj do menzesu a ked nepride potom testuj.

zuzana_23
autor
16. mar 2013

jooj ale je to na nervy vazne ale asi budem musiet pockat na tie krvne testy inak to nevidim....

anjelik87
16. mar 2013

@zuzana_23 ked tam mas ciarky tak tehu urcite si 🙂

blanka12
16. mar 2013

@zuzana_23 ahoj moja ako si dopalda poviem ti sestra urobyla si obycany testik palickovy a ukazalo dva ciarky druha slaba a digitalny neukazal pockala a nakoniec bola tehotna never tym testom bo kamaratka si urbyla vieckrat testy a predstav si boly negativne isla ku lekarovy a uz ne 3mesiaci

zuzana_23
autor
16. mar 2013

@blanka12 zatial neviem nic kedze je vikend musim pockat do pondelka ale je mi uz od vcera velmi zle uvidim urcite ked si budem ista dam vediet

sveta27
16. mar 2013

@zuzana_23 Ja si myslím, že si tehotná, mne testy dlho neukazovali nič (žiadne druhé čiarky) a to som už bola tehotná s dvojičkami, čo znamená, že čiarka mala byť ešte silnejšia, takže ak ich tam máš, tehotná si (iba ak by to bol nejaký poriadny hormonálny výkyv, čo si nemyslím) 🙂

zuzana_23
autor
16. mar 2013

@sudabe a to s krvi zistia hned???

zuzana_23
autor
16. mar 2013

@denisa87 tie testy su take klasicke ale na 3 mam 2 ciarky

wendy62
16. mar 2013

@zuzana_23 testovala si priskoro, je zbytocne testovat skor nez ti meska mrcha, akurat co sa zbytocne sklames a naplnis vrecka vyrobcom testov. A tiez netreba robit naraz viac testov. Treba si pozriet, ake hcg by si mala teraz mat, podla toho kedy si mohla otehotniet, a podla tej hodnoty si vyberas citlivost testu.
Ak si robila testy s roznou citlivostou - povedzme jeden na 10 a druhy na 25 a ty mas teraz napr. hodnotu 15, tak ten od 10 ti uz ukazal, ten od 25 este nie. Hcg stupa priblizne po 36h, pockaj radsej 48h od posledneho testu a zopakuj to, ale s rovnakou citlivostou. Ale omnoho lepsie je pockat viac dni, v tvojom pripade 1-2 tyzdne, a testovat s menej citlivym testom, pretoze tieto najcitlivejsie testy obcas ukazuju chybne vysledky. Vysledky z krvi vacsinou nevies hned, ale az o par dni (krv ide do labaku, nerobi sa to v ambulancii na pockanie). Ale krv kvoli tehu ti ziaden gyndos nevezme tyzden po styku, to ti uz musi meskat mrcha.

sudabe
17. mar 2013

@zuzana_23 kde ako niekde vies výsledok už na obed a inde na druhý den záleží od nemocnice. v pondelok idem na krv tak som zvedava kedy sa dozviem výsledok.

zuzana_23
autor
17. mar 2013

ja uz teda pockam na ms ma prist o 4 dni tak uvidime ci dojde alebo nie

blanka12
18. mar 2013

@zuzana_23 drzim palceky potom mi moja napis ako si dopalda dufam ze ti mrcha nepride vobec mna prisla bola som sklamana aj to 2dni a krv som mala hcg 0.38 takze som sklamana 😢

zuzana_23
autor
18. mar 2013

@blanka12 ahoj jasne napisem musim pockat do stvrtku ale pravdu povediac nebudem sklamana ci to bude pozitivne alebo negativne neriesim ked nebudem teraz tak neskor 😀

blanka12
18. mar 2013

@zuzana_23 mas rpavdu moja skusat treba aj mi skusame a zatila nic :(

torinka87
19. mar 2013

ahojte baby chcem sa spytat menzes mi meska 7 dni ,dneska som si robila test a vysiel mi negativne ..myslite ze by som mala este pockat a robit si opakovane viac testou aleba ist k doktorovi-?

krasneleto
19. mar 2013

@zuzana_23 myslim ze si testovala skoro, tehu mozes byt podla testu ale este aj s mrchou to moze spontanne odist...ako sa to vela krat stane a zena ani nevie ze je tehotna... pockaj na den mrchy... vtedy by to maloo jasnejsie ukazat...

eva3107
19. mar 2013

@torinka87 Ahoj ja ti velmi neporadim tiez mam skor dilemu tak isto ako tebe ale mne meskaju iba 5 dni a vcera poobede som si robila test a bol negativny... no asi si este pockam ci nakoniec mrcha dorazi alebo nie.. v kazdom pripade okrem unavy a to ze prsia ma vobec nebolia ttak ako ma vzdy pred menzesom boleli a podbrusko ma uz par dni ako na menzes pobolieva takze musime asi cakat nic ine neostava... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre