Falošne pozitívne Mamatesty

sandra2200s
29. aug 2022

Ahojte, minuly mesiac mi vyšiel falošne pozitívny test (mamatest), gynekologička to nepotvrdila. Po zvysok týždňa som sa testovala a čiarka odišla, iné testy ani pozitívne neboli. Tento mesiac som sa otestovala znova a znova pozitívny, tentokrat už aj iná značka( mamatest a maybebaby). Menstruacia mi nevymeskala,teraz došla o týždeň skôr. Ku gynekologické sa tak rýchlo nedostanem a budem sa testovať či čiarka zostane, chcem sa však spýtať či máte s podobnou situáciou skúsenosti. Čítala som veľa recenzií na testy ale aby boli pravidelne falošne pozitívne to mi príde divne.. ďakujem krásne

kiki68
29. aug 2022

@sandra2200s myslim, ze to klaplo a naozaj je najlepsia navsteva gyn, ale to pocka aj tri tyzdne kludne. Lebo tam sa neda nic take robit .

julie19
29. aug 2022

@sandra2200s skús si popozerať na nete niečo o biochemickom tehotenstve … aj mne sa stalo a myslím že veľa ženám … vide pozitivny test ale príde aj ms a čiarka proste časom zmizne … drobec sa proste neuhniezdi a vybavene, odíde s menštruáciou … ja som mala krásne pozitivny silný test, začala som krvácať tak som bežala k doktorke a už sme len sledovali z krvy ako Hcg klesá a na testoch slabne čiarka … a bola tam ešte dlho teda po dvoch týždňoch som prestala testovať … ďalší mesiac mi vyšlo zdravé tehotenstvo

sandra2200s
autor
29. aug 2022

@julie19 áno ja som rátala aj s touto možnosťou, len má zaskočilo že sa to druhý mesiac zopakovalo :D to mi príde ako taký nevydarený vtip, tie dve ciarky by som s najväčšiou radostou prijala len teraz uz žiadnemu testu neverím, je to potom veľké sklamanie. Moja gynda má tak 2 týždne čakaciu dobu, tak budem pevne dúfať ze ciarky zostanú

zuzsat
29. aug 2022

@sandra2200s zvolilia si si na testovanie najhorsie znacky na trhu takze mna to neprekvapuje. Este sa k nim radi pepino. Nabuduce radsej testuj znackami livsane ale dr.max

miankass
29. aug 2022

@zuzsat mamatest je najhorsi na trhu ?? Ved to je jeden z najspolahlivejsich testov.

tehotna40
29. aug 2022

@miankass uz dávno nie.
@sandra2200s s mamatestom sa mi to stalo ale žeby si mala 2 odlišné testy falošne pozitívne sa mi nezdá. Skus zas na gyn

sense
29. aug 2022

Ja som v den očakávanej msala mama teste 2 čiarky a ms došla o deň neskôr, aj keď hola o niečo slabšia a kratšia. Ďalší test negatívny.... To bolo posledný krát čo. Som robila testy de facto hneď. A pred MS úplne zbytočné testy robiť.

majki_ki
29. aug 2022

@sandra2200s maybebaby sú aktuálne rovnaké testy ako pepino, len v inej škatuľke, takže rovnako duchuju.. skús si napr dr. Max alebo livsane

sandra2200s
autor
29. aug 2022

@tehotna40 vyskúšam tie dr max, ja som neriešila aký test, keď sú tak nespoľahlivé prečo sa ešte predávajú 🤯

sandra2200s
autor
29. aug 2022

@sense ja som ms ale dostala, robila som si ten test 2 dni po skončení len tak z divného pocitu že má prsia bolieť zostali

majki_ki
29. aug 2022

@sandra2200s to je dobre otázka, každopádne keď si nájdeš staršie diskusie, celkovo sa tie tehotenské testy veľmi pohoršili.. veľmi sa divím, že to ďalej vyrábajú, sama som mala situáciu, kedy mi vyšiel poepino duch, tak si hovorím, že kúpim aj iný test, kúpila som maybebaby a keď som to otvorila, skoro na porazilo, že to boli úplne toto žne testy, ostatné testy som mala negatívne z iných značiek

tehotna40
29. aug 2022

@sandra2200s ja som dala včera 5.50 v lekárni dr max za ultra včasný clearblue test, som 14 dpo a mam tam ducha 😀 tak asi až taky ultra včasný nebude 😀 takže vyhodila som dosť peňazí, spravila test a aj tak neviem na com som..

zuzsat
29. aug 2022

@miankass aktualne urcite nie

zuzsat
29. aug 2022

Strasne vela testov je co teraz duchuju. Mam pocit ze to len preto aby zeny kupovali a kupovali. Ved.je.chore ze muz ocika test a je tam duch... Jedna baba to tak skusala lebo sa jej nezdalo.ze stale duch.

tehotna40
29. aug 2022

@zuzsat bola tu diskusia o tých mamatestoch a mama spravila test dcére panne a bol pozit 😀

sense
29. aug 2022

@sandra2200s inak teraz si testy celkovo dosť na prd mam pocit, mne ukázal tehu test ducha ja v čase ovulácie. A raz tu jedna kocka dávala test kde vyšla slabá čiarka ten test ocural ale jej partner keďže na každom teste mala čiarku a nesilnela. A jedna raz písala ze na mama teste jej spravilo čiarku aj keď namocika test do koly, takže toľko k spoľahlivosti testov

zuzsat
29. aug 2022

@tehotna40 videla som to

mojeprvebabatko
29. aug 2022

Takto "duchuje" in tíme 🙂

tehotna40
29. aug 2022

@mojeprvebabatko vidím prepity test a nie ducha

mojeprvebabatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mojeprvebabatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandra2200s
autor
29. aug 2022

@mojeprvebabatko u mna práveže sú dosť výrazne, každopádne zhodli sa tu viaceré že sa na tie testy spoľahnúť jednoducho nedá

zuzsat
29. aug 2022

@sandra2200s no ale toto su uz ciarky pekne. Nie duchovia.. menzes bol normalny ako vzdy?

mojeprvebabatko
30. aug 2022

@sandra2200s
@sandra2200s to máš pekné čiarky a nebola si tehotná? Já pošlem ešte túto fotku. Je to ten istý test

mojeprvebabatko
30. aug 2022

@tehotna40 ten istý test

mojeprvebabatko
30. aug 2022

všetko jeden test a iná značka negatívna 😂

majki_ki
30. aug 2022

@sandra2200s toto sú ale už pekne čiarky, každopádne skús ešte iný test, no v tvojom prípade o duchich hovoriť nemôžeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre