Je priehľadný výtok znak ovulácie či aj tehotenstva?

jasminetea
2. dec 2012

ahojte, mam podozrenie na tehotenstvo (asi len prve dva tyzdne), ale nejako ma zarazilo ze mam priehladny vytok ako pri ovulacii, takze teraz neviem ci mam este dufat v zazrak alebo je to na dobro nova ovulacia. Test som si robila ale bol negativny ale nebol velmi kvalitny a docitala som sa ze nemusi byt spolahlivy niekedy..ak ste mali nejake tehotne zienky s tymto skusenost prosim napiste. dakujeeeem 🙂

jasminetea
autor
2. dec 2012

ziadna ste to nemali???

lauritka
2. dec 2012

ano aj v tehu moze byt podobny vytok ako pred ovulaciou.. kup si mamatest a skus testnut znova ;)

anjelca
2. dec 2012

ahoj jasminetea tak napriklad ja som si robila test vcera vysiel mi pozitiviny a tiez mam taky priehladny vytok ako pri ovulacii takze ano moze to byt 🙂

jasminetea
autor
2. dec 2012

anjelca lauritka 🙂 dakujem kocky , zajtra kupim mamatest, lebo skusala som test Dr.Max ale bol negativny, priznaky sice mam ale clovek nikdy nevie..

anjelca
2. dec 2012

Za malicko jasminetea 🙂 tak ti zelam nech to vyjde a potom informuj ja som si inak kupila clearblue ten co ti ukaze aj v kolkom tyzdni si... no a bola som milo prekvapena ale aj v soku 🙂 necakali sme s priatelom ze to vyjde hned na prvy krat 🙂 tak mam este take zmiesane pocity 🙂

jasminetea
autor
2. dec 2012

@anjelca joooj to mas ale veeelke stastie zelaaaam ti vela zdravicka a gratulujem 🙂 a ak ta este mozem chvilku spovedat - v kolkom si tyzdni? a ake mas priznaky? ja mam vela priznakov najviac ma vsak boli hlava a mam nevolnosti od zaludka - vacsinou ani mi nechuti jest bo mi je zo vsetkeho zle ale uz je to lepsie ako pred par dnami. ked tak pocitam ja by som mohla byt tak v druhom tyzdni ale som uz bola dost sklamana po tom negativnom teste- tak teraz neviem, jediny problem vsak je ze ma nebolia prsia len ich mam take naliate ako pred menzesom a citim bolest v podbrusku ale taku zvlastnu. Ja neviem uz mi z toho harasi tak uz vplyva isto aj psychika...dakujem za odpoved 🙂 e este raz gratulujem.

anjelca
2. dec 2012

Dakujem velmi pekne 🙂 no priznaky som mala len pichanie dole v podbrusku a naliate prsia a tiez som mala nechut do jedla 🙂 a dnes uz zacinam pocitovat ze ma zacinaju boliet prsia ale pichanie v podbrusku ustupilo... vychadza mi ze som v druhom tyzdni zajtra zacinam treti tyzden 🙂 a to co opisujes vyzera na tehu tak drzim palceky moooc mooc nech to vyjde.. a kolko dni mas pred menstruaciou?

jasminetea
autor
2. dec 2012

anjelca vies ja som moje vsetky priznaky popisala v tejto teme: https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-ci-nie-som-tehu-2/ tam pisem aj blizsie info lebo to je trochu dlhsie ( vies ja som mala slabucky menzes- preto vobec neviem na com vlastne som...kukni prosim a napis co si myslis 🙂

jasminetea
autor
2. dec 2012

@anjelca ako si na tom ty -tebe menzes vynechal uplne???

anjelca
2. dec 2012

hned sa na to pozriem a poviem 🙂

anjelca
2. dec 2012

No ja som mala poslednh menzes 5teho novembra a mala som dostat dalsi buduci tyzden okolo tretiehovlastne zajtra , taktiez sme mali styk s priatelom na 13ty a 16ty den. No ale mala som nejake tusenie pred tym nez som si spravila test ze nieco je ine nechutilo mi ranajkovat ...obcas sa mi zatocila hlava a ako som uz spominala pichalo ma v podbrusku....takze vlastne test mi ukazal tehu tri dni pred menstruaciou... no a precitala som si aj tvoj predchadzajuci prispevok a podla mna by to mohlo byt tehu tak rychlo kup testik nech uz vieme, inak aj tie dni ked ste mali styk to vychadza na plodne dni len to je to ze kazda sme ina a kazda to mame inak. No ved uvidime ale tie priznaky co opisujes sa zhoduju aj s mojimi tak drzim palceky. Zajtra sup kupit testik 🙂 a inak mne test ukazal tehu aj ked som sa testovala vecer tak nemusi to byt len rano ale pre vacsiu pravdepodobnost si ho urob asi rano 🙂

jasminetea
autor
2. dec 2012

@anjelca 🙂 dakujem ti si zlata ...a kolko stal ten clearblue?planovala som si kupit len mamatest ale to je uz asi jedno ...a teraz sa citis ako ??? lepsie ci horsie ?mne sa zda ze mi je trochu lepsie co sa tyka zaludka ...ja mam len strach ze budem zas sklamana z dalsieho negativneho testu :(

anjelca
2. dec 2012

Nemas zac moja 🙂 no kedze zijeM v Anglicku tak nemam moc prehlad o cenach u nas doma tu ma vysiel 13libier a v baleni boli dva testy. Teraz musim povedat ze sa citim lepsie 🙂 zelam ti strasne moc aby ti vysiel pozitivny testik 🙂 budes si ho robit zajtra? Potom mi nezabudni napisat velmi ti to zelam.

jasminetea
autor
2. dec 2012

nezabudnem neboj a budem si ho robit zajtra 🙂 a kde zijes v anglicku?? ja som tam zila minuly rok a bohuzial moj priatel tam siel pred dvoma tyzdnami zas, pracovat :(( tak som na vsetko sama ...uz som si aj myslela ze tie priznaky mam z jeho odchodu (a mozno aj) ...ak mozem vediet kolko mas rokov? tvoje odpovede ma velmi ukludnuju a tesia- musis byt dobra osobka 🙂 len to najlepsie ti prajem ..

anjelca
2. dec 2012

Zijem kusok od centra v golders green ...akurat zajtra budem volat doktorovi a budem sa musiet objednat 🙂 a nerozmyslas zeby si prisla za nim?alebo chces radsej zostat domka na sk? Ja mam 22 a ty? 🙂 neboj nebudes teraz az tak sama napis mi ak budes chciet vzdy o niecom pokecat 🙂 si inak velmi zlata dobre sa mi s tebou pise 🙂

jasminetea
autor
2. dec 2012

anjelca my sme zili na juhu v Bournemouth 🙂)) aj ty aj ja mam 22 ja neviem ci by som chcela este byt v UK bolo to velmi tazke najst pracu, byvanie a tak neviem a ked teraz este toto...cas ukaze ale mozno by som aj sla 🙂 ak chces mohli by sme si radsej napisat cez mail-tu neviem kde sa pisu spravy.. ( fb nepouzivam,ale mam ucet) napis ako by bolo tebe lepsie ;) aj ty si zlata a dakujem

lienka82
3. dec 2012

@jasminetea ahoj. Ako tak čítam som veľmi zvedava či ti ten test vyšiel. Napis ak máš čas. Držím palce .

jasminetea
autor
3. dec 2012

lienka82 no dnes som si robila dalsi a zas negativny- ale robila som si vsetky vecer...mam ale pocit ze sa so mnou nieco deje stale mam vsetky priznaky co som pisala na tej pred tym stranke ...uz sa aj bojim :( nechavam to tak a o tyzden pojdem k lekarke :(

jasminetea
autor
3. dec 2012

ale koli tejto stranke stale dufam v zazrak 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/jsem-tehotna/ne...

lienka82
5. dec 2012

@jasminetea neboj..ono to urcite vyjde. Len preco si robis test vecer? urob si rano..rano je vzdy najlepsie. ja tiez cakam na positivny test ale este to trochu necham. aj ked som nedockava. 😖 mam nepravidelnu mrchu takze cakam. 😒 a nemas nahodou pocit ze si pribrala alebo take nafucane brucho??

jasminetea
autor
6. dec 2012

lienka82 brusko mam nafuknute ale rano ked sa zobudim som strasne hladna a nemam ho nafuknute. ☹ ..pobede zasa hej, ...tak ja neviem a nemam ani taky husty vytok ako vsade pisu a ani prsia ma tak nebolia len su naliate , dost som mala bolesti v podbrusku ako krce ale dnes to ustupilo ked som vstala...ja uz neviem ... co myslis?

lienka82
6. dec 2012

@jasminetea Ako tak citam, mas tie iste priznaky ako ja. Mna niekedy prsia ako keby zaboleli, ale potom prestanu. dnes rano ma strasne pichalo v podbrusku. ale robila som si test a bohuzial negativ ☹ uz som s toho fakt zufala...velmi by som chcela manzelovi dat na vianoce ten najkrajsi darcek 🙂 ale uvidime...a inak kolko ti este chyba do mrchy??? ja mam dostat niekedy okolo 17.12. a ty?
velmi by som to aj tebe priala aby si na teste videla 2 ciarocky 🙂 a inak aky test pouzivas?

jasminetea
autor
6. dec 2012

@lienka82 - aj mna picha v podbrusku niekolko-vela krat za den tie prsia podobne ako ty aj zabolia ale nie je to tak hroznee ...ja mam mat mrchu 21.12. ak to pocitam od tej poslednej co bola totalne divna a slaba a bez bolesti - to teraz ma viac boli podbrusko 🙂 ...verim ti ze si zufala ja tak isto , tak tiez ti to velmi prajem lebo viem ake to je cakanie - ako na smrt 🙂) ale musime sa hlavne ukludnit a potom nase telo bude ukazovat tie naozajstne priznaky 🙂 pouzila som najprv dva krat test dr. max ale usudzujem ze je nekvalitny aj podla nazorov co som sa tu docitala, druhy som mala rapiclear ale tiez bol neg. mam este jeden v zalohe rapiclear ale ten si setrim nakoniec, lebo som sa docitala ze vela zien aj mali neg.testy a boli tehu treba len pockat- ja pravdepodobne taham treti tyzden (ak by to bola pravda) chcem pockat ked zacne 4t od nechraneneho keksu 🙂) takze prajem nam veeeela stasticka a hlavne trpezlivosti 🙂a stym darcekom to planujem rovnako len este nie sme manzelia 🙂 aa ty mas este ake priznaky??? mne inak tiekla z nosa krv ale tak slabo ani som si to nevsimla, musela ma upozornit segra na to, a dnes zas ale to len trosku a tu som citala ze aj to je priznak 🙂 tak neviem kukni aj ty : http://www.otehotnenie.sk/post/prve-znamky-teho...

lienka82
7. dec 2012

@jasminetea citala som tu stranku a je tam vela veci ktore som nevedela. Napr. ako ty vravis ta krv z nosa, a vela dalsich. Ja mam priznaky zatial len take ze som pribrala, mam chut stale na nieco sladke 🙂 kavu som niekedy pila aj tri rano a teraz mi ani jedna nechuti, ked tak vypijem len 1 aj to necham polovicu nabok. To som mala aj pri prvom tehu. 🙂 dalej ze mi je niekedy dost blbo a to v tom zmysle ze sa mi toci v hlave a niekedy ma ako keby natahovalo na vracanie ale nejde. citim ako to stupa hore do hrdla ale dalej nejde. inak potom to pichanie v podbrusku a to ze mam nafuknute bruche ako keby som bola v tretom mesiaci. 🙂 ale to som mala aj v prvom tehu, bola som v 2 mesiaci a ked ma videli vonku tak mi vraveli uz mas take velke brucho??? ale neviem ci som alebo niesom ale mam taky pocit ze ano..ale nechcem to vyslovit nahlas, lebo .... ☹ ostanem smutna a to ma bude mrziet.. pri prvom tehu som este mala to ze ked som si umyvala zuby tak ma strasne boleli dasna..ale len taky tyzden a potom to prestalo a nemohla som citit ked sa robi hrianka...to som sa sla povracat ked som ju citila. Teraz ani nie ale ako sa vravi kazde tehu je ine a kazda zena sme ina.
Ja som pouzivala tie take obycajne tehu testy, ako dostat v lekarni take ako na moc. ale niesom si ista ci su dobre alebo nie., mala som aj clearblue ale tiez mi ukazalo neg ☹ teraz mam este tie "pasiky" a uvidime ako dalej. Dufam ze si nebudem musiet kupovat dalsie..
Inak odkial si?

jasminetea
autor
8. dec 2012

@lienka82 no to vsetko co opisujes mam aj ja len to brusko nemam az tak nafuknute som dost chuducka a moje prve priznaky boli aj hroozneee nechutenstvo tak som schudla ..naopak posledny tyzden mam v kuse na nieco chut a hlavne na take speciality ako losos a hriby a na maso ani nepomyslim ale to mi nechutilo nikdy ...zo dna na den som prestala fajcit slimky a aj pit kavu ale neskusala som ci mi chuti alebo nie proste mam taku vnutornu potrebu si ju nedat a nefajcit- dokonca mi to vobec nechyba 🙂 co som stastna a predtym som vacsinou pred spanim gniavila cokolady alebo chipsy teraz na nic take nemam chut ..jem len ovocie zeleninu ryby a ryzu takze zatial nepriberam..a to ako ti je na grc mne rovnako + unava + ta krv z nosa a bolest hlavy, vyzera to na...tiez to nechcem vyslovit bola by som sklamana..snazim sa mysliet pozitivne a necakat zazraky pri com stale dufam a potesim sa.. udrzujem si zdravy ziv. styl a to je dobre - ci som" to" a ci aj nie som "to"..najhorsie na tom je ze som taka citliva ze placem za kazdu blbost hlavne pri reklamach a serialoch 🙂 ale ja som bola vzdy taky placko (ale nie kazdy den ako teraz ) :( ale jedina vec co sa vobec nezmenila su moje prsia :( tak neviem ...a som zo ZH a ty?...inak to mas sto krat jednoduchsie ked uz si tehu bola ja na to niesom celkom psychicky pripravena lebo som dost citlivka co sa tyka aj bolesti...a porod na to nebudem mysliet radsej nikdy! hroza :O no ale to asi aj preto ze som mlada alebo neviem :( uvidi sa...a ty si odkial?...inak som pocula ze tie clearblue su dost spolahlive v ktorom (asi) tyzdni si si ho robila??? kamoska ho mala a jej odhalil tehu 2-3 tyzden ale stale mozes byt jedna s tych vynimiek ...hlavne na to nemysli stale ved uz jedno dietatko mas a niekto nema ani to 🙂 kazdopadne ti drzim palceky ak si to prajes ;;;napis kazdu novu zmenu 🙂 drz sa Lienka

lienka82
8. dec 2012

@jasmintea ty si tiez zo svajcu??? JA som z Wallisu.
Inak co som este zaqbudla pripomenut, zmenila sa mi plet.Mam vela vyrasok a takych cervenych. Nevravim ze so mala peknu plet ale vyrazky som po prvom tehu mala habadej. Ale potom mi doktor na plet dal cystiace mydlo a uz mam dobre. Ale teraz som zasa s toho na ☹ lebo ju mam celu vyrazkatu... ☹ A este jednu vec...ked som mala prve tehu tak som predtym schudla tie 2 kila lebo ked ( som este nevedela ze som tehu) mala som podla doktora "crevnu vyrozu" chodila som na zachod casto a dost ma prehanalo. Tak doktor mi povedal ze je to "magendarm Grippe"..a to som bola tasi par dni pred mrchou. o necelych 14 dni som si robila test a bol positiv 🙂 ))))
ten clear blue som si robila este minuly mesiac ale moja mrcha prisla ☹ takze nic.
O porod som sa nebala len som si myslela ze neuhadnem kontrakcie ale praskla mi voda tekze som to mala "lahsie" :-P

jasminetea
autor
8. dec 2012

@lienka82 ja nie som zo svajcu co sii 🙂 zo svk 🙂 ale mne sa zasa plet zlepsila :O tak neviem ...takze nic z toho nebude? tak to ma mrzii :( ja neviem ja mam do dalsej mrchy este daleko tak sama neviem ...a s tymi vyrazkami ja s tym mam problem vacsinou pred mrchou len tak neviem ...vsak drzim palce aj tak nadaleej 🙂

lienka82
8. dec 2012

@jasminetea prepac ja som si myslela ze si lebo si napisla ZH a tu vo Svajci je to Zürich. Preto..prepac..
Nie moja mrcha este ma prist ten test som si robila pred minulou..teraz este nie .. ma mi prist 17.12 a dufam ze ani nepride 🙂 dufam...

jasminetea
autor
8. dec 2012

@lienka82 jaaaaaj tak prepac,tak to je super dufam ze ani nedojde a ani mne :P a ty si kedy mala poslednu M? teraz ak si tak si v ktorom tt?to sa pocita od poslednej mrchy ze? a mam pocitat aj ked som mala slabe krvacanie v case ked som mala mat mrchu?trvalo to 4 dni ale bolo to cudne a bez bolesti?tak teraz neviem...chcela by som vediet ako velmi by som mala mat nafuknute brusko?ked taku naozajstnu M som mala 1.11. nevies?dakujem

lienka82
8. dec 2012

ked tak pocitam od poslednej mrchy tak 3 tyzden a 3 dni. nasla som jednu vybornu stranku pockaj najdem ti ju.. ale mozno ze ju poznas...pockaj idem hladat...uz ju mam. http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=7 najdi si ju...je to super stranka..vypisane tam je vsetko...ja by som si pocitala aj od tvojej poslednej mrchy aj ked to bolo len slabe a 4 dni.
ja som mala poslednu 14.11. a mam nepravidelnu tak mam cyklus 34-37 dni. tak som si vypocitala stred. a vyslo mi akurat ked sme snazilkovali som mala mat ovulku tak som zvedava...ale test si este neurobim..pockam do toho 17 a uvidim...ty mas pravidelnu?aj ked si mala pravidelnu a prislo ti to o 4 dni skor....tiez by som nevedela co mam robit...ale ak uz si tak by si mala mat uz test pozitivny ci nie??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre