Hustý hlien na nohavičkách. Je to príznak tehotenstva?

janka9898
11. jún 2011

ahojte nehnevajte sa ak je tu uz daka diskusia na tuto temu ja som nenasla
chcem sa spytat s manzelom sa snazime o druhe babatko oplodnenie by malo byt pred cca dva txzdne dozadu
a vcera som si nasla na nohavickach biely hlien nie ako pri ovulacii ten viem aky je aj som ho mala na 12den cyklu ale toto je 28den cyklu a je taky husty biely nezapacha ani nijake problemy mi nerobi len je ho dost a je husty biely az sa na prstoch roztahuje moze to byt priznak tehotenstva tak skoro???
dakujem za kazdu reakciu a odpoved🙂

mamicka33
9. sep 2012

ja som uz dostala mrchu a velmi silnu dneska som 2x odpadla musela som ist na nejaku injekciu :( som smutna velmi sme chceli babetko :(

lucia2505
9. sep 2012

@mamicka33 nesmúť...určite ti to čoskoro vyjde 🙂

mamicka33
11. sep 2012

tak uz ani n emame chut to skusat ak ti mam pravdu povedat lebo vieme ako to dopadne :(

monosana
21. sep 2012

@mamicka33 nech ťá tá chut neprejde, aj my to s manzelíkom skusame uz rok a pol a som po vselijakych liecbach (vela hormonov, plus injekcie)! ☹ Ja som este bezdetná. Veeeeeelmi ti drzím palceky! 😉
Dnes som ale 30. den cyklu a neviem, co z toho bude. Snazilkovali sme o stosest cely cyklus, aj ked mi BT ukazovala, ze som ovulaciu ani nemala ☹ Ovulacny test mi to ukazoval iba jeden den (aj to az neskorsie) . Menzes mi meská, výtok mám, prsia ma bolia a aj v podbrusku ma to boli, ako keby som to mala dostat kazdu chvilu. Podla vás co z toho bude? Tehotensky test sa este bojim urobit, či nebude negativny. Neni na to este skoro? 😅
Drzte mi palce baby 😨

happyfrog80
18. okt 2012

@monosana ahojky tak som sa sem dostala a reku ti napisem bo som zvedava ci to bolo tehu 😉 daj vediet bo mne tento mesiac tiez neukazalo ovulku a som 27DC ,BT je stale na jednej rovine ale snazili sme sa no nedufam preto sa ta pytam ,😉....

monosana
18. okt 2012

@happyfrog80 Ahoooooj 🙂 No, bohuzial to nebolo tehu. Menzes som dostala az na 38. den cyklu ale az tak,ze som mala totálny kolaps ☹ Som odpadla a vsetko mi bolo. Myslim si,ze moje hormony sa minuly mesiac tak zblaznili, ze uz nevedeli co so sebou. A to je najhorsie, ze som vtedy zacala brat aj clostil, najvyssiu davku, aku mozem mat a tento mesiac som bola na folikulometrii. Folikul mi mal narast z tej zvysenej davky a mali mi pichnut Pregnyl. A lekar na uzv-u nevidel dost velky folikul, povedal, ze ani nevidiet, ze som brala taku zvysenu davku hormonu ☹ A ze tento mesiac ani ovu nebudem mat. Tak neviem co sa teraz deje ale moje telo je uplne poblaznene 😢 Ale ked mas BT na jednej rovine, tak to je dost pozitivne ;) Vydrz este do 30 DC a skus si urobit tehu testik 😉 Podla mna to u teba dost dobre vyzera. Tak ti veeeeeeeeeeeeeeeeelmi drzíííím palcekyyyyyyy aby ti to vyslo!!!! Kazdej zene to prajem, zasluzime si to 😀 Pekny dnííííík! Daj potom vediet, ked budes tehu! 😵

happyfrog80
18. okt 2012

@monosana 😉 ...dakujem ale ide o to ze sa teplota drzi cely mesiac na jednej urovni a nie je zvysena cize tiez nam problem s hormonami,citala som ak je anovulacny cyklus tak teplota skace hore dole ja ju mam len sole 😀 cize nemyslim si ze by ....,Toto bude 4 ms po potrate cize mam este asi problemy skrs to.Ale aj ja ti to prajem aby si bola tehu ,co viac si mozeme priat nie?Opatruj sa

monosana
18. okt 2012

@happyfrog80 Juuj, mala si potrat? Tak to bude asi tým. To velmi vie rozhodit cely cyklus aj hormony 😖 Ale nic nie je stratene. Ja osobne na BT moc neverim. Mne to vzdy skace hore dolu a moze to vela veci ovplyvnit 😕 A aj tak si myslim, ze si sprav potom tehu testik a uvidis. A ked to nedostanes, radsej chod k lekarovi, to je najistejesie 😉 Vela stasticka!

katka8221
12. mar 2013

Ahojte mam mensi problem uz mam jedno dieta a chcem dalsie len sa mi nedari bit tehotna uz som vsetko viskusala a nedari sa mi prosim dajte mi radu ze co mam robit prosim dakujem

tobias11
9. júl 2014

aj ja som mala taký hlien a bola som tehotná 🙂 🙂

1234lubka
9. júl 2014

@simi251 ci...ja nema vela hlienu ale id ovuly(typujem len kedy bola) sa mi nezmenil...raz ho je viac raz menej ale natahuje sa velmi...dnes som 32dc robila som test cez den bpl negat, ale to mohli byt skoro..ovula bola cca 21.22.23? dc....takze je len sdi 19 dni po ovule....taky hlien som nikdy tak dlho nemala...urcite na milion percent sa nenatahoval....

1234lubka
9. júl 2014

@janka9898 aj ja mam pidobny vytoknie vela ale natahuje sa uz dva tyzdne cca....a to na sto percent predtym nebol taky....nenatahoval sa...dnes som 32 ale ovula bola cca 10 dnu dozafu..tipujem.....dnesny test negat...ale eyte skoro bolo podla mna kramy typujem na vikend kedze mam dlhsie cykli....

nelka79
16. aug 2014

ahojte, ja mam tiez problem s vytokom, uz 3 den mam silny vytok kremovity a aj ma to poriadne svrbí. zacala som pouzivat canesten krem, ale zatial nic. v pondelok navstivim gynekologa. v aprili som tiez mala tak isto a urobila som si test a bola som tehotna,(ale uz po meskani menz.som robila ten test) ale v 6tt som potratila ☹. teraz neviem ci to bude zase tak isto lebo len minuly tyzden som mala menz. tak neviem, nooo.... ja len tisko dufam ze co ked ano 🙂 uz to velmi cakame s priatelom....

ziza55
22. aug 2014

@janka9898 jeeej velmi ma potesili tvoje prispevky....ja som teraz tiez ca4dni pred terminom ms a mam taky biely natahovaci hlien...juuj dufam ze budem tehu 🙂

anitu
14. okt 2014

@ziza55 ahoj.vidim cakas babo..ten natahovaci hlien znamenal potom tehotenstvo?Aj ja som dnes mala take na papieri.dufam ze sa zadarilo 🙂

ziza55
14. okt 2014

Heej.. Bol to vlastne prvý príznak tehu... Držím ti palce

anitu
14. okt 2014

@ziza55 ale nemam toho vela.raz som mala na papieri.a tento mesiac ma neboli podbrusko.ma zvykne furt.ani prsia,len su naliate.o dva dni mam dostat.fu.gratulujem a dakujem 🙂

emili678
30. okt 2014

Ahojte,aj ja mám taký problém,ale je mi 13 . Tehotenctvo to nebude pretoze som s nikim nic nemala :( Co to potom je? Veľmi sa bojim :(

danusa21
3. nov 2014

@emili678 Moja, neboj sa. Kym to nesvrbi a nepali a nepachne, je to v poriadku 🙂

95miska
15. jan 2015

Ahojte Baby 🙂 potrebovala by som poradit.
Menstruacia mi meska uz 23 dni nijako som to ani neriesila lebo ju mam nepravidelnu.Tehotensky test som si uz robila a vysiel negativny. Posledne tri dni mam biely az priesvitny vytok bez palenia a svrbenia,bolesti podbruska a krizov. Myslite si zeby som mohla byt tehotna???? Za rady dakujem uz vopred. 🙂

eri28
15. jan 2015

@95miska mozes aj ked je ste test negativny.

95miska
16. jan 2015

@eri28 Dnes sa idem objednat k doktorke, tak teda uvidime, ze co mi povie.

eri28
16. jan 2015

@95miska okej potom daj vediet. 😉

95miska
16. jan 2015

@eri28 Jasne potom napisem 🙂

macka1211
16. mar 2015

Ahojte,babulky,viete mi niekto poradiť.Snažíme sa s priateľom o dieťa.Mám 7 dní po ovulke,bolesti v podbrušku a dnes som mala biely krémový výtok,ktorý sa naťahoval medzi prstami cca na 6 cm.Menzes mám dostať 25.03.2015.Čo si o tom myslíte,mohlo by to byť tehotenstvo?

jamimaja
20. mar 2015

@tobias11 aky hlien ste mala?farbu aku.a bolo to i na nohavickach?

jamimaja
20. mar 2015

Co znamena zlty hlien pred msNatahovaci

baja28
25. apr 2015

ahoj @95miska tak ako si tehu ?🙂

95miska
27. apr 2015

@baja28 Nie som,bola som u doktorky ona mi to potvrdila.Potom som uz dostala kramy. Momentalne mam tiez nejaky problem, znova mi meskaju dnes som bola na gynde doktorka mi povedala,ze mam zväcsenu sliznicu maternici a ze nevie mi potvrdit tehotenstvo. Dala mi injekciu aby som dostala kramy tak uvidime....

zuzana256
29. apr 2015

Ahojte baby uz treti den ma bolia velmi krize a dnes ma uz aj prsia zacali boliet a mrchu mam dostat az 6.5 na narodky mavam pocit ako by mi mala uz mrcha prist len este nic a dnes mi aj tecie biely vytok neviete co to moze bit obcas aj hlava ma boli a som dost unavena dakujem za odpoved.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre