Možné tehotenstvo - kvapky lásky

25. sep 2022

Ahojte , viem že toto bude vyzerať ako príspevok 12 ročného decka , ale
mala som menzes 15. 9. .. následne po skončení , 22.9. bol vo mne partner na chvílu bez kondomu , mohlo sa niečo stať aj z kvapiek lásky ? dakujem baby

stellarstar
25. sep 2022

To sa dozvieme o 2 týždne

deti95060810
25. sep 2022

počkaj.... pozrieme vešteckú guľu... 😉
vážne, to ti nepovie teraz ani len lekár, nieto my na nete...

klarissa25
25. sep 2022

Ja neviem...ty myslíš ze zeny na MK majú schopnosť predvídať?

autor
25. sep 2022

pýtam sa , či to je vôbec reálne, ihned po menzese ked sa neurobil

mikadooo
25. sep 2022

Áno, mohlo. Pravdepodobnosť veľmi nízka, ale nie nulová. "Šanca" tam je.

nika11103
25. sep 2022

Z každého jedného nechráneného sexu môžeš ostať tehotná . Cez menzes , cez jeho začiatok koniec , po menzese , pred menzesom … ľudské telo nie je stroj. Nefunguje ako švajčiarske hodinky . Ovulacia môže prísť skôr , neskôr , nemusí prísť v cykle vôbec … vyckaj na test a uvidis . Ak by ti náhodou menzes meškal

autor
25. sep 2022

ach to bola taká moja hlúposť :( vždfy si dávam pozor, neviem prečo som to urobila , preto som v strese lebo nikdy predtým nebol vo mne bez

janetinka27
25. sep 2022

miziva sanca. ak mas cykly aspon 28 dnove, tak z toho nic nebude

lulu2014
25. sep 2022

Neexistuju striktne “pravidla hry” mozne je vzdy vsetko. Tam nikdy nejde nic podla nejakej tabulky.

ls56
26. sep 2022

Nestresuj,pravdepodobnost velmi mala

retep00
26. sep 2022

Prečo máte pohlavný styk bez kondómu, keď sa potom takto bojíte? Šanca tam je aj keď nízka, ale je.

alchemilkazltozelena
26. sep 2022

Ja som otehotnela 8 dní po ms, 3 dní pred ovulaciou.. ovu bola na 11dc.. neviem prečo ti tu žeby píšu že to je nemožné

lucinka5051
26. sep 2022

Kamoska otehotnela pocas menstruacie s pouzitim kondomu ..a to mala 17 rokov (hlupost z jej strany maximalna).. proste sanca je vzdy... a skor sa stane zene ktora sa nesnazi ako snazi..bohuzial "spravodlivost" zivota...ale hadam tebe nie 🙂 neboj nic dobre bude.

ls56
26. sep 2022

@alchemilkazltozelena nikto jej tu nepiše že to je nemožne. Pišeme jej tu že to je mala pravdepodobnosť a v tom je rozdiel😏

alchemilkazltozelena
26. sep 2022

@ls56 prečo mala? Podľa mňa dosť veľka, keďže spermie prežijú v tele ženy aj 5 dní 👍

ls56
27. sep 2022

@alchemilkazltozelena vacsinou ovulacia byva v polovici cyklu(ano moze mat aj skor,ale nemusi) a ked mala s partnerom sex hned po menstruacii,tak je velmi mala sanca,ze by mohla byt tehotna..obzvlast len z “kvapky lasky”,takze zbytocny stres,jasne sanca tam je ale urcite nie tak vysoka ako ked by mala sex na 8-9den po menzese😏😏

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre