Je tehotenský test DR MAX spoľahlivý?

7. apr 2021

Robi falosnych duchov dr max test?... vysli mi uz 3 testy pozit, ale ciarky su uplne slabe. Mate niektora s tym skusenosti?

marci77
7. apr 2021

kolko dni mate po ovulacii? ak je to do 2tyzdnov po ovulacii, ciarky byvaju slabsie, ak je to v case, ked by mala prist menstruacia, resp. nejake dni, tyzdne po nej....su to velmi viditelne ciarky
ak chcete mat 100percentnu istotu, mozete skusit digitalny tehotensky test

sandra151
7. apr 2021

Sú spoľahlivé a keď 3 vyšli pozitívne je to jasné 🙂

snazilka_bio_mamka
8. apr 2021

ja som mala duchov vela krat... ak mysliš tie tenučké modré

snazilka_bio_mamka
8. apr 2021

tu su niektore moje dr. max duchariny počas cca pol roka.

ecko80
8. apr 2021

Mne ukazali slabu ciarku uz tyzden pred ms, pri oboch tehotenstvach. Za mna spolahlive.

autor
8. apr 2021

@snazilka_bio_mamka a bola si tehu?

autor
8. apr 2021

@ecko80 no ja mam presne takychto duchov ako
@snazilka_bio_mamka 😏

ecko80
8. apr 2021

No take ako su na tych fotkach som mala tyzden pred ms, take slabucke. V den ms uz takmer rovnako silne ako kontrolna ciarka.

ecko80
8. apr 2021

A este mam skusenost, ze mi ukazal slabu v den ms, ale to bolo biochemicke, skoncilo pred 6. tt

autor
8. apr 2021

Mne dnes zas vysiel presne taky isty ako pred dvami dnami a vcera... uuuuplne slabunka ciarka. Za 2 dni by mi mala prist MS. Viem, ze je este skoro a testovat by sa malo az po vynechani MS

snazilka_bio_mamka
9. apr 2021

autorka, nie nebola som ani raz tehu.. na tomto poslednom nič nevidim, testuj az za 2 dni a skus iny test lebo tieto dr. max su podla mna maximalne oničom

lujzika12345
9. apr 2021

baby vidíte tam voľačo?

autor
9. apr 2021

@lujzika12345 ano pekny dusik 🥰🙂

domi122
21. máj 2021

Ahojte baby chcela by som vedieť či tam vidíte ducha alebo si už namýšlam. Ďakujem vopred

autor
21. máj 2021

@domi122 ahoj, ja vidim 🙂 kolko dpo si?

domi122
21. máj 2021

Ahoj dnes je druhý deň čo mi mešká 🙂

autor
21. máj 2021

@domi122 tak potichucky gratulujem 🤗🍀🙏

domi122
21. máj 2021

Ďakujem dúfam že to nebude omyl veľmi by sme chceli babo. Skúsim ďalší test za pár dní 😍

domi122
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
21. máj 2021

@domi122 skus bud zajtra (ci to ozaj nebol len plany poplach) alebo az za 2 dni a ciarka by mala byt silnejsia 🙂

domi122
21. máj 2021

Ďakujem za radu 🙂

autor
21. máj 2021

@domi122 za malinko, daj vediet, drzim silno palce 🤗

domi122
21. máj 2021

Ďakujem určite sa ozvem 😊

minax
21. apr 2024

Ahojte,téma je síce už staršia,ale chcela by som sa opytat,aké máte aktuálne skúsenosti s týmito testami,či robia falošných duchov,alebo v prípade negatívneho výsledku je test úplne biely.dnes ráno som si robila test a na testovanie mám síce ešte skoro čo viem,no riadne ma pobolieva v podbrušku tak som chcela zistiť či náhodou nie som tehotná,a vyšla mi slabulinka druhá čiarka.tak by ma zaujímalo či sa to stalo ešte niekomu,aj keď to nakoniec nebolo tehotenstvo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre