Strašne bolestivé prsia

22. aug 2020

Ahojte baby snažíme sa o dieťa 😊 chcem sa spýtať vás či máte skúsenosť ..po ovulácii ma začali strašne bolieť prsia vždy ma boleli tak 3- dni pred ms teraz ma bolia dlho do ms mam 8 dni vždy som ich mala trosku opuchnuté a boľavé ale takto ako teraz nikdy bolia má z bokov bradavky mame malého psa a ani si ho neberiem na ruky lebo keď sa mi oprie na prsia umieram a vždy to je take že trošičku sa to zmierni a na další deň to iste idu mi z podprsenky vystretlit😀🤷‍♀️ Chcem sa opýtať čím to teraz môže byt neviem či som alebo nejsom tehotná to sa vás nemôžem pýtať vy nejste tehotenský test 😅 mam inak príznaky ako pred ms normálne trosku bolesti v podbrusku a vlci hlad takze to môže byt aj tým len tie prsia má neskutočne bolia a nikdy má tak neboleli čím to môže byt ? Stretli ste sa s tým

eliska13
22. aug 2020

Mám to každý mesiac klasické PMS je to z hormónov.Alebo si tehotna vtedy ma až pálili a musela si dať hneď dole podprsenku po robote

miskooo1987
22. aug 2020

@eliska13 manželka to mala keď bola tehotná, asi prvé 3 mesiace... inokedy nie... pri druhom prakticky hneď vedela že je tehotná...

autor
22. aug 2020

@miskooo1987 môžem sa spýtať či budete tak dobrý opýtate sa pani manželky že či ju viacej v tom obdobi boleli z bokov alebo celé lebo každá žena to mame inak niekto tvrdí že keď viacej z bokov tak to je ms a keď celé tak je to tehotenstvo ale tak to môžu byt len bludy🙂

miskooo1987
22. aug 2020

Vraj, bradaviek sa ani nemohla dotknúť, úplne pálenie a prsia celkovo ak sa ich dotkla tak sa jej vlasy postavili na temene...

lucindav
22. aug 2020

Nechcem ta sklamať, ale mne tie strasne bolestivé prsia nabehli vzdy az ked asi tyzden meškala menstruacia pri oboch tehotenstvách. Ta bolesť pri PMS sa s tym nedala porovnať, bolo to oveľa silnejšie, bolo mi to jasne hned ze to nie je bežne..

miskooo1987
22. aug 2020

@lucindav manželka odkazuje, že u nej to začalo približne presne 6-7 deň od otehotnenia... nejako v oboch prípadoch to vieme presne...

milka1988
22. aug 2020

Mna minuly mesiac boleli prsia z boku co je nezvyčajné u mňa. 🙈 A pritom som nebola tehotná

autor
22. aug 2020

@milka1988 škoda 🤷‍♀️

autor
22. aug 2020

@lucindav lenže ja mam tu bolesť teraz a nikdy som ju nemala pri pms to sa nedá toto porovnať s bolesťou pri pms 🤷‍♀️

lucindav
23. aug 2020

Tak potom to bude ono 😉

majamat
23. aug 2020

mam 44r a za tie roky s mm som uz mala PMS 2t pred ms, inokedy 2 dni, su obdobia, ked vobec. toto je neico, co sa meni, nie je to stale rovnake. preto je teraz zbytocne za tym neico hladat. za tie roky som mala PMS naozaj v roznych podobach, pripadne aj nemala.
tehu som bola 2x a mala som aj priznaky PMS a 2x nemala. asi to mohlo by aj tyzden pred ms,a le to som mavala aj predtym. skor by som povedala, ze telo je takto nadstavene a ci si tehu,a lebo nie, pred ms to jednoducho podla priznakov pms nerozoznas.
na bolest ti asi moc toho nepomoze, musi to prejst same,a le ak si tehu, tak sa s tym mozno este nejaky cas potrapis. bud trpezliva a ak ti bude ms meskat, urob test.

majamat
23. aug 2020

pms sposobuju hormony, rovnako ako tehu priznaky, proste su rovnake, ale jednoducha sa trvanie a intenzita mozu menit plyvom infekcie,s tresu, kludne mozno aj rocnym obdobim, ci pocasim ( u meteosenzitivnych ) a pod. vekom sa to moze zhorsovat tiez a urcite to ovplyvnuje zivotosprava a zivotny styl.