Kvapôčky lásky

22. aug 2020

Zdravim poprosím vás radu, včera sme sa s partnerom trošku hádali, boli sme von aj s kamarátmi a trošku sa popilo, ako sme prišli domov mali sme sex, bez kondómu urobiť sa do mňa neurobil, ale stále sa bojím tej kvapôčky lásky, rozmýšľam či zobrať tabletku po, ale bojím sa že je to sama chémia, čo by ste urobili vy?

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. aug 2020

@veronika4495 jasné s priateľom 😀😀 krámy mám dosť 31. Tak o týždeň stále krámy mám odchýlku dva dni cca ale posledná menštruácia mi zacala týždeň skor

korunka1
22. aug 2020

To jedno co spraviš...bojiš sa tak,ci tak

autor
22. aug 2020

@korunka1 pýtam sa o radu

ajka0207
22. aug 2020

@veronika4495 vezmi si tabletku po, ak teda nechceš dieťa. Určite je to menej škody ako interupcia

alexandraalexandrova
22. aug 2020

vezmi si tu tabletku ak sa bojis...inu moznost nemas...ano je to bordel a chemia, ako kazda tabletka, aj ibalgin na bolest hlavy, tak to mas asi jedno...a nabuduce si daj vacsi pozor

autor
22. aug 2020

@alexandraalexandrova viete mi poradiť koľko taká tabletka stojí?

katyav
22. aug 2020

Vygoogli si postkoitálna tabletka a uvidíš cenu.

autor
22. aug 2020

@katyav neviem prečo mám v hlave že cena sa pohybuje okolo 70€, a na nete okolo 20

autor
22. aug 2020

Cítim že má bolí brucho aj na krámy ale stále mám strach že čo ak

katyav
22. aug 2020

Tak keď máš strach, šup do lekárne. Áno, môže ti to (ale aj nemusí, je to individuálne) rozhodiť cyklus, ale tak za ten kľud ti to hádam stojí... 🤷‍♀️

alexandraalexandrova
22. aug 2020

nemam prehlad, ale znama si to pred rokmi kupovala za cca eur...neviem ake su teraz ceny ani ake existuju druhy...skus eshopy popozerat

ukulela
22. aug 2020

Upt stojí násobne viac ako aj 70. Nech ti prispeje chlap. Máš nepravidelný cyklus, zrejme nevieš, kedy ovuluješ, tabletka je istejšia. A ries to hneď.

ukulela
22. aug 2020

Escapelle v dr Max stojí 20. Nečakaj tých 72 hodín. Ale to je už len na tebe ....

viikkki
22. aug 2020

Nedávaj si tu tabletku, rozhadze ti cely cyklus, radšej si dávaj horúce sprchy, pi víno, stláčaj si brucho, pi alchemilkovy čaj 2 krát denne, ovulaciu by si nemala mať a keď sa do teba ani neurobil tak je tu veľmi malá šanca ze by si mohla byť tehotná 😏

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ukulela
22. aug 2020

@viikkki skvelá rada. Sedis v jej vaječníkoch, že vieš, že nemá ovuláciu? A keď ju náhodou mala a nebude chcieť dieťa, tiež jej poradis horúce kúpele a červené víno? Boli opití, s tým neurobenim sa by som veľmi nekalkulovala .. .

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajka0207
22. aug 2020

@veronika4495 hej, dívam sa že nejak som netrafila adresáta :D

autor
22. aug 2020

@ukulela môj partner keď je opitý tak máločo sa sprvi mali sme sex ráno a aj večer, boli sme opitý ale toto že by sa do mňa sprvail by som si pamätala vieme obaja že do mňa sa neurobil

autor
22. aug 2020

@bambulienka25 prečo pohár octu?

ukulela
22. aug 2020

Takže 2x nechránený sex a teraz riešia, či sa máš báť tehotenstva .... Odpovede si dostala, vyber si.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katyav
22. aug 2020

@viikkki Stláčanie brucha, horúca voda a víno ako majú pomôcť? Moje nervy 🤦‍♀️ Keby to tak bolo, ženy by neriešili žiadne interupcie. Ešte na koreň z mandragory a netopierie ucho si zabudla...

autor
22. aug 2020

Nie ráno bol sex s kondómom od začiatku, večer bol sex bez kondómu ale neurobil sa

tosomja
22. aug 2020

https://www.drmax.sk/ellaone-30-mg-tableta-1 táto je vraj istejšia, ale nezaručuje tak isto že tehotná nezostanes.

ukulela
22. aug 2020

Pozri, ja, keby som mala nehodu v strede cyklu (lebo bez ochrany som nikdy neriešila), tak ráno som v lekárni. Ty sa tu pýtaš, či áno, či nie a čo s tým octom ....

viikkki
22. aug 2020

@katyav no prepáč moja kamarátka si tak vyvolala potrat v 5tyzdni 🙄ach bože tu na MK radšej držať hubu ako napísať svoj názor, áno nieje to 100%ale pomôcť to môže, ja som si jeden mesiac pravidelne dávala horúce sprchy a MS prišla o 5 dní skôr (mam ju presnú ako hodinky)...

katyav
22. aug 2020

@viikkki Vieš, ale to je véééľmi diskutabilné. Mám dostať menzes a kúpem sa v horúcej vode a pijem víno a dokonca si stláčam brucho. A dostanem. Pripisujem to automaticky tomu, čomu chcem. Čiže tomu, že som to robila. Ten menzes by som dostala aj bez týchto babských receptov. Ale tak, každému ako vyhovuje. Apropó v 5 týždni tehotenstva je bábätko také maličké, že si neviem predstaviť, ako potratím stláčaním brucha. To som potom asi magor... sorry

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre