Je silná bolesť pŕs znakom tehotenstva?

25. aug 2020

Baby môže byt príznak tehotenstva to že od ovulácie má neskutočne bolia prsia podotýkam že som takú bolesť nezažila za 25 rokov 😂 iba dotyk a už som vrieskala ale teraz mam 6 dni do ms a bolesti trosku trosku ustupujú ale mam strašne veľké čierne bradavky ale vždy to trosku ustúpi a zas boli

hederamonstera
25. aug 2020

Telo sa stale meni, takze moze aj nemusi to byt priznak

henrietkatr
25. aug 2020

HEH AKO PODLA TOHO AKO SI TO NAPISALA, BY SOM POVEDALA, ZE BY SI VELMI CHCELA ABY TO BOL PRIZNAK ALE TAZKO POVEDAT. PRESNE AKO PISALA @hederamonstera MOZE AJ NEMUSI, TO SA NEDA LEN TAK URCIT

mim987
25. aug 2020

Jasné, môže to byť príznak. Ale aj nemusí. Neostáva nič len čakať. Držím palce

eliskadad1
25. aug 2020

ako ti baby napísali, môže to byť príznak, to je jasné, boľavé prsia sú príznakom tehotenstva ale sú príznakom aj prichádzajúcej ms. takže budeš musieť počkať a až keď ti nepríde mrška, tak si spraviť test a potom sa uvidí, či si v tom. ale držím palčeky🙂

heliet
25. aug 2020

Ak to máš extrémne a pozoruješ aj viditešné zmeny, moholo by to byť aj začínajúce tehotenstvo (zrobila by som si test).
Keď som ja mala kolísavé bolesti až pálenie, že to silnelo a ustupovalo na striedačku, vždy u mňa žiaľ išlo o biochemické tehotenstvo a následný potrat (5tt a 6 tt). Neustupovalo to len vtedy, keď som bábätko aj udržala a donosila...

mim987
25. aug 2020

@heliet neviem ci test ukáže tehotenstvo tak skoro....ale skúsiť to môže no....ja som mala hrozné bolesti pŕs pri každom tehu, podla toho som to vedela este skôr ako meskala ms. Dvakrát to síce nedopadlo dobre ,no raz áno, mam syna bolesti prs boli rovnaké pri všetkých troch

majamat
25. aug 2020

bolest prs sposobuju hormony a tie su aj pri PMS,a j pri Tehu, cize moze to byt tehu, aj nemusi. cyklus nemusime mat stale rovnaky, aobcas nam ho nieco aj jednorazovo zmeni,. no ak by si bola tehu, prejavy sa nevyskytnu hned po ovulke,a le az niekedy, ked zacne uhniezdovanie, co by nemalo byt skor ako o nejakych 7dni, po ovulke ( pripadne asi aj po neprebehnutej ovulke, neviem presne ) nastava zmena v hormonoch a preto amme prejavy ako PMS.

heliet
25. aug 2020

@mim987 je pravda, že aj ja som mala viackrát príznaky skôr ako pozitívny test. Vidím, že má šesť dní pred ms. Tak nech s testom kľudne počká.
U mňa žial tie bolesti skákali, vždy keď to skončilo zle. To bol pre mňa signál, že zasa príde to peklo, i keď som chcela veriť, že sa to nestane 😢
Bolesti pred PMS a tehotenské bolesti pŕs boli u mňa vždy rozdielne a vedela som ich spoľahlivo rozoznať, ale to je spôsobené najskôr tým, že už som viackrát rodila.

pininka1
25. aug 2020

Mna boleli extremne a hned od zaciatku, ani test som so nemusela robit.

dagmar13
27. aug 2020

U mňa prvy príznak 😂 tak ako som mala teraz som nemala ani pre ms....4 dní pred ms pozitívny test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre