Je to len duch na teste?

katarinkapetrik
23. feb 2014

Ahojte mam na Vás takú menšiu otázku, s manželom by sme chceli strašne bábätko, a kedže už mi 4 dni mešká mrcha a mám pocit ako by som ju mala dostať aj prsia mam naliate a bolia ma tak som si robila dva testy jeden pred včerom a druhý dnes a obi dva vyšli divne,sú tam jemnučké čiarky, mohli by ste mi povedať či tam aj vy niečo vidíte alebo je to len duch ?? ☹ 😒 😀 🙂

jannullka1
23. feb 2014

@katarinkapetrik ahoj ja na tom prvom nevidím nič ale na druhom áno. Skús sa ešte zajtra otestovať. Mne meškal menzes len 1 deň a mala som obe čiarky úplne silné. Ale viem že viacerým vyšiel negatívny test aj po týždni meškania a boli tehotné. Záleží to od toho hormónu, koľko ho je v moči..

kiwi82
23. feb 2014

ahoj na to m druhom sa mi zdá, že by to mohol byť dúšik.

nini1010
23. feb 2014

Ja vidím aj na prvom.za dva dni zopakuj a máš istotu.

anatalia77
23. feb 2014

@katarinkapetrik iba na druhom

starwars
23. feb 2014

Pockaj, Velmi vela robi stres. Chapem, ze by ste chceli a ze to pre Teba vela znamena. ale tym, ze si budes robit aj tri testy pre dva dni meskajucu menstruaciu neotehotnies. Len sa nato budes zbytocne velmi koncentrovat a tlacit na pilu. Nechaj sa trochu prekvapit. Verim, ze babo je na ceste! juchuuuuu

kafedame
23. feb 2014

Na druhom slabulinké,zopakuj o pár dní...ale podľa mňa sa môžeš tíško tešiť 😵. Držím palce 😅

vejula
23. feb 2014

@katarinkapetrik ja vidim na oboch 🙂

monciky
23. feb 2014

@katarinkapetrik
ja vidim na obidvoch dve ciarky🙂 zopakuj o par dni, drzim palce🙂

katarinkapetrik
autor
23. feb 2014

@starwars už mi meška 4 dni 🙂 ,ale neviem prečo ale silno verím tomu ,cítim že to vyšlo 🙂)

fomarik
23. feb 2014

@katarinkapetrik aj ja vidím na oboch // 😉

maribell
23. feb 2014

@katarinkapetrik uplne ista si budes ked test za par dni zopakujes.. pri prvom tehu mi pozitivny test vysiel az dva tyzdne po ockavanej menstruacii a pri druhom tehu som mala uz 1 den pred ocakavanou pozitivny ..vsetko zavisi od toho hormonu ktory mas v moci ... cize za dva dni z ranneho mocu zopakuj a uvidis ci zosilnela 🙂

titulienka
23. feb 2014

Ten druhy uz podla mna dusik nieje 😉

reni1512
23. feb 2014

u mna to bolo rovnako....uplne slaba ciarka....podla mna vam to vyslo...drzim prsty...urcite este testni, aj kazdy den...bude sa zosilnovat

katarinkapetrik
autor
23. feb 2014

@reni1512 dakujeme 🙂 veru spravim si dalsi zajtra alebo az pozajtra a dam vediet ako to dopadlo 🙂 😉

willy_wonka
23. feb 2014

@katarinkapetrik ja vidim na oboch // ciarky, a teda na druhom celkom slusne viditelnu... ja som take mala teraz v januari, 3 tyzdne na to som na utz videla srdiecko 🙂 drzim palce, vyzera to dobre 🙂

michaela45
23. feb 2014

ja vidím tiež na oboch 🙂 držím palčeky snáď sa vám to podarilo 🙂 uvidíš ako vinde ďalší test

katarinkapetrik
autor
23. feb 2014

🙂 😉

hviezdicka111
23. feb 2014

ja vidim na oboch...a podla mna je to ciarka...len slabucka...vyskusaj o par dni zas 🙂 drzim palce

karin_33
23. feb 2014

@katarinkapetrik ja vidim na obidvoch 🙂) ja som mala presne taketo iste ledva ich bolo vidiet a ked som zopakovala za 4 dni uz boli jasne ciarky 🙂) a teraz som v 9 tt 🙂) takze ak ano tak gratulujem 🙂)

dankako
23. feb 2014

@katarinkapetrik gratulujem, si tehotna 😉 😉 😉 vidim na obidvoch ciarky 😉 😉 😉

katarinkapetrik
autor
24. feb 2014

Dobré ráno kočky takže testík je dnes silnejší , budeme asi predsa už 3 🙂 🙂 😉 :*

karmela
24. feb 2014

@katarinkapetrik garantujem vela zdravicka 🙂

sofia132
24. feb 2014

@katarinkapetrik Gratulujem....všetko dobré 🙂

sunshine85
24. feb 2014

@katarinkapetrik aj mne vysiel testik podobne 🙂 kedy chces ist k doktorovi?

fomarik
24. feb 2014

@katarinkapetrik jééj, to j skvelé. gratulujem. Všetko dobré prajem až do šťastného konca 😅

tonjadabik2
24. feb 2014

@katarinkapetrik
@sunshine85 Gratulujeeeeem maminky 😀

sandrika1986
24. feb 2014

Gratulujem 🙂

katarinkapetrik
autor
24. feb 2014

@sunshine85 neviem rozmyslam ze v stredu, aj ked bude to asi este skoro....a ty? Gratulujeeeeeem k vysledku 🙂

sunshine85
24. feb 2014

@katarinkapetrik kedy si mala poslednu MS? ja som sa objednala na pondelok buduci 😉

katarinkapetrik
autor
24. feb 2014

26.1 som mala poslednu a v stredu to bude tyzden co mi meska
@sunshine85

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre