Je to duch na tehotenskom teste?

katkaaaasivka
12. mar 2022

Ahojte maminky,
Chcela by som sa opytat mamiciek, ktore maju skusenosti, ci by mi vedeli poradit ci je toto duch na teste ? (Mozem byt tehotna?)
MS meska 5dni, ja som tam videla slabu ciarku, po hodine zmizla uplne. Nie je HCG na tehotenstvo priliz nizke, ked pri 10tkovom ceste je taky slaby duch?
Velmi si vazim akukolvek pomoc.
Pekny den.

diamond007
12. mar 2022

@katkaaaasivka podľa mňa to vyzerá nadejne

lienka175
12. mar 2022

je slabá, ale ja tam čiarku vidím... možno si mala posunutú ovuláciu

martinka13
12. mar 2022

Ducha vidím, aj keď po 5 dňoch meškania už som mala obe čiarky rovnako silné. Mohla si mať ale posunutú ovuláciu. Držím palce, aby to dopadlo tak, ako si želáš 😀

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

@martinka13 Dakujem krasne za odpoved, tiez sa bojim, ze uz by mala byt v takom case silnejsia 😔.

p.j.jacky
12. mar 2022

@katkaaaasivka vidím // 😊

ankare
12. mar 2022

@katkaaaasivka vidím, gratulujem! 🥰

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

@ankare Ste mila 🤗, to je pekna sprava. Ja sa este bojim tesit, nakolko mam obavy ze je ta ciarka velmi slaba.

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

Utekala som so kupit novy, a toto je teraz 🤔

diamond007
12. mar 2022

@katkaaaasivka črta sa tam niečo, buď je posunutá ovulácia alebo plany poplach. Uvidíte o pár dní, ja by som tomu dala čas. Stres nepomôže ani telu ani vám. Čo má prísť, príde a bude aj o týždeň

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

@diamond007 Mate pravdu, dakujem ❤️

ejsanps
12. mar 2022

@katkaaaasivka pozitívny ho máš máš tam krásnu druhú čiarku ❤️ a gratulujem

bona12
12. mar 2022

Aj ja vidim celkom pekne sa crtajucu ciarku. A nemusi kazdej hned vyjst tmavoruzova, zavisi presne od toho ako stupa HCG 🙂.
Ja riesim tiez teraz,ci nahodou nie som tehu. Ja mam este 1-2 dni do MS, a zda si mi veeelmi slaby duch, alebo len kanalik? Neviem to ale dobre nafitit, nazivo lepsie vidiet. Treba si to zvacsit 🙈. Test je 20tkovy. Co si myslite? Vopred vdaka za nazor 😉

stanusenka
12. mar 2022

@bona12 rozhodne by som robila 10kovy test ak chcem ešte niečo zachytiť pred ms...z týchto fotiek -niečo tam je, či kanálik alebo čiarka to by mohol povedať skôr ten 10 kovy test
A ako nič v zlom iba ma to zaujíma-prečo niekto rozoberá test? Tak buď je to vidno normálne alebo žiadno😏🙈
Každopádne držím palce 🍀

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

@bona12 Podla mna vyskusajte znova, ked Vam bude meskat. Na tychto foto to zle vidno.

ejsanps
12. mar 2022

@bona12 nevidím ani ducha ani kanalik,skús keď bude meškať 😉🍀

bona12
12. mar 2022

Vdaka za nazor 🙂 jj na tych foto je to velmi zle vidno, resp.mozno aj nevidno, realne tam ale daco je, ale veeelmi slabunke..skusim o 2 dni a kupim 10tkovy test radsej 😁

alina765
12. mar 2022

@katkaaaasivka Krásne pozitívne testy gratulujem ❤️.

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

@alina765 Ste zlata ❤️

ailiba
12. mar 2022

@katkaaaasivka aj ja vidim čiarku... Treba testobat obden, ci bude silit. Drzim palce a gratulujem 💗

katkaaaasivka
autor
12. mar 2022

@ailiba Ste zlata, ano, skusim pozajtra. Dakujem Vam ❤️.

p.j.jacky
13. mar 2022

@katkaaaasivka bude bábätko 🤰🏻🤱🏼

katkaaaasivka
autor
13. mar 2022

@p.j.jacky Dufam, ze mate pravdu ❤️

summersunny94
13. mar 2022

@katkaaaasivka jasne pozitívny. Gratulujem! Prajem nech čiarka len silnie a potom prajem krásne tehuľkovanie prežité v zdravicku 😊

katkaaaasivka
autor
13. mar 2022

@summersunny94 Dakujem krasne, ste mila ❤️. Ja sa este velmi bojim tesit. Momentalne som vdacna za kazdy den, a verim, ze ta ciarka zosilnie 🙏

summersunny94
13. mar 2022

@katkaaaasivka tiež v to verejne k, zajtra ráno čakám skvelú fotku kde bude čiarka silnejšia 😊

katkaaaasivka
autor
13. mar 2022

@summersunny94 🙏❤️

stanusenka
13. mar 2022

@katkaaaasivka tiež si myslím, že je pozitívny. Takýto som mala aj ja a dcéra už bude mať 7 rokov🙂

katkaaaasivka
autor
13. mar 2022

@stanusenka Velmi dufam, ze mate pravdu ❤️.

123ivana
14. mar 2022

Pekný deň prajem 🤗🤗 chcem sa opýtať či tam aj vy vidíte niečo a či s tým máte skúsenosť 🙂 menstruacia neprišla vôbec 🤷🏼‍♀️ A na teste sa mi ukázalo toto 🙂 Dakujem za odpoved

snazilka_bio_mamka
14. mar 2022

@123ivana toto je 100% kanalik.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre