Hustý hlien na nohavičkách. Je to príznak tehotenstva?

janka9898
11. jún 2011

ahojte nehnevajte sa ak je tu uz daka diskusia na tuto temu ja som nenasla
chcem sa spytat s manzelom sa snazime o druhe babatko oplodnenie by malo byt pred cca dva txzdne dozadu
a vcera som si nasla na nohavickach biely hlien nie ako pri ovulacii ten viem aky je aj som ho mala na 12den cyklu ale toto je 28den cyklu a je taky husty biely nezapacha ani nijake problemy mi nerobi len je ho dost a je husty biely az sa na prstoch roztahuje moze to byt priznak tehotenstva tak skoro???
dakujem za kazdu reakciu a odpoved🙂

ivanusko
27. júl 2016

@pipinka540 alebo to moze byt mikotycka infenkcia posvy.....citis svrbenie alebo palenie???

pipinka540
27. júl 2016

@ivanusko ale znamena to nieco ja neviem napr... porod alebo daco. Pri prvom som to nemala vobec.

pipinka540
27. júl 2016

@ivanusko nie nie

ivanusko
27. júl 2016

@pipinka540 tak potom to nieje nic to je z toho ze si tehotna....a neodteka ti plodova voda??? Myslim tak po kvapkach

sibalka21
27. júl 2016

@pipinka540 si 40tt, moze ti odchadzat hlienova zatka

pipinka540
27. júl 2016

@ivanusko nevsimla som si nic take...

pipinka540
27. júl 2016

@sibalka21 a to je zaciatok porodu ci co?

sibalka21
27. júl 2016

@pipinka540 ako kedy, hlienova zatka ti moze odist aj kludne par tyzdnov pred porod, alebo aj par hodin.... Uvidis, ci ti zacne odchadzat plodova voda alebo budes mat kontrakcie, chod potom do nemocnice.... ked tak pohladaj si nieco o tom na nete

sibalka21
27. júl 2016

@sibalka21 pozeram ze uz mas dietatko tak by si mala nieco vediet o hlienovej zatke, ci?

pipinka540
27. júl 2016

@sibalka21 ano mam ale nemam ziadne skusenosti z niecim takymto...

majulikhubova
9. jan 2018

viem ze je to stara diskusia, ja mam podobny "problem" 5 dni do ms a nasla som si priesvitno biely hlien husty tazny, a natiahol sa mi medzi prstami, nie velmi ako ovu hlien ktory je max elastický, ale natiahol sa...mne pripominal sopel...tiez sa snazime . moze byt aj taky ze ze soplavy? uplne to tak vyzeralo nikdy som taky este nezaznamenala, ani pri prvom som to nejak neriesila...mala som vytoky ale neviem nepamatam ci takyto..vdaka

madamzel123
19. jan 2018

majulikhubova ako si dopadla? Dosla ms?

topanka
22. aug 2018

Caute baby ja mam dnes 17 den pp menzesi a mala som tahavy plodny vytok rano a teraz mam.husty biely sem tam citim srbenie ale len sem tam ako som z toho hotova co to moze byt??? Nikdy som to tak nemala plodne vytoky mavam 13 den ☺☺☺

dolynkag
25. sep 2018

@majulikhubova bolo to tehu ?

majulikhubova
8. okt 2018

nie ...priznaky su dost viditeľné,zistis to hned ;)

erikapiloxing
15. aug 2020

@janka9898 aký bol ten hlien, my sa snažíme o bábätko a teraz ma 5 dní pred MS, hlien je biely a krémový niekedy vodnatý, problem mam hlavne Vnoci s bolesťami v krížoch

zuzimamicka
4. feb 2023

@janka9898 ahojte baby aj ja mam taky problem mam husty biely vytok taky som estd nemala aj bolesty v podbrusku aj v prizoch a biva mi az zle ..robila som si testy dva ukazali mi jednu silnu a jednu uplne neviditelnu dva testy mi takto ukazali a robila som si este jeden a nic ...som 11dpo ...mrchu mam dostat za 3 dni moze to byt naznak ze mozem byt tehotna?

sylwi23
12. máj 2023

Aj ja sa pridávam tiež som mala presne takýto hlien aj v den Ms a bolo ho viac ako normálne pred MS a mala som pocit ako by sa mi mala spustit mrcha a stale nic... Na vložke len také žlté a ja stále akoby mokrá no a bolo to tam. Pri jednom tehotenstve som dokonca úplne na začiatku ešte test mi neukazoval vedela, že je to tam a bolo... Pred MS je tiež taký hlien, ale je ho menej a je viac lepkavý ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre