Dvojdňová menštruácia a možné tehotenstvo

leela123
17. feb 2012

Ahojte, chcela by som sa opýtať či je možné,aby som bola tehotná. Dostala som menšt. v podstate vtedy,keĎ som aj mala,ale trvala len dva dni 😖 S partnerom máme poväčšine chránený styk, len sem-tam si na chvíľku užijeme len tak 🙂 tak by ma zaujímali skúsenosti s krátkou menšt. a ako najskôr zistím či som/nie som tehotná a od kedy je spoľahlivé už si urobiť test. 🙂

vaapeter66
11. mar 2013

@mina1834 a teda ,ked ty si mala rano pozit a potom uz negat,bola si teho,ci nie??

mina1834
11. mar 2013

@vaapeter66 no ja som bola tehu ale nedopadlo to dobre,,,,no ja som mala poz na zaiatku ,,ale pocas dna bol uplne ako biely ale to aj koli tomu ze som asi vela pila a o dva dni kolajnice ako slak,,,

mina1834
11. mar 2013

@vaapeter66 a ty mas dake priznaky teraz boli ta brusko alebo co ?? ci ako sa citis ,,bo ja som tak natom ako ty ale som nevracala ,,,

vaapeter66
11. mar 2013

to mam mrzi:((som aj zvedava,ako ja dopadnem......

mina1834
11. mar 2013

@vaapeter66 no ale ja som toto prekonala par mesiacov dozadu ,,a potom som mavala normalne ms ,,a teraz toto tak som stoho taka zmatena co to moze byt alebo co sa deje neveim ,,a bojim sa testnut...sklamania sa bjim ☹

adamedik
24. mar 2013

Ahojte dievčata neviem či v sebe ešte živým nádej a hladam si zamienky ako si nahovorit ze som tehu, ale v podstate s mm sme sa posnazili v dobe ked som mala mat ovu niekolko dni nato ma bolelo akoby v oblicke a podbruško ako pri menstruacii... Menštruáciu som mala dostat 20 kedze mam pravidelny 28 dnovy cyklus a prišli až včera 23. včera boli dost slabe a bleda krv dnes uz trosku o trosku silnejsie ale akoby slabli... pritom mi byva tak zvlastne miestami na odpadnutie alebo na zvracanie... tak neviem čo si už o tom myslieť testy negativne..... Už sa pomaly zmierujem ze tehu niesom... uvidim asi zajtra čo ta moja ms... a možno urobim posledny test...

kiarkica
2. apr 2013

Ahojte baby mam menši problem newiem kedy som mala naposledy menštruácciu ako to možem zistit?s partnerom sme to kus prehnali ale davali sme si pozor a myslim si ze mi to aj meška nmoze sa stať že som tehotná???PROSíM PORADTE MI VOPRED DAKUJEM

anjeliq21
22. apr 2013

Ahojte mam otazku a bola by som rada ak by ste mi na nu vedeli odpovedat.v decembri mi robili laparku mala som mimomatern.tehu. potom som mala normalnu mrsku.po dvoch mesiacoch sme sa zacali milowat.no v marci mi pred mrskou bolo dost zle a napinalo ma na zvracanie mrcha vtedy meskala 4 dni no bola trochu divna 1 den len slabe spinenie ale potom uz bola normalna.tehu test bol negativny.teraz v aprili mtcha prisla skor a bola velmi cudna prvy den slabuvke dpinenie druhy a trti den som krvacala normalne a potom zase pat dni len spinenie.neviem ci sprawit test ci nie nevhcem xas neg. Vysledok..myslite zeby som mohla byt tehotna aj ked mam len jeden vajcovod?

anjeliq21
22. apr 2013

@kiarkica je pravdepodobne ze si v tom ked uz ani nevies kedy si to mala.aj ked sa snazite dawst si pozor nikfy to nie je 100% ....z vlastnej skusenosti

anjeliq21
22. apr 2013

@adamedik cho radsej k lekarovy lebo to moxe byt aj mimomatrnicove tehu
:(

adamedik
23. apr 2013

@anjeliq21 u lekarky som bola aj na preventivneej nic tam nevidela a nic tam nebolo, ale teraz mi meska menstruacia a testik ukazal // k doktorke mam v plane ist... ale este tam asi nic nebude vidiet... tak počkam aspon do piatku... 😉

anjeliq21
23. apr 2013

tak ano radsej pockaj lebo ja som tiez bola tehu a nevedela som o tom nemala som ziaden priznak ms presne na cas a vsetko len prisli velke bolesti a tiez ho nebolo naprv vidno az ovela neskor bolo vidno babo mimo maternice

vikuska12
23. apr 2013

ahojte babyy...nedavno som sa k vám pridala. Mám otazku...kramy mi meškali 3dni potom akože nastupili neboli ziadne a štvrtý piaty den ked uz mali skoncit tak akoby začínali...robila som si aj test ale vyšiel negativný a mala som aj bolesti v podbrusku a mam ich aj sem tam teraz...prosím poradte mi :/

maryjou
27. apr 2013

@adlani a mala si dáke iné pocity alebo žiadne pocity?

moonga
27. apr 2013

Prosim o radu!Mam spinenie - najprv ruzovkave1 den, potom hnede, zacalo 21 dni po poslednej menst. Trva uz 10 dni..Menstruaciu mavam kazdych 30-31 dni. Teda dnes alebo zajtra a stale nic, spinenie je slabsie. Zacalo mi teda 7-10 dni pred menzesom. Neviem, ci to bol teda menzes alebo co to ma byt. Nikdy sa mi to nestalo, mavam pravidelny cyklus s bolestami, silnym a potom zoslabujucim sa krvacanim. Test mi dnes vysiel negativny. Ale pred 3 mesiacmi som bolo na konizacii krcka maternice, odvtedy bolo vsetko ok, aj menzes. Styk som mala aj par dni pred poslednou menstruaciou a potom cely cas az do zaciatku toho spinenia. Chraneny a niekedy nechraneny, ale davali sme pozor...teraz neviem, ci ist k dr. alebo ci pockat a urobit dalsi test..A po konizacii bol krcok vraj krasne zahojeny..Dakujem za radu!

monicka79
27. apr 2013

@moonga Ja som to tak mala ked som bola tehotna, tiež špinenie už pred menzesom, trvalo to dosť dlho, najskor mi vyšiel test negatívny, ale ked som ho urobila asi dva tri dni po termine kedy som mala dostať menštruaciu, tak už tam bola aj druha čiarka. A to špinenie som mala prvé dva mesiace tehu 🙂 , takže kludne možeš byť tehotná 😀

moonga
27. apr 2013

@monicka79 😅 Dakujem. Skusim este teda pockat par dni, ale asi sa aj tak pojdem poradit za dr., nechcem nic riskovat, nakolko som mala robenu tu konizaciu a deticky este nemam a mam 28 rokov. Len divne mi je to, ze je to spinenie po 10 dnoch slabsie a slabsie a necitim bolesti pred menzesom. Som len unavena a smadna ako tava 😝 Ale moze to byt aj hormonalnymi zmenami a stesom.. Dufam, ze to nie je zapal, ale necitim sa na zapal. Len trosku mam oci ako pri chripke a vecer som mala take tlaky v podbrusku a niekedy pichanie na strane vajecnikov. Dakujem za odpoved, budem informovat o dalsom priebehu 🙂

moonga
3. máj 2013

@monicka79 Ahojcek, tak som uz uplne z toho vedla ako ta jedla..Mala som 10dni spinenie pred ms, potom na 32den som dostala nieco ako ms, trvala 2 dni, teraz zase spinenie ako ked sa ms konci..Nedalo mi to a este pocas spinenia som si urobila test, bol negativny - poobede. Dnes rano som urobila znova - bola tam slaba druha ciarka,ale nie hned...asi po 30minutach. Potom som poobede robila dalsie a tie boli negativne. Urobim si este raz rano. Bola som u obvodneho(zijem v zahranici) a povedal, ze by pockal tyzden a potom by ho zopakoval alebo ak nevydrzim, nech si urobim digitalny test. Mate niekto skusenosti s digitalnym testom?A co ta ´duch´ciarka dnes rano?Ale bola neskor ako po 2min..Dakujem

monicka79
4. máj 2013

@moonga no, tak skúsila by som ten digitálny, niektorým ženám ukazuje test dosť neskoro aj ked sú tehotné, alebo to môžu byť len hormony, daj vedieť ako si dopadla. Ja teraz tiež už tri dni špiním, tento mesiac som úplne bez liekov ani duphaston ani clostil nič som nebrala, tak som zvedavá, dnes mám dostať, ale asi aj dostanem, už sa tak cítim ☹

moonga
4. máj 2013

@monicka79tak drzim palce,ak tuzis byt.Dufam,ze ja sa uz dozviem na com som.Dr.mi povedal,ze sa mozno teho v zaciatkoch.neujalo a preto to krvacanie a z toho dovodu mi moze test ukazovat ducha.Tak fakt neviem co si z toho vybrat.Kupim dnes digital.dam vediet.drzkaj sa

1marfa
30. máj 2013

chcela by som sa spitat stale mi neni dobre meskali mi krami a doslili mi ale velmi slabe a uz aj skoncili mala som len 2,5 dna ich a stale mam aj krce a vela jem a vela aj spim a chcem sa spitat ci to neni ze som tehotna mala som pohlavny styk nechraneny a tak a bol 6.5.2013 a cez plodne dni a na prvu supu hned a tak a dal to aj domna :D viete mi poradit oki

kendra1
31. máj 2013

Ahojte,potrebujem poradiť normálne mávam dosť silnú MS a aj veľké bolesti ktoré sa nezaobídu bez ibalginu ... v marci mi to začalo , moja MS bola veľmi slabá a krátka ... nebola to ani krv skorej do hneda až čierna... a trvala len 3-4 dni ,v apríli mi dokonca týždeň meškala co teda mne nezvykne vobec... vždy týždeň pred MS ma začnú bolieť prsia , nafúknu sa mi .... ale v apríli nič iba ma strašne štípali bradavky ... dosť dlho ... po týždňovom meškaní mi teda prišli a zase bola dosť slabá hnedá až čierna a trvala krátko ... 2 dni som mala také že som vyvrátila tabletky - železo..... ale po par dňoch to prešlo... a v tento mesiac znova ma vobec neboleli prsia len jednoducho prišla MS znova slabá ... skoro žiadne menštruačné bolesti - teda zvyknutá som sa silnejšie .... včera mi skončila a až teraz ma začali bolieť bradavky ... ja už neviem co sa to so mnou deje .. bazálna teplota je 37,4, a aj teraz den po MS a boli ma v pod brusku tak jemnunko jak pred menzesom ... neviete mi povedať aká veľká pravdepodobnosť je ze som v tom?

lendis005
31. júl 2013

ahojte babenky, čítam všetky príspevky už asi týžden... doteraz som mala pravidelný cyklus, teraz mi 13dní meškala, mala som bolesti v podbrušku, kríže, ráno ma napla káva po pár krát, stále spíím, včera som volala ženskému koli testu na krv, dnes som mala ist a ráno sa mi dostavili dníčky :( tak som mu volala a že nemusím chodť.. ja nechápem tomu. mali ste niektorá podobný problééém???

radka1303
31. júl 2013

@kendra1 ahoj podla bt si myslim ze dost vysoka...moja mamina mala to iste mala 3 mesiace ms ale taku slabsiu,inu a potom ked jej uz vobec neprisla tak zistila ze je tehu.test si si skusala??

radka1303
31. júl 2013

@lendis005 ahoj,moze to byt aj psychika...mne meskali 9 dni potom zrazu prisli ale o dost slabsie a miesto mojich zvycajnych 6 dni som ich mala 3 dni a od vtedy len spinenie...akoze 24.7. som dostala 27.7. mi skoncili a od toho dna stale len to spinenie...tiez neviem co to moze byt,prsia mam ako keby mala prist ms dalsia...stale nafuknute a bradavky ma boleli tak ze som sa ich ani chytit nemohla...teraz je to uz lepsie...ale prsia bolia stale...skus pockat na dalsi cyklus,ale ak si mala normalnu ms tak si myslim ze mohla byt posunuta ovulka...ja som mala ms teraz kratucku a o dost slabsiu(aj ked to bolo normalne krvacanie) ale ovela slabsie ako normalne...

lendis005
31. júl 2013

ahoj Radka , no len ja som dníčky dostala len dnes ráno, tak musím počkať ako dlho budú trvať a poprípade si bud týžden spravím testík... viem že vela robí psychika a stres ale ja som mavala stres aj pred tým s práce a tak ale nikdy mi nemeškali viac ako den dva.... mám 30r a toto sa mi stalo prvý krát že tak dlho meškajúúú. myslím v tvojom prípade že treba skúsiť testík, špinenie može byť aj znakom tehotenstva. a ako tu čítam, tak vidím že niektoré babenky mali dníčky a po dníčkoch si spravili test a boli tehu.

gadzi
7. aug 2013

ahojte chcem sa spytat 1 mesiac som nemala menstruaciu a 2 mesiac som mala a
le trvala len 2 dni a to take slabucke test bol neg.prosim poradte my dakujem.

gadzi
7. aug 2013
bridzula
7. aug 2013

Ahojte kocki porate mi mala som 3 dni měn a potom nic a bolieva ma brucho

123ja
12. aug 2013

ahojte dievcata, co to je vidiet ducha na teste?? ja som v tomto uplne mimo ......chcem si spravit test, tak nech som pripravena na vsetky moznosti🙂 dakujem za odpoved..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre