"Duch" v podobe druhej čiarky

stanka85
26. nov 2013

Ahojte , mám taký problém dnes je šiesty deň čo mi mešká.... Urobila som si test, ukázala sa jedna čiarka, nedalo mi to tak som podišla k oknu a zbadala som tam " ducha" v podobe druhej čiarky, tak ako keby to iba presvitalo....... Chcem sa spýtať, čo si o tom myslíte ???? Skúšame otehotnieť,len neviem či to ten duch nezobrazoval len to miesto čo by to tam malo byť....

zuzik1927
28. nov 2013

@karmela bola len /, ale nevadi...ideme dalej

larnaca
28. nov 2013

moja skúsenosť - 3x test so slabou druhou čiarkou - všetky skončili v koši a výsledok bol ten, že teraz máme doma krásnu 2-mesačnú dcérku🙂 a môj muž ich tajne vytiahol z toho koša, veril tomu asi viac než ja 🙂 držím palce

karmela
28. nov 2013

@zuzik1927 potom daj vediet 😉

karmela
28. nov 2013

Baby neviem čím to je,ale asi vela testou duchuje ja mam ms dnes robený test vecer a pozrite ci to vidíte aj vy.Toto je uz sila.

anulqua
28. nov 2013

@karmela ale ved ten test co si robila dnes tak ta druha ciarka nieje tuzova ale siva, alebo aspon mne sa tak zda... aj mne vela krat vysiel "duch" a pritom len presvital test a dokonca pred 2 mesiacmi mi ciarka silnela uz bola ako kontrolna a po 2 tyzdnoch menzes dosiel :/

karmela
28. nov 2013

@anulqua to je vysledok odčítany do 5 min.Max 7 min.Pochpim premoceny test ale takto by nemal vijst vôbec.Schvalne som ho robila cez ms,lebo to nieje prvy a nie len môj.Bola si u lekára?Ja viem,ze tehu niesom lebo za ten cas by bola čiara a ms nie.

anulqua
28. nov 2013

@karmela viem, aj ked neprispievam vsetko mam precitane a je to strasne nespravodlive ze duchuju aj ked aj my by sme mohli pockat do ms 🙂 ano bola som, ale bolo este skoro, maternica zvacsane, sliznica vysoka - odber krvi, mierne zvysene hcg ale nebolo to tehotenstvo :/ tak vyvolavacka a dalej skusame, tento mesiac mi tiez vysiel duch ale uz mu neverim, pockam do 30teho 🙂 vtedy (ne)ma prist mrcha a snad sa uz konecne zadarilo a budeme mat vianocny darcek najkrajsi zo vsetkych 🙂

karmela
28. nov 2013

@anulqua tak ti držím palceky.Presne OTo ide,ze test sklame ženu ktora sa snaží uvidí toto na teste a potom dôjde mrcha.My sa síce este nesnažíme ale predtým ma to sklamalo.No a pravdupovediac,každá snažila si robi test aj pred ms lebo sa nevie dočkať.Sama to viem podla seba este pri prvom babetku 🙂 my sa tiez skúsime posnazit po ms 😉

anulqua
28. nov 2013

@karmela dakujem 🙂 ved prave ze si zvedava otestujes, bum obrovska radost a zrazu mrcha :/ ale tak snad to vyjde ! Od kedy chcete naplno snazilkovat? 🙂

karmela
28. nov 2013

Ked mi skončí ms tak asi uz skúsime 😉 aj mala si uz pýta sestričku a prijala by Som druhe babetko 🙂tak uvidíme kedy to bude o malicku sme sa snažili 8 mes.potom to vyšlo

anulqua
29. nov 2013

@karmela jeej tak budem drzat palce, uff 8 mesiacov, my sa snazime uz 6 a uz teraz som z toho hotova :( hlavne ked dojde ms :( zacala som si merat aj BT a podla nej viem kedy mam ovulku, aj sme sa do nej trafili ale babu sa nieako do mojho bruska nechce :/

karmela
29. nov 2013

@anulqua dakujem 🙂 verim ti to čakanie je na nervy 😒 viem to podla seba ja mam uz aspon jedno dieta a je smutne,ze pary sa snažia a nejako sa nedarí.Ale ono to pride neboj.Ja si velmi dobre pamätám este na prvé uz som to vzdala a vtedy to prišlo.Este aj vinko som si dala dva dni pred ms ale mrcha uz neprišla a doktorka mi povedala,ze je tam bodka s bijucim srdiečkom 😵 taky pocit ti zo srdca prajem co najskôr.Tak si to pekne uzivajte a uvidis bude to 😉

anulqua
29. nov 2013

@karmela ved to ze uz tento mesiac sa to snazim brat tak ze bude bude a ak nie tak sa nic nedeje, aj sa na to nieako neviazat 🙂 tak uvidime zajtra 🙂

karmela
29. nov 2013

@anulqua držím ti palce na úspech 🙂 Aj ked my ženy stále dúfame,ze uz to bude.

anulqua
1. dec 2013

@karmela tak ja ms nikde, testik som este nerobila, bazalka vysoko, ale zacinam byt chora tak mozno aj preto meskaju :/

karmela
1. dec 2013

@anulqua držím ti palce aby to nebolo chorobou ale tehúlkovanim 😉daj vediet potom ako a čo nové 😉

katkasofi
2. dec 2013

Baby vidite tu nieco? nevie mi to niekto dat do negativu?

karmela
2. dec 2013

@katkasofi ja to neviem ale hod foto na tému duch na teste mame tam jednu sikulku co to vie 😉

katkasofi
2. dec 2013

@karmela a vidis tam nieco ci len mne sa sniva?

karmela
2. dec 2013

@katkasofi no vidiet tam slabucko nieco,máš pred ms ci ti uz mešká?

katkasofi
2. dec 2013

@karmela dnes som mala dostať.... Bol by pruser kedže som len 8 mesiacov po druhom cisárskom??

karmela
2. dec 2013

@katkasofi este vydrž dva dni a skús další test.Ups tak to je skoro,ale ak by náhodou neboj oni to vedia ustrážiť aby bolodobre. 😉

katkasofi
2. dec 2013

@karmela no mame len dve detské izby 😀 ale spravili by sme z hrackarne tretiu 😉

karmela
2. dec 2013

@katkasofi deti su radost 😀 A kde sa vychovaju dve tam bude mat miesto aj tretie 😉

karmela
2. dec 2013

@anulqua ako sa máš?

anulqua
3. dec 2013

@karmela ahoj 🙂 ms stale nikde teplota sice klesla o 0,2 stupne ale stale nieje na tych predovulacnych teplotach, testik som nerobila lebo sa citim chora :/ mala som 3 dni zvysenu teplotu cisto ako chripka a potom zrazu preslo a uz len nadcha, tak neviem s cim si to mam spajat no a krcok je zavrety ale nizko.. tak neviem ci ms este dojde a len strajkuje alebo co, ak by neprisla do konca tyzdna tak na buduci zajdem za gyn ze co mi povie 🙂 a ty ako? 🙂 uz ovulka? Ci este nie? 🙂 pozerala som ze teraz skusas tie ovu testy 🙂

karmela
3. dec 2013

@anulqua este nemam ovulku asi cez vikend bude neviem.Moja skús testik aj ked ovulacny vraj ked su tam dve // tak to moze bit tehu

karmela
3. dec 2013

@anulqua držím ti palceky

anulqua
3. dec 2013

@karmela nechcem este skusat bojim sa ze zase nic :/ zatial mi to meska len 3 den, stale moze dojst :/ minule meskala 2 tyzdne a nakoniec aj tak dosla

karmela
3. dec 2013

@anulqua no verim ti.Mne nezvykne meškať,ked tak dôjde skor.Tak ti držím palceky nech to znamena tehulkovanie.Ja sa dnes chystam k doktorke nech ma pozrie ci je všetko ako ma bit pre druhe babo 🙂 No a potom Poskusame

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre