Som, či nie som tehu?

jasminetea
1. dec 2012

ahojte zienky mam otazocku na vas- Takze, s mojim priatelom sme pred 16 dnami (15.11) mali nechraneny styk,a dva dni pred tym tiez. Pravdepodobne to boli moje plodne dni kedze cyklus mam vacsinou pravidelny(28dni) a menzes som mala 1.11. no potom som dalsiu dostala o 4 dni skor (24.11) a bola uplne ina ! (normalne mam neskutocne bolesti a velmi silne krvacanie hlavne prve 2-3 dni) no teraz to bolo len jemne krvacanie + spinenie a trvalo to len 3-4 dni a ziadne velke bolesti. Dnes ubehlo teda 16 dni a robila som si druhy test (jeden dnes a ten druhy v pondelok) = oba boli negativne , ale bola som aj vo velkom strese-moze to byt aj tym?. No to ako sa citim je zvlastne , lebo je mi uz tyzden a pol nevolno od zaludka (budim sa na to aj v noci) nechuti mi jest ale rano sa budim na strasny hlad a je mi z toho zle, vela veci mi nevonia a boli ma hlava,som unavena a v podbrusku citim obcas cudne pichnutie alebo taku jemnu bolest- a podbrusko mam mierne nafuknute , prsia ma sice nebolia ale stale ich mam take naliate ako pred menzesom, ale nie velmi . Poradte mi ak ste mali niekto podobnu skusenost. Mimku by sme sa potesili preto ma to velmi trapi, hlavne ten negativny test (ale nepatril k tym kvalitnejsim len za 2 ecka :( za kazdu odpoved veeeelmi dakujem-uz som mala tuto istu otazku, tak sa nehnevajte, ze sa opakujem, ale tam som nemohla odpovedat lebo to nebola diskusia len otazka..este raz dakujem kocky 🙂

lalalila
1. dec 2012

@jasminetea neostava ti ine len pockat kup si iny.test a sprav si ho o 2 dni a uvidis ale test vacsinou ukaze ak si tehu ale niekomu az neskor a to ze ti je inak moze byt aj psychikou ja ked sme sa snazili o prve babk som si to tiez myslela ze mi je zle a ze mi to nevonia a nebola som tehu ;( ale urcite si zopakuj test kazda sme ina

jasminetea
autor
1. dec 2012

@lalalila ano dakujem, urcite si kupim iny test a skusim to zas ja len ze tie priznaky zacali skor ako som si uvedomovala ze mozem byt v tom...takze teraz na to urcite vplyva moja psychika ale to len posledne 4 dni predtym som to neriesila a bolo mi zle a preto som zacala uvazovat o tehu...a nie som ani prechladnuta a stale len spim a oddychujem...neviem co to moze byt... :( ale dam vediet 🙂

lalalila
1. dec 2012

@jasminetea a co da tyka ovulacie ja som otehotnela 2 dni pred menstruaciou ;)

jasminetea
autor
1. dec 2012

@lalalila no mne sa podla vytoku zdalo ze sme to trafili na ovulaciu- to bolo na 13 den cyklu a potom aj na 15 den ( ved to ze my sme to dva krat) nuz musim len vydrzat, ale vsak bude dobre tak ci tak ..

lucia2284
2. dec 2012

Ja som mala presne ako ty poslednu menštruáciu 1.11 a teraz ako som mala dostat tiež ziadne bolesti a len prvé 2 dni take slabe. a dalej nic viac, tak som si urobila test a bol pozitívny. V poslednej dobe sa mi točilo v hlave a v podbrusku som citila bodavu bolest. Radsej skus iny test....🙂

belalinda
2. dec 2012

@lalalila ahoj, otazka trosku mimo temy: ako vies ze si otehotnela 2dni pred menstruaciou?

jasminetea
autor
2. dec 2012

@lucia2284 jeeej tak to mas super ak ste chceli 🙂 no ja neviem skusim iny test ale uz sa mi to zda divne lebo mam taky priehladny hlien a to je znakom len ovulky ci aj tehotenstva?

zuzi0911
2. dec 2012

Ja toto mam od oktobra.bolest v podbrusku,zavrate sem tam ma fajne napne citim nevolnost.ms tri dni a velmi velmi slabulinka co sa mi nestavalo k tomu prvy den neskutocne bolesti.no tehu nie som

allenka33
2. dec 2012

Baby je mozne,ze by som mohla byt tehu??v utorok som mala mat ovu,ale v pondelok som bola na laparoskopii a s manzelom sme sexovali v sobotu pred laparkou...strasne ma naduva a bolia ma prsia..ale asi to nieje mozne ze??nepustaju nejaku tekutinu do vajcovodou,?tym padom spermie vymyli...jaaj,neviem..

jasminetea
autor
2. dec 2012

@zuzi0911 ako vies ze nie si tehu? a co ti je to uz dost dlho ...nie?ale ja som na rozdiel od teba nemala ziadne bolesti tak teraz som dopletena este viac nez som bola a este ten priehladny vytok :( fakt uz to nechavam asi na osud...ale ak niekto viete viac sem s tym 🙂

zuzi0911
2. dec 2012

@jasminetea pred dvoma tyzdnami som bola koli tomu u gyna.v maternici nic nieje aj hcg je negativne.vsetko je v poriadku ani zapal nic.tiez mam z toho misung.no co uz.

lalalila
3. dec 2012

@belalinda no podla ultrazvuku ;)

enanena
4. jan 2013

Ahojte potrebujem poradit...maleho plne dojcim a v poslednych dnoch zaznamenavam pokles tvorby mliecka a maly ked ma ist spinkat a uspavam ho tak neskutocne placka,tak sa chcem spytat ci mozem byt tehu...ci moze byt priznakom pokles mliecka ?

aknelka1232
6. dec 2013

@enanena pokles mliecka nema podla mna nic spolocne s tehotenstvom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre