Slabá čiarka na tehotenskom teste

mamkacharlotta
9. feb 2022

Dobrý deň žienky. Potrebujem radu. Robila som si 3.4.2.2022 test jeden ráno a druhy večer na druhý deň a obe mi vyšli pozitívne. No robila som si dnes ráno test a strašne slabo tam bolo vidno čiarku. Co to znamená? Som tehotná ci nie som? Kto mal takú skúsenosť? Ďakujem za info.

silviaa
9. feb 2022

Jasna druha ciarka, casom zosilnie. Gratulujem 🙂

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@silviaa ďakujem krásne. 🙂

amelie2017
9. feb 2022

Tak vseobecne by mala ciarka silniet, ale staci, ze si viac pila a mas menej koncentrovany moc, tak moze byt hned slabsia.

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@amelie2017 noo mala by ale mne len taky tiež vidno z tej druhej čiarky :(

nikpa
9. feb 2022

@mamkacharlotta aká slabá, to je luxusná čiarka 😄😀 ja mám z takej dve deti. Gratulujem

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@nikpa jeeeejj tak to je super 😍😍😍😍

lucinika
9. feb 2022

@mamkacharlotta ja mam z takej čiarky dcéru 🙂. Mne najviac ukazovalo pozitívny test poobede a nie z ranného moču. Závisí od jeho koncentrácie.

nika12323
9. feb 2022

Možno si len viac pila preto je ta čiarka slabšia 😊

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@lucinika jeeeejj to je super 🙂 no mne 3. Ráno bolo pekne dve vidno.. 4.2. Večer ešte krajšie.. A dnes ráno úplne slabulinko tu druhu bolo vidno čiarku... Ta taka som.. Neviem co to znamená :(

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@nika12323 tak práveže ráno by mala pekne byt vidno... No neviem...

nika12323
9. feb 2022

@mamkacharlotta skús si zajtra urobiť ešte jeden 🙂
A neviem mohla si večer viac vody vypiť 🤔

kiki234
14. feb 2022

Gratulujem 🙂 booze pametam kolko som ich ja ocikala 😀 roky sa nam nedarilo. Ja uz som bola na tom psychycky tak ze som ani necakala ze budu meskat, rehotenske testy som robila stale. Nikdy nezabudnwm na ten prvy pozitivny, tiez slaba ciarka tyzdwn pred ms, hned som utekala lekarovi ktpry ma totalne vysmial 😀 ale chapal ma a zobral krv a bola som tehotna 🙂 a teraz mam doma 16 mesacnu slecnu a 3 mesacnwho junaka 😀 a syncek sa podaril na prvy sup skoro hned po sestonedeli 😀

mamkacharlotta
autor
16. feb 2022

@kiki234 nooo tak u mňa to asi tak nebude.. Dostala som menštruáciu :( neprijalo sa...

kiki234
16. feb 2022

@mamkacharlotta juuj to ma mrzi ☹

mamkacharlotta
autor
17. feb 2022

@kiki234 nemá čo ťa mrzieť...

kiki234
17. feb 2022

@mamkacharlotta kazda zena sa vie citit do tej druhej, hlavne ak niekedy prezila nieco podobne

mamkacharlotta
autor
18. feb 2022

@kiki234 zlata... Ale my sme ženy.. A musíme byť silné 🤗

mamkacharlotta
autor
18. feb 2022

@kiki234 treba veriť ďalej.. A ked to ma prísť tak to príde v ten správny čas... 😍😍😍

patulka95
23. feb 2022

Ahojte dnes som si robila test , lekár mi dal pred 4 dňami vyvolavacku na sone nič nebolo vidieť dnes som si skúšala test a bol takýto , je tam niečo vidieť ? Podbrusko aj prsia ma pobolieva , možno aj prichádzajúca ms neviem povedať ale nikdy ma pri nej neboleli prsia , ďakujem za odpoved

marticka92
8. mar 2022

@patulka95 taky isty test vysiel aj mne dnes. 4.3 vyvolavacka lebo nic nebolo vidno. Ja idem.na gyndu az po 20tom.

patulka95
8. mar 2022

@marticka92 no mne ani vyvolavacka nezabrala bola som dnes na gynke a na sone vraj nič nevidel ale zobral mi krv na hcg tak zajtra si mám volať ale som cely deň nervózna rozmýšľam nad tym 😕

marticka92
10. mar 2022

@patulka95 ja som uz mala dostat po vyvolavacke som uz u dni a nic a stale pobolovanie podbruska. NA TESTE zas len duch.

patulka95
10. mar 2022

@marticka92 ja som žiaľ dostala už druhu , hcg negatívne 😥 no nič snáď nabudúce , a ty ako už si dostala ?

marticka92
11. mar 2022

@patulka95 memzes som sice nedostala som 9 dni po vyvolavacke no na nestastie mi praskla cysta co som o nek nevedela skoncila som na pohotovosti, tehotenstvo vylucili uplne takze za mna tie testy sposobila cysta🤷‍♀️ 20.3. Mam dostat dalsi menzes tak si pockam a uvidim ako sa to vyvinie.

patulka95
11. mar 2022

@marticka92 mne tiež zistili cysty a dali mi vyvolávačku a neprišla mi tak som bola včera na druhej a dnes len take slabulinké spinenie bolest brucha a nič , už som z toho na nervy 😭dúfam že bude aj tebe lepšie a všetko dobre dopadne , ja stále čakám či sa už konečne dačo u mna rozbehne 😕

marticka92
14. mar 2022

@patulka95
@patulka95 ja som dnes 10 dni po vyvolavacke a stale nic zajtra idem na kontrolu koli tej cyste tak som zvedava

marticka92
14. mar 2022

@patulka95 lenze na teste mam stale ducha som uz z toho na nervy

patulka95
14. mar 2022

@marticka92 ja som už dostala po 2 vyvolavacke :/ je tam niečo vidieť , aký je to test ? Skús nech ti vezme krv

marticka92
16. mar 2022

@patulka95 krv mi vzali vzali vcera hcg znova negativne a ani onkomarkery ze su v norme tak lneviem co videl vcera na usg

marticka92
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre