Mala som sex 3 dni pred menzesom, ale dostala som ho. Môžem byť tehotná?

kikusha16
26. jún 2012

dôvod preoč sa pýtam je ten že sme spali bez ochrany ..a je možne že ma napustil aj ked nie vsetkým ..

mery.maja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka_pn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisaha
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cora73
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gumimaci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lamina
26. jún 2012

nie, neboj sa.a kasli na posmesne prispevky, ked nevies, radsej sa pytaj.

xenicka13
26. jún 2012

tri dni pred menst. je mala pravdepodobnost, ze by si otehotnela

lucinka1104
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evitka82
26. jún 2012

môžeš kľudne tak a teraz sa tras týždeň,potom kúp tehu test a napíš že keď je tam iba jedna palica či určite nemôžeš byť tehotna keď ta napustil hoci nie všetkým...a ak nebudeš tehotná tak nabudúce viac opatrnosti.je 21 storočie antikoncepcia nie je cudzi pojem.

luciferkax
26. jún 2012

Keď si dostala menštruáciu, tak by si už tehotná byť nemala 🙂 nabudúce, keď spíš s chlapcom, použite ochranu, ochráni ťa to nielen pred tehotenstvom, ale aj pred koooooooopou stresu a kooooooooopou trápnych poznámok "skúsených žien"

katren
26. jún 2012

ANO, mozes byt, ja tak cakam tretie dieta.....otehotnela som 2-3 dni pred menzesom a normalne som ho mala....takze DA SA OTEHOTNIET aj pred menzesom
@lamina
@xenicka13
@luciferkax

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luciferka080
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aduskatt
26. jún 2012

VZDY, ked mas nechraneny pohlavny styk mozes byt tehotna, jedina spolahliva ochrana je ziadny sex............

stardust
26. jún 2012

odkedy mozu take male dievcatka spavat s muzmi?

terina25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sabiatko
26. jún 2012

ked nevies odpovede na zakladne otazky o sexe, tak by si sa donho radsej pustat nemala, vyhnes sa tak pripadnym problemom. odpoved na tvoju otazku: tehotna byt mozes a nemusis.

mata2
26. jún 2012

je mozne,ze si tehotna....malo pravdepodobne,ale mozne..
ja som tak otehotnela s najstarsim synom 😉

petraxy6
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nanulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulu19
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
baramborka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brisilda
26. jún 2012

ano mozes byt tehotna ... ale nemusis takze je to 50 % na 50 % ......pockaj 3 tyzdne a budes vediet odpoved

nana776
26. jún 2012

:-/ ach jaj ... nevies co je ochrana?ak mas 16 a bola by si mojou dcerou nakopem ta do riti!som zvedava co budes robit ked budes vtom....

kvetinka211
26. jún 2012

@kikusha16 je to velmi malo pravdepodobne (kedze si dostala menzes - ak je normalny ako vzdy co sa tyka intenzity), ale je to teoreticky mozne. Nevsimaj si blbe poznamky, ja som si v tom veku tiez kupovala tehotensky test a to som bola este panna a vlastne som ani nemala ako otehotniet 🙂 Kup si test tak o dva tyzdne, nech si naistom.
Nabuduce ale spavaj iba s chlapcom, ktoremu doverujes ze ked sa vam nahodou podari babo tak ta nenecha v tom samu a postavi sa k situacii zodpovedne (t.j. bude rozmyslat ako uzivit teba a dieta). Ziadna antikoncepcia nie je 100%, preto by sa mali podla mna milovat iba ludia, ktori si vedia predstavit ze by pri tom splodili dieta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre