Kedy mám ísť k doktorovi?

27. apr 2024

Ahojte, chcela by som sa opýtať…podľa tehotenskej kalkulačky tu na modrom koniku a dátumu poslednej MS, ktorú som mala 18.3 by som mala byť práve v 5+5 tt. Chcela by som ísť ku lekárovi v utorok - to by som mala byť asi 6+1 ak dobre počítam. Myslite, že už niečo bude vidno alebo mám ešte počkať ? Pýtam sa to hlavne za to, že potom sa ku lekárovi viem dostať najbližie až o cca 2 týždne a to je dosť dlhá doba…

pe_mi
27. apr 2024

Ahoj,keď zavolaš svojej ,svojmu dr ona,on ťa usmerní a kľudne aj o tie ďalšie ² týždne.nevidim v tom problém

danyelia
27. apr 2024

Ahoj, nebude ešte vidno nič, kľudne počkaj 2 týždne...

janinah
27. apr 2024

Nechápem kam sa ponáhľajú dnešné ženy...a potom stresuju.ci dačo vidno čo nevidno...
Test pozitívny.problemy nijaké tak vyčkaj.

marianarem
27. apr 2024

Ak nemas problemy, tak pockaj tie 2 tyzdne, to je tak akurat na prve sono. Teraz este nemusi byt nic moc vidiet, srdiecko moze byt a nemusi, no a ked nebude, tak budes potom zbytocne trpnut do dalsej kontroly.

stellarstar
27. apr 2024

Keby ideš na budúci týždeň dr nebude nič vidieť. Vyčkaj a chod az o 2 t k nemu

autor
27. apr 2024

@janinah jedno dieťa už mám. Tam som neponáhľala nemala som ani žiadne príznaky celé tehotenstvo nič. Teraz ma bolí často brucho + som pred týždňom prekonala virózu, ktorú malá doniesla zo škôlky. Práve preto sa pýtam, či už niečo dr. uvidí milá pani…..

Ďakujem za odpovede. Tak ešte tie dva týždne počkám a bude ako bude.

zuzanockamt
27. apr 2024

Ja som tehotenstvo zistila v 4.týždni, u Dr. som bola v 6.týždni (5.tt+6) a bolo už aj srdce, odchádzala som s tehotenskou knižkou.

cimage
27. apr 2024

Ja som bola druhy den ako som zistila, ze som tehotna, ale kvoli spineniu. To bolo okolo 5-6tt. Este sa nedalo nic vidiet, tak som musela prist o tyzden. Pri druhej som isla okolo 10tt a pozerala na mna, ze kde som bola doteraz. Radsej zavolaj a sestricka ta usmerni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre