Cítim sa ako tehotná

23. aug 2023

Ahojte, cítim sa tehotná aj napriek tomu ze som menzes mala minulý týždeň no bol veľmi slabý, skôr len špinenie. Tri tehotenské testy negatívne. Dnes robený posledny.
No stále sa cítim akosi inak.
Páli ma zaha, pobolievaju ma prsia a brucho.
Je tu niekto kto mal menštruáciu a negatívne testy a bol tehotny?
Lebo ja už fakt neviem čo si mam o tom myslieť.

monsterablue
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaskolka
23. aug 2023

Podľa si to zrejme len namyslas. Keby si fakt bola tehotná, tak pri takých príznakoch by si mala už pozitívne testy.
Pochybujem, ze 3 rôzne testy by boli chybné a neukázali nic v prípade tehotenstva. Zároveň si mala aj menštruáciu.
Pre vlastný kľud môžeš si dat vyšetriť krv na hcg ako samoplatca a budeš mat skutočne odpoveď.

pribinak
23. aug 2023

Psychika. 3 testy negatívne

autor
23. aug 2023

@jaskolka ďalší týždeň som sa objednala k lekárovi, pretože nemyslím si že toto je v hlave.

marhulka13
23. aug 2023

Ak by si bola tehotná, máš pozitívny test

autor
23. aug 2023

@marhulka13 milé dámy, čítala som že kopa žien malo pozitívny test az v 8-9-12 tyzdni tehotenstva.

marhulka13
23. aug 2023

No držím palce, ale neverím tomu , že reálne až v 12 tt niekomu prvýkrát ukázal test dve čiarky a predtým nic

isadoraisa
23. aug 2023

ahoj, minule tu bola jedna baba, az gyn. jej zistila tehotnstvo v 10 alebo 11tt pri preventivke, mala menstruaciu a negativne testy roznych znaciek, vsetko je mozne

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lelinochka
23. aug 2023

Ja ked viem, ze mame nechraneny styk v plodnych dnoch tiez vsetko pripisujem tomu “co ak”.. pozorovala som zahu, krize atd atd.. testy negativne a menzes prisiel ked som si povedala, ze uz neblbni, pravdepodobnost bola mala 🙂.. ked som naozaj tehotna bola, od ovulacie bolo “vsetko ine” 🙂 ale to uz musis vediet len ty lebo sa poznas najlepsie.

autor
24. aug 2023

@lelinochka objednala som sa j lekárovi,tak uvidím co mi povie on. Túžba po dieťati je veľka.

dassena
24. aug 2023

Podla mna si spravila, dobre uvidis, co ti povie lekar. No na tie tuzby zvolna, kludne sa moze stat, ze si si nieco len vsugerovala, no to nemozes brat v zlom. Bola ny som moc rada, ak by sa vam to podarilo

autor
24. aug 2023

@dassena ďakujem ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre