RapiClear test a falošný duch

9. okt 2021

Ahojte, nenahanam zvyčajne duchov ale zvedavosť je dosť silná 😁 chápete. Počula som že RapiClear robí falošné čiarky. Pred večerom mi urobil na teste jednu slabú a dnes zase. Ak máte náhodou s tymto testom skúsenosť -mali ste aj takýchto falošných duchov? Tmavšia foto po úprave svetla. Nemam pravidelnú MS, dnes 30 DC. Pri predchádzajúcich tehotenstva je som mala v Tom čase na inom type testu jasnejšiu čiarku.

klejkaez
9. okt 2021

Na tom druhom teste nič nevidím, na prvej foto by som povedala, ze ide o kanalik. Alebo pockaj 2 dni a uvidíš 🥳😊

miskamicha
9. okt 2021

Na druhom teste nic nevidno... tamto moze bht kanalik... skus zas o dva dni ale inu značku 🙂 drzim palce aby to vyslo☺

patusikk
9. okt 2021

je tam čiarka 🙂

autor
9. okt 2021

No som zvedavá ....
@patusikk to by bola teda sranda 😁

ankare
9. okt 2021

Na prvom teste je čiarka. 🙂

patusikk
10. okt 2021

ja som mala podobnú čiarku ba dovolím si povedať, že o troška slabšiu, že na foťáku to skoro vôbec nebolo vidno ale ja keď som sa poraidne pozrela na tú čiarku tak som videla ju tam a spravila ďalší test a čiarka bola už omnohooo silnejšia :D

autor
10. okt 2021

@ankare
@patusikk dám vedieť zajtra 🙂 urobím pepino ak MS nepríde.

autor
10. okt 2021

Ms dnes prišla tak tento test skutočne falošne duchuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre