"Duch" v podobe druhej čiarky

stanka85
26. nov 2013

Ahojte , mám taký problém dnes je šiesty deň čo mi mešká.... Urobila som si test, ukázala sa jedna čiarka, nedalo mi to tak som podišla k oknu a zbadala som tam " ducha" v podobe druhej čiarky, tak ako keby to iba presvitalo....... Chcem sa spýtať, čo si o tom myslíte ???? Skúšame otehotnieť,len neviem či to ten duch nezobrazoval len to miesto čo by to tam malo byť....

mimka11111
26. nov 2013

@stanka85 nechcem ťa zdeptať ešte viac, ale mne taký duchovia vyskakujú každý mesiac...to však ale nemusí byť aj u teba....skús testnúť o pár dní, druhá čiarka by mala byť silnejšia...držím palčeky 😉

maribell
26. nov 2013

@stanka85 ahoj ak sa na teste ukaze "duch" ide pravdepodobne len o to ze mas v tele este male mnozstvo hormonu ktore ciarku pekne vyfarbia... skus si tes urobit za par dni.. ale takych tem je tu vela ..stacilo vyhladat

mariankamk
26. nov 2013

@stanka85 skus odfotit...

stanka85
autor
26. nov 2013

nedá sa to odfotiť na fotke to vôbec nie je vidno, ked som bola prvý krát tehotná tak mi to hned ukázalo že som v tom už o siedmich dnoch čo mi meškalo , tak preto sa pýtam, že čo sa to deje, či to len nie je také že sa to tam znázornuje že kde by mala byť tá druhá čiarka....

zuzinka1989
26. nov 2013

@stanka85 ak je to ruzove, hoci len slabucko, je to ciarka....az je to sive, biele alebo dake take, tak je to priesvitajuci kanalik...ale drzim palce, nech to dopadne, ako si zelas

mimibb
27. nov 2013

Ahojte, prosim vas som v riadnom pomykove....dnes je uz 4ty den, co mi meska ms a tehotensky test mi vysiel v limite slabo pozitivny, ale mam pochybnosti, nakolko som pri dcerke v tomto case mala na teste uz riadne kolajnice.....je to test pepino-no nikdy mi takehoto "ducha" este neukazal...neviem co si mysliet ☹

sue
27. nov 2013

Duchovia by po termíne MS už nemali byť, ak sú, treba testnúť o tri štyri dni a duch by už mal byť čiarkou...po termíne MS dokáže z krvi určiť tehu aj gynekológ, takže sa vyber tam...

sadic
27. nov 2013

Baby vidite tam nieco ? 😖 mne uz sibe 😀

martinusik91
27. nov 2013

Moja skusenost z duchmi je taka ze 9ty den meskania som si robila test a bol tam len taky duch ako ma mimibb o dalsie tri dni tiez taky isty duch a to bolo vzdy z ranneho mocu potom na dalsi den som si robila poobede lebo som to chcela povedat manzelovi a vtedy tam uz boli fajne kolajnice 😀 testov som si robila vela lebo dost casto mi to meskavalo ale ducha som mala len ked som bola ozaj tehotna 😉

karmela
27. nov 2013

Ja som mala duchov slabuckych,ale robila som si testy pred ms a potom mi dosla mrcha o 3 dni skor.Tak držím palce.Ale ked ti mešká mozno s toho nieco bude 😉

karmela
27. nov 2013

Môj duch s nedeľe a v pondelok dosla mrcha.Ale držím vam palce,čo si želáte // 😅

majka_3
27. nov 2013

@karmela to bol test pepino?

@mimibb vsade sa snazim pisat ze testy Pepino z Dm falosne duchuju... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
moj test z minuleho mesiaca...a ms predsa prisla....

karmela
27. nov 2013

@majka_3 moja ja som mala Rapi clear

bajana
27. nov 2013

@sadic ja teda nevidim....skus o par dni, je zbytocne takto sa stresovat....

michaleja_west
27. nov 2013

tieto pepino aj keď máš ducha ukazujú slabého ,ja som ho tam vždy mala a potom som si kupila woman secret čo sú také kazety a to mi jasne ukázalo druhú čiarku ,tieto paličkové už nekupujem ,to je môj názor

maria.vinea
27. nov 2013

@sadic podla mna tam nic nie je

zuzik1927
27. nov 2013

ahojte baby, aj ja som dnes rano robila test, a tiez veelmi slaba ciarka a aj to az po case, cize neviem ci z toho nieco bude... 😒 ale nic vobec nenasvedcuje zeby mala ms prist, ani prsia ma nebolia ani nic, minuly tyzden ma bolelo brucho a bol aj taky trosku hnedsi hlien, ale myslim ze keby to bolo uhniezdovanie asi by uz bola silnejsia ciarka...co vy na to?

karmela
27. nov 2013

@zuzik1927 skús urobit neskôr testik.ak máš pepino test vraj robi duchov jedna radost 😒

zuzik1927
28. nov 2013

@karmela skusim urobit, ale este pockam radsej, no a tiez som uz citala ze robi duchov, ale ja som ho pouzivala skoro stale a nikdy tam nic nebolo az teraz..

stanka85
autor
28. nov 2013

no baby, dnes je 8 deň meškania , čo poviete???

karmela
28. nov 2013

@stanka85 vidiet druhu čiarku šup k lekárovi 😉

karmela
28. nov 2013

@zuzik1927 urobíš iný testik a uvidis,mozno uz bude silnejšia druha / 😉

zuzik1927
28. nov 2013

@karmela rozmyslamm prave ze rychlo skocim do lekarne kupit, ale tak uz nebude ranny to by snad nemalo vadit..nebudem pit aby sa nezriedilo 🙂

karmela
28. nov 2013

@zuzik1927 skús urob si pauzu na wc nechod aspon 2-3h a potom,alebo vyckaj do rana.Ms máš kedy dostať?Nekupuj pepino,potom sa ozvy 😉

zuzik1927
28. nov 2013

no teraz som bola na WC idem do mesta rychlo kupim a okolo obeda urobim a uviidme, nie idem do lekarne a kupim si normalne mamtest, ten je vraj spolahlivy..no mala som dostat 26.11, ale mam nepravidelne...ale vzdy aj ked meskali som citila ze pridu, aj ma prsia boleli a teraz vobec nic..ms zvykla meskat do 7 dni,ale teraz asi nepride ani do tych 7 dni..lebo sa na to necitim vobec..

karmela
28. nov 2013

@zuzik1927 tak držím palce nech máš // 🙂

andreasiskova3
28. nov 2013

@stanka85 ahoj, ja som mala takého istého ,, ducha,, myslela som si, že si to len namýšľam ale o pár dní neskôr som si robila znova test a boli tam už poriadne dve čiary 🙂
tak držím palce, určite si urob ešte neskôr, aspon aby ti meškali 10 dní

andreasiskova3
28. nov 2013

@sue mne nikdy skôr ako 10 dní po predpokladanej MS neukázalo dve čiarky až po 10 dňoch

karmela
28. nov 2013

@andreasiskova3 ja by som povedala,ze u každej ženy je to iné.Mne ukázal test // na druhý den po meškaní.Sice som bola uz 5tt a priznaky žiadne.Okrem meškania.Kazda sme ina a na zaciatku tehu cca v 3tt mozno ukáže len slabú čiarku lebo hcg je nízke

zuzik1927
28. nov 2013

@karmela no uz som doma, mamatesty kupene, chvilu pockam a uvidime..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre