Pozitívny test a žiadne príznaky

totrvalo
20. aug 2015

Ahojte, robila som si tehotensky test, vysiel pozitivny, ale ziadne prinaky. Nemoze byt mimomaternicove tehotenstvo?

l1991
20. aug 2015

ja som nemala žiadne príznaky pomaly do 6 mesiaca tehotenstva... 🙂 žiadna nevoľnosť, zvracanie, chute, bruško, nič..... ak je pozitívny si tehotná ... a aké to je,či mimo alebo normálne, to my nevieme, musíš zájsť k lekárovi....🙂

totrvalo
autor
20. aug 2015

Zajtra idem k lekarovi, nech mi presne povie. Len som velmi zvedava, pretože uz som mala mimoaternicove jedno, a teraz tri roky sme sa snazili s priateľom, a konecne to vyslo. Len sa bojim aby bolo všetko v poriadku

pribinak
20. aug 2015

nic sa neboj, grcacky, závrate, odpadávanie z pachov este len príde, počkaj tak okolo 8tt tak do konca 4 mes, este si užiješ ;)

Držím palce, aby všetko bolo OK

dorotka2013
20. aug 2015

@totrvalo nerozumiem...v blogu mas ze si v 19tt...to si az teraz zistila ze si tehu? a este si nebola u dr?

totrvalo
autor
20. aug 2015

Nie, ja som iba v druhom, tretom tyzdni. To som tam zadala pri registracii zly datum, a ukazuje to v 19tt.to by som bola trosku chybna keby som nevedela o tehotenstve

lulecko2311
20. aug 2015

@totrvalo ako Si dopadla... Ja som mala laparku 7.7. Odstranili mi pravy vajickovod...

totrvalo
autor
21. aug 2015

Bola som dnes u lekara, no nevidel nic. Tak v pondelok mam ist do nemocnice na sono. Meska mi 5dni menštruácia, na kazdom teste slaba ciarka, a ziadne priznaky tehu. Ked som mala predtym mimomaternicove mala som vytoky hnede

ematko29
21. aug 2015

@totrvalo to je ešte skoro aby niečo videl.tiež mi to tak meskalo ako tebe a lekár nič nevidela,anilen plodový vak.o týžden ked som prišla na kontreolu už bolo vidno aj plodik tak sa nestresuj.

totrvalo
autor
21. aug 2015

No dufam, ze naozaj tam nieco uvidi. Jedno mimomaternicove, dalsie tri roky snazenia a keby bolo teraz mimomaternicove, tak by som neprezila. Ale zatial verim, ze je to v poriadku. Nechcem sa zbytočne stresovat. Spolieham, ze nemam zatial ziadne problemy tak ze to je v poriadku

veronka91
21. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@totrvalo musis byt trpezliva vsetko bude dobre, len musis verit 🙂

janakasp
25. aug 2015

ani ja som nemala priznaky. akurat som akosi horsie znasala tie teploty desne vonku. drzim prstiky

bombulka666
25. aug 2015

Babule, som zvedavá na Váš názor 🙂

mishelita
25. aug 2015

@bombulka666 ty si ale nedockava, to uz je tretia tema kde vidim, ze si zavesila fotku, ved pockaj do tej soboty na ms. ja viem, cloveku to neda, ale takto sa budes len znervoznovat. takze vyckaj 😉

totrvalo
autor
26. aug 2015

Ja som mala tiez slabu palicku, pozitivny test, 8dni mi meskala menštruácia, a potom som dostala a dnes som v nemocnici. Nemala som ziadne priznaky tehotenstva, lekari mysleli ci nemam mimomaternicove tehu, ale nebolo. Iba mi povedali ze mam nizke hcg 11,no včera som mala iba 8hcg,stale my to klesa, len nerozumiem preco pozitivne testy som mala, a nikdy mi mrcha tak dlho nemeskala.

agathachristie
26. aug 2015

@bombulka666 je to pozitívne. Už ostáva len čakať či nie biochemicke.

bombulka666
26. aug 2015

@agathachristie ahoj,biochemicke?

bombulka666
26. aug 2015

@agathachristie myslis mimomaternicove ?

agathachristie
26. aug 2015

Nie .Cakaj na termín ms.

mayama
26. aug 2015

Ja som nemala do pôrodu žiadne príznaky ani chute ani zlé mi nebolo len som čakala kým neporodím

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre