Dva mesiace sa snažíme o bábo a 5 dní mi mešká menštruácia

vaneschcezistit21
6. jún 2020

Ahojte ..2 mesiace sa snažíme s priateľom o bábätko (viem je to malo) ale už mi mešká 5 dní menštruácia..citlivé prsia som mala asi 8dní a teraz to už prešlo ..bradavky mám také zväčšené, ako keby napuchnuté, mala som bieky výtok ked som očakávala ms,bolia ma kríže, strašne mi je teplo(stále aj po sprche pred sprchou nechápem čím to môže byť, v noci sa prebudzam nemôžem spávať) test si ešte robiť nechcem ..počkám aspoň do 10 dní keď bude meškať..Ale chcem sa spýtať..mali ste niektorá z vás takéto príznaky? Alebo nejaké iné? Ake? ..ďakujem

miskaamiska
6. jún 2020

@vaneschcezistit21 príznaky môžu byť rôzne alebo aj žiadne. Urob si ráno test a uvidíš, keď ti ms mešká a ak si tehotná tak to test ukáže. Držím palce 🍀😉

diaalex
6. jún 2020

@vaneschcezistit21 vôbec žiadne príznaky počas celého tehu, vôbec nič ... takže to nemusí nič znamenať 🙂 a hlavne, nedávno tu bola diskusia, že babe meškala ms, mala príznaky a tehotná nebola, takze na tvojom mieste si urobím test a hlavne, zbytočne zisťuješ niečo čo ani nemusí byt pravda 🙂

vaneschcezistit21
autor
8. jún 2020

@diaalex ďakujem za odpoveď ..dnes som robila test a dva pozitivne 😊 už som sa objednala ku gynokologicke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre