Aké sú príznaky mimomaternicového tehotenstva?

moniikka
3. máj 2011

Vedel by mi niekto odpovedať na túto otázku.Menštruácia mi mešká už 2 týždne a asi týždeň mi je zle každý deň.Robila som si tehotenský test a vyšiel negatívny.Pri mimomaternicovom tehotenstve výjde aký?Negatívny alebo pozitívny?Ďakujem za odpoveď

ela2710
3. máj 2011

@moniikka pri mimomaternicovom tehotenstve vychadza pozitivny test...kedze je hcg zvysene, mal by vyjst pozitivny, kamaratke tak tiez vysiel, cela stastna sla k lekarke, a zistili, ze ma mimomaternicove tehotenstvo ☹ , potom prisla o jeden vajcovod...takze nic prijemne....skor si myslim, ze u teba moze ist o nejaky zapal, alebo ak si bola nachladnuta, tiez zvykne meskat, chod ku gynekologicke, ta ti poradi najlepsie 😉

andysok
3. máj 2011

Pozitivny - hcg stále rastie

labus
3. máj 2011

@moniikka ahoj tehotenský test by mohol ukázat // lebo aj vtedy rastie HCG len sa plod uchytil na inom mieste ked máš podozrenie zájdi k lekárke na krv tá ukáže hladinu HCG a pravdepodobne ti ju budu sledovat mimomaternicove tehotenstvo som prežila nieje to sranda takže nečakaj .Robila si si test z ranajšieho moču? Každopádne po dvoch týždnoch vynechania menzesu by už test mal ukázat tehotenstvo a každopádne radím navštívit lekára čím skôr a zistit príčinu vynechania menzesu.

lucka527
3. máj 2011

@moniikka tiez som za navstevu lekara ale moze byt aj chyba v teste ja som bola mesiac tehotna 2 testy mi ukazali ze niesom a treti potom ze som ale tiez ked mi ukazal ze niesom tak som sla k lekarovi on uz bude vediet co je vo veci

kaciatko81
3. máj 2011

pri mimomaternicovom je test pozitivny, ale ak mas akekolvek pochybnosti, tak chod radsej lekarovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre