"Duch" v podobe druhej čiarky

stanka85
26. nov 2013

Ahojte , mám taký problém dnes je šiesty deň čo mi mešká.... Urobila som si test, ukázala sa jedna čiarka, nedalo mi to tak som podišla k oknu a zbadala som tam " ducha" v podobe druhej čiarky, tak ako keby to iba presvitalo....... Chcem sa spýtať, čo si o tom myslíte ???? Skúšame otehotnieť,len neviem či to ten duch nezobrazoval len to miesto čo by to tam malo byť....

anulqua
3. dec 2013

@karmela tak dosla ms :( tento mesiac znova nic... 6 mesiac uz pomaly aj stracam nadej ze sa niekedy podari :(

karmela
3. dec 2013

@anulqua Nezúfaj budes tehulka ja Som malu mala po 8 mes.snazenia a prišla.Verim ti,ze je to na porazenie.Nic nieje stratené moja uvidis zadari sa

katarina5194
12. okt 2018

No čo babuľky. Ako to vidíte vy?

dolynkag
26. okt 2018

@stanka85 no čo bolo z toho ducha?

tatisna
27. nov 2018

Ja som tiež mala včera ducha na teste Maybe baby, úplne slabulinkq čiarka, samozrejme po cca 15 min som pozerala v koši a bola trošku viac viditeľná tak sa neviem dočkať ďalšieho testu, asi zajtra z ranného moču. Zatiaľ mi to nemeska, resp. neviem,lebo naposledy som cca 3 dní spinila a potom bola nornalna krv. Tak som z toho na nervy už ..aj vy máte také nervy?

zuzanita155
2. júl 2020

Ahoj baby poraďte mi vydite tam niečo? Zajtra by mala prísť mrcha ale je mi dosť na nič ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre