Duch na teste - digitálny test negatívny

7iris7
3. jan 2024

Ahojte damy. Mam taky problem. Menzes som mala dostat 31.12.2023. Test prvy som si robila 30.12. A bol jednoznacne negativny. Dnes som si rano robila druhy test a zda sa mi tam duch. Potom som utekala kupit digitalny ten ukazal ze je negativny. Kupila som dalsie dva pruzkove a tie su tiez negat. Myslite ze mozem byt v druhom stave? Volala som gynekologovi, lebo uzivam lieky a som ich vysadila ak by nahodou. Preto by som potrebovala potvrdit alebo vyvratit tehu. Bol velmi neochotny a opakoval mi ze ak nemam dve jasne ciarky tak niesom tehotna. V

zuzanockamt
3. jan 2024

@7iris7 Ako vyzerajú tie prúžkové testy po vyschnutí? A vieš presný dátum ovulácie?

7iris7
autor
3. jan 2024

Este aby som upresnila informacie 23.12 sme mali sex, 27.12. Som mala strasne krce v bruchu aj v krizoch a spinenie som mala niekolko dni. Uz nemam nic.

janai1
3. jan 2024

ani jeden nie je pozitívny

zuzanockamt
3. jan 2024

@janai1 Na tom plastovom je slabučká druhá čiara.

7iris7
autor
3. jan 2024
7iris7
autor
3. jan 2024
katariiinkaa
3. jan 2024

@7iris7 clearblue digi ma citlivosť až 25, preto je možné že ešte vyšiel negatívne. Ja teda na každom vidím slabučku čiarku. Skús za 2-3 dni test zopakovať a uvidíš 🙂 Veľmi držím palce nech to dopadne ako si želáš.

zuzanockamt
3. jan 2024

@7iris7 Ja vidím aj na tých dvoch prúžkových slabé druhé čiarky.

7iris7
autor
3. jan 2024

@zuzanockamt @katariiinkaa dakujem damy.. aj ja vidim ale muz povedal ze nevidi nic.. najma ja sa citim kazdym dnom horsie.. akoby mi tazko od zaludka po kazdom jedle bolo… toci sa mi hlava.. boli brusko… spinenie ziadne len vytok mam… proste citim ze nieco je inak

zuzanockamt
3. jan 2024

@7iris7 Vyskúšaj o dva dni ďalšie testy. A uvidíš.

anjelicek26
3. jan 2024

Budes musiet pockat, ja to tam vidim, ale je strasne skoro este... digitalny je od hcg 15 a tie ostatne mas od hcg 10 tam staci trosku zredukovany moc a mas to iny vysledok... skus o tri dni...

trinityf
3. jan 2024

Ja vidim len negativne testy. Tie lieky co uzivas su hak? Ja by som pocuvala lekara...

7iris7
autor
3. jan 2024

@trinityf antidepresiva

chrobak7
3. jan 2024

@7iris7 Nie si tehotná, nerob paniku. Tehotenstvo si si len vsugerovala.

zanzilady
3. jan 2024

Ja si myslím že na 3 testoch by nebol vždy taký viditeľný falošný duch. Podľa mna u pozitívne a uvidis o deň dva či budú silnejšie 🙂

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
3. jan 2024

Ja mam velky monitor, ja to tam vidim 👍 Uvidime, co s toho bude, je to este vsetko alebo nic...

7iris7
autor
3. jan 2024

@chrobak7 ja si nepotrebujem vsugerovavat. Ja uz dcerku mam. Pred par mesiacmi som si nechala vybrat mirenu. Nedavame si pozor lebo sme sa dohodli ze ak pride druhe tak vychovame. Ale nesnazili sme sa vyslovene o to. Takze si nepotrebujem nic vsugerovavat. Len nechcem pripadny plod ohrozovat liekmi ktore mam predpisane.

janetinka27
3. jan 2024

@7iris7 ahoj, urcite tam nieco dost vidno, opakuj tie testy este o par dni.

nikii1100
3. jan 2024

Ja tam niečo vidim 🥰držím palce treba o dva dni zopakovať ♥️držím palce

angel993
3. jan 2024

@7iris7 ja na každom vidím slabucku čiarku. Držím palce, ja som tiež tak hľadala duchov kvôli liekom 🙂

marticka92
3. jan 2024

@7iris7 ak dobre viim mate tam.duchov na oboch pruzkovich aj na prvom rapiclear

marticka92
3. jan 2024

@chrobak7 🙈🤦‍♀️

pabla99
4. jan 2024

@7iris7 digitálny test je až citlivosť 25 tak preto vyšiel negatívny ale podľa mňa na tých pružkovych všetkých sú slabé druhé čiarky tak ja len prajem aby silneli. Podľa mňa si v tom.

7iris7
autor
4. jan 2024
jarkam721
4. jan 2024

@7iris7 pozitívne

zanzilady
4. jan 2024

@7iris7 vyzerá to super !

sofia1979
4. jan 2024

@7iris7 určite testuj vyzerá to nádejne 👍💪

anjelicek26
5. jan 2024

Pekne ciarky Uz🥰👌

7iris7
autor
5. jan 2024

Tak uz len pockat na vysledky krvi ale asi je to jasne uz.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre