Duch na teste

Ahojte dievčatá. Ms mi mešká už týždeň. Pred pár dňami som si robila test ktorý bol negatívny. Dnes som skúsila opäť a mám pocit že vidím na teste ducha. Vidíte ho aj vy? Alebo mi už začína naozaj šibať?

tindik
9. apr 2022

Podľa fotky sa mi zdá že test je rozpitý, druhú čiarku osobne nevidím, po týždni meškania by si mala mať už inú čiarku.

tosomja
9. apr 2022

@nikolaganobcikova ja nevidím, ale reálne vidieť môžeš. Skús napríklad zajtra ráno alebo obden. Držím prsty 🍀

ivver
9. apr 2022

@nikolaganobcikova tento test je dosť premočený..ak ms mešká týždeň už by mala byť druhá čiarka poriadne viditeľná. Skús urobiť ešte jeden

nikolaganobcikova
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simona92101
9. apr 2022

@nikolaganobcikova test je velmi premoceny a preto sa ti zda ze je tam duch.po tyzdni uz by mali byt kolajnice ako lusk

christinka1
9. apr 2022

@nikolaganobcikova keď ti mešká týždeň, už by si mala pekne viditeľnú aj druhú čiarku,tento test je negatívny

mama2ms
9. apr 2022

@nikolaganobcikova pisu tu že po tyzdni by malo vidieť čiarku a mne nebolo vidieť čiarku ani v 6tt len jedna nič iné na dvoch testoch ráno robených až v 8tt 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre