7 dní mi mešká menzes a pobolieva ma podbruško

martynka_za
5. okt 2013

Ahojte kočky. Chcem sa spytat, ci niektora nemate podobne skusenosti s tymto. Menstruacia mi meska 7 dni, pobolieva ma podbrusko akoby mrcha mala prist, no stale nic. Mavam aj vytok, bolia ma prsia, najradsej by som mala podprsenku nonstop...najlepsie bude asi urobit si test ,len potom keby to nevyslo zatial, nechcem byt smutna ☹. S priatelom sme mali styk bez ochrany a svoj "prejav lasky" pustil do mna 😉. Co myslite baby, ma niektora z vas podobne skusenosti? Dakujem za rady :-*

katkasofi
5. okt 2013

@martynka_za sprav si test. Si myslím že môžeš byt. Máš tehu príznaky Jak vyšité. Držím palce..

tonjadabik2
5. okt 2013

@martynka_za rob testik a pisaj vysledok 😀 priznaky mas ako pise kolegynka..

martynka_za
autor
5. okt 2013

Dakujem kocky 🙂 hned poobede pojdem do mesta kupit testik a potom pisem vysledok. Drzte prsty :D

cerez
5. okt 2013

Každá z nás sme mali príznaky, že sme tehotné. Buď nám to potvrdil test alebo gynekológ. Ver, že keby si dostala menzes, tiež budeš sklamaná. Tak šup do obchodu a urob si zajtra ráno test. Držím palce nech je pozitívny.

aneta_knezovicova
5. okt 2013

Ahoj ja som tak isto mam 44 dc ale mam pozdejsie ovu a tak mne test este neukazal len /.
Ale presne viem ako sa citis aj ja mam tlakz v podbrusku, som neskutocne naladova a rano mi bolo trosku zle.
Bohuyial u doktorki idem len v stredu najskor v utorok a tie dni dovtedy sa asiii zblaaznim 🙂

lulu_lu
5. okt 2013

No ja si ymslim, ze celkom mozes byt, mas take priznaky presne, ako keby mrcha. urob test, a ak by to nevyslo, nezufaj, ono to pride v pravy cas 🙂
drzi palceeee a daj vediet 🙂

mirazaa
6. okt 2013

@martynka_za ..tak si na tom presne ako ja, mne meška 5 den, mam podobne priznaky ako Ty, plus hrozne palenie zahy, a pocit zimy...ja som si urobila tehu-test v stredu, bol sice pozitivny( druha čiarka sa javila ešte ako duch).Další test včera a tam už boli obe vyditelne......🙂 držim palčeky a daj vediet....🙂

martynka_za
autor
7. okt 2013

Dnes rano som si robila testik a nasla som dve // 🙂 juuupiiiii 🙂 buduci tyzden este idem k dr.aby mi to potvrdil 🙂

michellka85
7. okt 2013

@martynka_za tak blahozelame 😵 teraz ziadne stresy, alkohol ani cigarety 😀 a nohy na stol 😝

michellka85
7. okt 2013

@mirazaa jaj super 😵 , to ste aj planovali 😀 😉

mirazaa
7. okt 2013

@michellka85 .... vieš čo pravdu povediac sme vždy chceli tri deti...ako čas bežal a moji dvaja chalani dospelaci rastli nám rodičom ubudalo starosti, nejako sme tretie dietatko neriešili....aj ked tá myšlienka v nas bola....a zrazu ked som si myslela že to v takom veku nebude take jendoduche otehotniet sa stalo prekvapko take planovano-neplanované... 😉

dovea
7. okt 2013

ahojte ja tiez dufam.. necely 3. tyzden od pposledneho pokusu som 1. den zacala pocitovat zasklby v maternici, ani nie bolestive, skor otravne a trvalo to cely den. na dalsi den uz sa pridali aj bolesti ako pred M a dost intenzivne, a treti den som dokonca vychytala zvysenu teplotu, bolesti kosti, svalstva ze som ani vstat nemohla, k tomu trosku mliecneho vytoku, kt. pred M nemavam a bolesti v podbrusku tiez nie.. na 4. den mi nic nebolo, len som stale ocakavala M kedze to bol 28den cyklu, ktory mam uz asi rok kratsi-cca 25dnovy., lenze test negativny..dnes je 29. den, M stale nerozbehnuta, ale vidim velmi jemnulinky hnedy vytok vo velm imalom mnozste. co vy na to?

mirazaa
7. okt 2013

@dovea ....podla priznakov to vyzera na uhniezdenie vajíčka v sliznici maternice....aj ked pišeš skoro 3.tyzden od p-pokusu v skutočnosti netušíme kedy k oplodneniu došlo. Nemusí to byť totiž dátum zhodný s termínom pohlavného styku. Aj keby došlo k oplodneniu presne v ten deň styku,. môže trvať opäť niekoľko dní (v priemere do 7 až 14). ..až potom začne do tela produkovať hormón hCG. Až keď je jeho hladina dostatočne vysoká, ho môže zachytiť tehotenský test.....čiže podla mna ešte par dni s testom vydrž...🙂)))) 😖

barev
7. okt 2013

Ahojte mne meska uz 4ty den som stale unavena rano sa zobudim na zaludocnu nevolnost mam tak 2-3 krat za den taky trosku tmavy vytok na papieri pobolieva ma trosku podbrusko kedy je najlepsie si urobit test? Ci mam este pockat? Manzel stale hovori ze mam pockat tak neviem.

dovea
7. okt 2013

@mirazaa dakujem za odpoved🙂 ja sa bojim ze to slabé spinenie je začiatok ms.. No co uz.. Počkáme uvidime🙂

mirazaa
8. okt 2013

@dovea ....zbytočne sa netráp, daj tomu par dni.... a nezabudni napisat.. 🙂

dovea
8. okt 2013

@mirazaa tak zatial stale nic🙂 ani spinenie uz, len slaby biely vytok.. povedala som si ze vydrzim do piatku, to budu dlhe tri dni 😀

pituska
23. mar 2014

dobry den mne meška 7 dny a som velmi unavena a po trošku ma bolieva pod prušku a neviem či som v tom prosim porate mi velmi bi som chcela lebo sa snažime2 roky a každi mesiac sa sklamem ☹ dakujem vam vopred 🙂

kristinka28
23. mar 2014

@pituska ahoj skusala si testik 🙂

renee17
23. mar 2014

Ja by som také témy tu na mk už zakázala môžem byť?lebo...Bože dnes testík sa dá kúpiť za pár e a načo tu rozobererať so ni eso atď....

pituska
24. mar 2014

nechem si urobit test lebo nechcem sa stale sklamat dnes meškam 8 dni ale test si neurobim zatial len chcem abi ste mi poradili či som tehotna podla vas

karmela
24. mar 2014

@pituska môžeš byt ked sa o babo snažíte.Moja chápem tvoje sklamania pocas 2r ale my ti nemôžeme povedat ano si tehotna.Priznaky na tehu máš ale len testik ti da Odpoved alebo Dr.Tak silno držím palce a zvykla ti ms tak meškať?

pituska
24. mar 2014

@karmela takto mi ešte nemaškala ms tak neviem ale take mam priznaki napriklad že boli ma ako pred menštuaciu das 2 alebo 3 minuti a potom nič a som velmi unavena tak neviem ked maš skusenosti tak mi poradte vemi som zufala budem velmi rada 🙂

pituska
24. mar 2014

@kristinka28 ešte som neskusila testik bojim sa ze sa sklamem ☹

denisafono
24. mar 2014

@pituska "urcite si tehotna, tak si urob test"

pituska
24. mar 2014

@denisafono zdravim ta a ti ake si mala priznaki mozeš mi poradit abi som si bola celkom ista prosim budem ti velmi vdačna 😉

karmela
24. mar 2014

@pituska ja som nemala žiadne priznaky raz som zvracala,pobolievalo ms brusko ako pred ms a káva s cigou mi uz nie velmi chutili.Inac nic iné.Sprav test ked ti nezvikne takto meškať a chod k Dr on ta pozrie vezme ti krv a budes vediet nacom si.Daj potom vediet

pituska
24. mar 2014

@karmela a bolela ta silno pod bruško alebo mierne? a kolko to trvalo? mne trva tak 4 alebo5 minut bolest jak ms ale iba trošku a potom nič aj nohy a teba ako?

swojska
24. mar 2014

ja som to mala tak isto trvalo to 12 dni.. a uz vyse roka mam svoju lasku doma 🙂 asi budes

karmela
24. mar 2014

@pituska nie nebolelo ma silno tak normalne ako pred ms raz ano raz nie.Nohy ma neboleli.Takto ked si tehu tak to pobolievanie budes mat,lebo maternica sa rozťahuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre