Ako ste sa cítili na začiatku tehotenstva?

bb111
30. sep 2014

Ahoj, viem ze tu uz takych otazok bolo vela, ale chcela by som sa spytat ako ste sa citili na zaciatku tehotensta. Planujeme babatko, tento mesiac sme vystihli aj plodne dni, presne viem, kedy som mala ovulaciu, poznam svoje telo a aj ovulacne testy to potvrdili, menstruacia mi zatial meska len jeden den tak sa nechcem tesit popredu, test je zatial negativny ale z toho co som si aj tu precitala mi je jasne ze este tehotenstvo ukazat nemusi. Mam strasne naliate prsia a hrozne ma bolia, bolievali ma aj predtym pred menstruaciou ale teraz na nich nemozem ani spat, vzdy pred menzesom ma boleli krize no teraz nic , ani krce nemam ako pred menstruaciou len mam stale taky pocit mokra a taky vytok akurat vcera vecer ma asi 10 minut strasne bolelo tam dole ale potom to preslo. Najlepsie mi to potvrdi doktor len tam je este skoro ist a ja uz nemozem vydrzat tak sa chcem spytat na vas nazor 🙂
Dakujeeeem 🙂

karmela
30. sep 2014

@bb111 ahoj tak priznaky ma kazda žena ine.Ja som mala jediný že ma naplo s cigariet ináč vôbec žiadny.Ostatne priznaky co píšeš som mala aj pred ms a predsa to bolo tehu.Tak skúšaj testik kazde rano kým ti mešká ms.Držim palce aby si našla //

bb111
autor
30. sep 2014

@karmela Dakujem, budem dufat ze nedorazi uz a budu dve 🙂

lenka188
30. sep 2014

Ahoj, ja som mala priznaky uplne identicke ako pred ms. Isli sme prave z dovolenky a pamatam si ako som sedela na letisku a bolelo ma brucho, uuuplne rovnako ako pred ms a nadavala som ze mi musi prist akurat pred 11 hodinovym letom, este som si aj panadol dala 😀 To bolo asi 3 dni pred tym ako som robila tehotensky test, ten som robila na nejaky 15 den od ovulacie. A prsia som nemala vobec naliate ani ma nejako extra neboleli. Take prave tehotenske priznaky prisli potom az tak v 6-7 tyzdni. Ale myslim si, ze u kazdej zeny je to individualne..
Moc drzim palce aby si mala // 🙂

bb111
autor
30. sep 2014

@lenka188 Dakujem 🙂 🙂

katkaolejka
30. sep 2014

Ahoj, ta ako píšu baby, je to u každého iné, aj ja som mala naliate prsia a stráášne ma bolelo brucho ako pri menzese, takže môže byť, veľmi držím palce 😀 urob si Mamatest Comfort, je to najcitlivejší test, ukáže ti, na čom si 🙂

bb111
autor
30. sep 2014

@katkaolejka Po práci sa chystám do lekárne, len sa bojím že keď mi mešká ešte len jeden deň že bude výsledok negatívny tak uvidíme, celý deň chodím na wc či som to nedostala lebo mam taký zvláštny pocit, už mi z toho šibe :D

brady1
30. sep 2014

@bb111 ja som mala taky vytok a den ked som mala dostat menzes dalši den adalši den ked nezacali tak som zacala verit že som v tom lebo mne menz. meškal jeden max. dva dni. A aj mala som bolesti akokeby som mala dostat ale dala som si ibalgin aby tie bolesti neprepukli lebo normalne som mavala velke bolesti. Ja som si robila test 6 dni po meskani menzesu, lebo partner bol nedočkavy a ukazalo mi velmi slabu ciarku, ktoru som nepokladala za ciarku a u gynekologa som bola po dvoch tyzdnoch lebo nemal volny termin a už som bola v 6 TT. Neviem ale myslim si že tehotenstvo sa da zistit aj skorej lebo teraz ti nezoberu krv ale rovno ti tam da pošvový ultrazvuk a hned to vidis na obrazovke. Ja som hned videla byjuce srdiečko v 6Tt. 🙂

bb111
autor
30. sep 2014

@brady1 Veď práve aj ja mávam strašné bolesti pred ms a teraz ma bolelo brucho asi pár hodín a potom to prestalo teraz okrem toho pocitu mokra nemám vôbec pocit že by mi mala prísť, strašne by som si želala aby som aj ja videla to bijúce srdiečko 🙂, dnes si spravím test a ked nic tak počkám ešte 5 dní spravím znovu a uvidíme 🙂

brady1
30. sep 2014

@bb111 držim palce 😉

ivanka0603
30. sep 2014

@bb111 ja mam presne take iste priznaky (alebo si to len namyslam) ako ty. O mimi sa snazime uz pol roka a stale nic. Dr. mi nasadil Duphaston na upravu cyklu, lebo mi sem tam meskali. Minuly stvrtok som dobrala tretie balenie. Asi tri tyzdne mam pocit mokra. Minuly tyzden sa mi naliali prsia, na dotyk ma tak boleli, ze ani dotknut...ale to uz preslo. V nedelu som mala dostat ms a nic. Vcera prisiel hnedy vytok, vecer trosku krv a odvtedy nic. Velmi tuzime po babatku, ale test si este nechcem robit, bo sa bojim, aby som opat nebola sklamana

katkaolejka
30. sep 2014

To úplne chápem,daj potom vedieť,dúfam,že to vyjde 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre