Druhú čiarku na druhom teste nebolo vidno

mimuska981
29. apr 2012

ahojte tak dnes som si robila dalsi test a ttam mi vysla len jedna ciarka kontrolna a druhu nebolo vidno a na tom predoslom mi vysla jedna ciarka silna a druhu bolo slabo vidno ...co teraz ???niesom tehotna ci ako??:(Moze to byt aj tym ze som si ho nerobila rano ale poobede

tea333
29. apr 2012

@mimuska981 na zaciatku tehu su testy vacsinou so slabuckymi druhymi ciarkami. Cez den ale druha ciarka nemusi byt a to preto, ze tehotenske hormony su najviac koncentrovane v rannom moci.To znamena ze testovat sa oplati iba rano po zobudeni, z prveho ranneho mocu. cez den uz ciarku byt vidiet nemusi.
Inak akakolvek druha ciarka- slaba aj silna znamena tehotenstvo

matildamt
29. apr 2012

A zaleží aj od druhu testu,na trhu sa nachadzaju aj lacne testy,ktore niesu moc spolahlive.Hlavne treba citlivost 10mlU/mol a vysledok bude isto istý.Ja odporučam tyčinkový WOMAN SECRET,ten som este ani riadne neomočila a uz som tam mala 2 jasne čiary a testovala som sa podvečer.

mimuska981
autor
29. apr 2012

no ja som si kupila pepino test z tesca a teraz v lekarni nejaky na per...ale ten som si este nerobila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre