Duch na teste

kejkej
6. dec 2012

ahojte babule, mam taku otazku...mate skusenost ze pocas 3 dni vam nesilnela druha ciarka na teste ale bola rovnaka???ako duch????
dakujem

zivika
6. dec 2012

@kejkej ja som si robila druhy test po styroch dnoch a bol tam vidiet rozdiel, ale je pravda, ze ten druhy bol aj s vyssou citlivostou...drzim palce 😉

lauritka
6. dec 2012

@kejkej testujes stale tym istym testom ????

kejkej
autor
6. dec 2012

Testujem rapid clear neviem co si mam mysliet... Som dufala ze uz da to podarilo☹

kmkke
6. dec 2012

@kejkej Ja som si robila len jeden test - presne Rapid Clear, čiarka bola slabučká, a keďže to bolo v sobotu, tak som hneď v pondelok nabehla k doktorovi a ten mi to potvrdil, videli sme uhniezďujúce vajíčko vo výstelke maternice. Zobrali mi krv a o 3 dni mi povedala aj sestrička že je to ok 😀

mojkamoj
6. dec 2012

@kejkej joj rapi clear nie,teda aspoň ja mám zlé skúsenosti...ma vyplašil,iné testy pekná čiarka a rapi taká slabulinká že som sa bála že to odchádza,tak som kúpila hociaký iný a tam pekné ružové čiarky a hlavne silnejšie ! skús iný 😉 držím palce

kejkej
autor
7. dec 2012

Joj babule dakujem za povzbudzujuce slova 🙂
Mam strach ci nejde o mikro potrat... Teraz pockam do nedele a o testujem snad to bude uz len silniet 🙂
Este raz dakujem

gubcikova
7. dec 2012

@kejkej vyskúšaj iný test mne tiež rapid clear dokonca ani neukázal že som tehu a to som bola už v 6tt

kejkej
autor
7. dec 2012

@gubcikova ahoj, len mne nejde do hlavy preco ked už ukaze ducha tak po par dnoch nesilnie ciarka..... nemam z toho dobry pocit.... ☹

kejkej
autor
7. dec 2012

@mojkamoj musim skocit do inej lekarne...lebo tu u nas drzia len rapid clear ze je najcitlivejsi a najlepsi.....
zrejme dobra marza na tom 😎

kejkej
autor
7. dec 2012

@kmkke dakujem za povzbudenie 🙂 v stredu by som chcela skocit k lekarovy tak uvidime.....len som strasne neista a to ma ubija ☹

zivika
7. dec 2012

@kejkej skus si v dm-ke kupit uplne najobycajnejsi test, tusim od pepina, je citlivejsi ako rapid clear ten mi ukazal krasne ciarocky pri oboch tehu...velmi ti drzim palceky 😉

kejkej
autor
7. dec 2012

@zivika dakujem.. skusim ten a uvidime
mrchu mam dostat 10.12. tak snad uz nepride 🙂

zivika
7. dec 2012

@kejkej ak ti pomoze porovnanie, ja som mala dostat ms 22.9. a test som robila 18.9. a takto vyzeral...

horalocka
7. dec 2012

@kejkej ja som mala ten isty problem, testovala som len mamatestom a ciarka mi nesilnela, zrejme islo o mikropotrat... ☹ drzim Ti palceky aby to v tvojom pripade bolo inak... 😉

kejkej
autor
7. dec 2012

babule, teraz som robila dalsi test a oslepla som z tych 2 // 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎
nech to vydrzi celych 9 mesiacov.....

kejkej
autor
7. dec 2012

@zivika aj ja som mala tak.... 🙂

kejkej
autor
7. dec 2012

@zivika dakujem 🙂

zivika
7. dec 2012

@kejkej nie je zac 😉 joj, tesim sa s tebou 🙂

mojkamoj
7. dec 2012

@kejkej vidíš hovorila som ti 😵 gratulka a už netestuj 😉

gubcikova
7. dec 2012

@kejkej gratulujem.robila si si iný test?

kejkej
autor
7. dec 2012

@gubcikova ahoj nie celkom rapid clear ale iny druh.... 😎

25kikuska25
7. dec 2012

Ahojte, pripajam sa k tejto teme. Ak mozem. 🙂 v utorok som testovala pepino test ktory mi ostal este z minulajska a ukazal sa mi duch. Na dalsi den som skusila tiez testnut, ze ci nahodou nebol test zly. Kupila som RapiClear no a on mi neukazal nic :( Ale ako tu citam, tak skusim este znova pepino ci nahodou...

mojkamoj
7. dec 2012

@25kikuska25 pravdu vravíš,to už radšej pepino 😉 rapi nie, držím palce 😉

trish31
8. dec 2012

@25kikuska25 Ahoj som na tom rovnako,mama test ukazal slabunku ciarku a rapiclear nic

kejkej
autor
8. dec 2012

no mne rapi clear ukazal krasne dve // a pepino ducha

hruska5
30. dec 2012

@zivika kraasne ciarocky blaozelaammm 🙂 ...aj ja by som chcela take🙂 ale musim este pockat...snad to uz vzjde na 6krat 😉

zivika
30. dec 2012

@hruska5 dakujeem 🙂 a drzim palceky, nech aj ty mas co najskor take 😉

hruska5
1. jan 2013

zivika dakujemm...aj v novom roku sa budeme o take snazit🙂 🙂

hruska5
1. jan 2013

@hruska5 hned na druhy den ako som obdivovala zivikine ciarocky...som hned rano nasla ale nie nie cervene ciarocky ale nieco ine ☹

jujlucka
1. jan 2013

to je moj duch na 14 dpo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre