Je to duch?

lilina3
11. sep 2021

Ahojte vidite tam nieco.. slaba skoro ziadna ms 2 dni hnede trisku krv a 4 den som skusila test pre istotu ale este skusim o 2 dni na foto asinevidno ale ja vidim mierne alebo mi sibe mam uz 2 detiii vidite ci??

lilina3
autor
11. sep 2021
leuska15leuska15
11. sep 2021

@lilina3 ja tam nevidím vôbec nič

janai1
11. sep 2021

Snehobiele

veronikaa006
11. sep 2021

@lilina3 nevidím nič. A mamatesty neodporúčam.. Ja som mala druhu čiarku a tehotna som nebola.

natasagregorova
11. sep 2021

@lilina3 Negativny test. Asi kanalik vidis

martinka13
11. sep 2021

Negatívny test

lilina3
autor
11. sep 2021

Tak na foto ani ja. Nevidim ale na zivo vidno tak ms dalsiu mam daleko este az 30.9. Noo ta ms ma vystrasila tak este skusim neskor jeden a poslem foto tak hadam nie .. keby bolo tak potesilo by ale chceli sme aZ neskor.. tak uvidime daujem za nazory zenyy🙂))

anjelicek26
11. sep 2021

Menstruacia az 30,9 a ty si robis testy? Ved si pravdepodobne este ani nemala ovulaciu.

lilina3
autor
11. sep 2021

Ale uz ked som sa do toho vzila az mi tak smutno ze nevidno.. no kazdopadne som sa zlakla stej ms este som taku vseliaku nikdy nemala aky test odporucate?

lilina3
autor
11. sep 2021

@anjelicek26 ja si myslim ze som otehitnela pred ms.. pocity uple ako pri tehu a ta ms ma len usvedcila .. ale uvidim testla som .. aj maleho sme tak splodili .. 🙂

lilina3
autor
11. sep 2021

24 augusta sme maly sex na plno.. a 3 .9 krami hnede 4 krv slabo a potom 5 nic 6 svetlo hneede slabi a uz potom nic volaala som dr ja to takto nemavam nikdy stale 3 dni mega silne a ku koncu 5 dna slabne az skonci tak mi kazal testnut je pravda ze povedal tyzden po skonceni ms a ja testla uz piatom tak pockam ale nedalo mi oblial ma pot najpr alr potom som si povefala a preco nir este jedno by sme dali🙂 zevraj sa mi mohla posunut ovulka tak uvidime nechodim na konika ale chcela som radi baab mozmo sa im bieco podobne stalo

blondee1991
11. sep 2021

ako pisali vyssie mamatest neodporucam ani ja mala som ciarku az ju bolo vidiet aj na foto ale nebolo to tehotenstvo ine testy boli biele takze to nebolo ani biochem. v jednej diskusii mala dokonca jedna snazilka priam kolajnice a lekar nepotvrdil tehotenstvo ine testy mala biele.

vahcaac
11. sep 2021

Negatívny

ailiba
11. sep 2021

@lilina3 ja nevidím nič, ale skus za 2 dní... Možno sa ešte ukaze. Nebuď sklamaná, keď nebude... Príde neskor.

lilina3
autor
11. sep 2021

@ailiba dakujem vyskusam urcite … dam vediet

lilina3
autor
11. sep 2021

@blondee1991 pocula som to aj ja skusim iny

zianahollyna
11. sep 2021

@lilina3 ja by som tiež chcela poradiť vidíte tam niečo?

vahcaac
11. sep 2021

@zianahollyna trošilinka na prvej .. Ale minimálne.. Koľko dní si po ovu?

zianahollyna
11. sep 2021

@vahcaac 12 dní po ovulácií

zianahollyna
11. sep 2021

@vahcaac skúsila som to dat na negatív

vahcaac
11. sep 2021

@zianahollyna to už by málo byť podľa mňa silnejšie

nedockavka372
11. sep 2021

@vahcaac ja tam nic nevidim 🧐

vahcaac
11. sep 2021

@nedockavka372 na prvej keď sa zapozeraš vidno .. Ale 11 DPO už by bola viditeľná

zianahollyna
11. sep 2021

@vahcaac no uvidime zajtra, sestre ani tyzden po meskani MS test neukazal a má takto 2 deti takže nestracam nadej

lilina3
autor
11. sep 2021

@zianahollyna taktoto ja vidim na svojom na Zivo hee ja vidim na prvom slabuu

tamarka9
11. sep 2021

@zianahollyna vidim na oboch slabu ciarku,podla mna nic nie je stratene na to ze si 12 DPO,kazdemu stupa hormon inak,urcite sa tam nieco crta.

zianahollyna
11. sep 2021

@lilina3
@tamarka9 verím že máte pravdu, myslíte že sa mám testnúť ráno? Lebo tieto som si robila dnes poobede, ale mám pockat nejaky den? Aj ked neviem ci vydrzim, lebo uz som nedockava😁

tamarka9
11. sep 2021

@lilina3 ani ja nic nevidim, ovulka sa urcite mohla posunut,to nie je nic vynimocne,ale presne ako radia dievcata,este istrstuj zajtra,alebo neskor inym testom. Drzim palce nech to dopadne ako si zelas 😊

tamarka9
11. sep 2021

@zianahollyna ja som zly radca lebo ja som bola strasny testovac vzdy 😊 kludne skus aj zajtra rano, ak tam nic nebude zase skus o dva dni. Ja som to nedokazala vydrzat 😄

zianahollyna
11. sep 2021

@tamarka9 veď práve že aj ja si myslim že nevydrzim uz do rana sa mi zda daleko. Ja len duf ze mrska nepride, rano dam vediet ako som dopadlaa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre