Kedy najskôr ukáže tehotenský test tehotenstvo?

26. apr 2023

Kedy najskôr ukáže tehotenstvo tehotenský test ešte mám pár dní do ms no neviem sa dočkať no zbytočne si robiť nechcem ďakujem za odpovede 🙂

simonka_vi
26. apr 2023

Ja som si robila deň pred ms a mala som slabu čiarku

hruska91
26. apr 2023

Mne raz ukázal 3 dni pred MS, ale raz aj až po 5 dňoch meškania.

autor
26. apr 2023

@simonka_vi mám sto chutí ísť do lekárne a kúpiť test no nechcem sa stresovať možno je to ešte skoro o 8 dní mám dostať mrchu zvyknem si ráno merať aj bazalna teplotu a tu mám už 2 dni nad 37

januska12323
26. apr 2023

Pred MS v tom nevidím zmysel.

simonka_vi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simonka_vi
26. apr 2023

Podľa mňa je 8dni celkom dosť a už teraz sa zbytočne stresujes viem ze sa tešíš a chceš mať dve čiarky ale teraz budeš len zbytočne smutná keď ti nič neukáže najlepšie je počkať do ms

cookie29
26. apr 2023

ked meska menzes. Samozrejme sa najdu aj zeny, ktorym ukazal par dni skor ale vacsinou je to tak, ze sa tu na snehobielych testoch hladaju duchovia ...

zenulkaaa
26. apr 2023

Vsetko zavisi od toho kedy bol styk, kedy bola ovulacia. Niekomu ukaze uz 4 dni pred MS-napr mne..
niekomu az po meskani ms.

bejka90
26. apr 2023

Mne ukazal na 10dpo tak ze som to hladat nemusela :D pri prvom synovi neskor...

zuzanockamt
26. apr 2023

Ak si meriaš BT, tak potom, ako ti ukáže pokles - uhniezdenie a potom nárast, môžeš testovať. U mňa boli pozitívne testy na 9 DPO (asi 4-5 dní pred MS) a pri prvom na 11-12 DPO.

magic08
26. apr 2023

vsetky tehotenstva na 10 dpo, 4 dni do mrchy a boli ciarky viditelne.

anjelicek26
26. apr 2023

Babo sa uhniezduje na 6-10.den po ovulacii..takze "hypoteticky" mozes mat na 9dpo uz ciarku(skore uhniezdenie) a aj slabucka ciarka na 13dpo je uplne v poriadku (neskore uhniezdenie)... 8 dni pred MS byva 6 dni po ovulacii, tam podla mna ani srnka netusi...este vydrz.

nazornatest
26. apr 2023

Mne ukázal 8dni po ovulacii test slabú čiarku

darling111
26. apr 2023

Ono je to takto- pred menštruáciou je risk robiť si test...3x som sa tak sklamala, 3dni pred menzeskm bola slabunka čiarka, už som sa začala tešiť a asi 1-2 dní po termíne kedy som mala dostať menzes,ten prišiel a bolo to 3x biochemické tehotenstvo...takže pred menzesom len opatrne,aby nebolo potom zbytočne sklamanie.

tehu3
28. apr 2023

Ahojte baby sobotu mam dostat svoje sni ale uz som nieco tusila ☺️tak aom si spravila test podla vas???

hruska91
28. apr 2023

@tehu3 gratulujem 🙂

magic08
28. apr 2023

gratulujem

barbora19911
28. apr 2023

Tam máš pekné porovnanie že clearblue ukáže hneď ja som si robila 3 dní pred MS a hneď mi vyšlo 1+2 ...ale existuje ešte clear blue ultra včasný a ten mi ukázal už 6 dní pred 🙂 takže jednoznačne lepšie je zainvestovať do clear blue ako kupovat milión z Kauflandu atď ...stále keď tu vidím že či som tehotná z tých testov tak akože sa mi otvára nožík v nohaviciach ...

barbor120
14. nov 2023

Ahojte ,dnes som si robila dva testy po sebe s hodinovým rozdielom,ale dopadlo to tak ze na prvom nieje nič a druhy je vidieť druhu čiarku.
Máte stým niektorá skúsenosť?

bubina123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre