Mám výtok a občas ma pichá v podbrušku. Som tehotná?

katusinka
30. mar 2012

Dobry ja by som sa chcela opytat mam vytok biely ako pre ovulaciou alebo kramami....s partnerom sme sa uz druhy krat pokusali o babetko ale na prvy raz to nevyslo a teraz to bolo pred priblizne 7 dnami skusane znova obcas ma troska sem tam pichne v podbrusku a prsia nemam dake citlive mam si spravit test alebo cakat na kramy? na posledy som mala kramy 11.3.DAKUJEM za odpovede .

evita333
26. mar 2013

Ahojte, takže baby, problém s pichaním v podbrušku, dokonca mierne bolesti, výtok- to sa mi stáva často. Dala som si moč na rozbor a zistili mi tam baktérie a nasadili antibiotiká. Chcem povedať aby ste nič nezanedbali, pred pár rokmi som nešla kôli prechladnutiu k doktorke: zistili mi nielen zápal močových ciest, ale aj obojstranný zápal obličiek. Od vtedy som opatrnejšia. Čaute a veľa šťastia pri plodení potomkov 😀.

mesiacik864
10. apr 2013

už tri dni mi mešká tá mrcha a mám bolesti v prsníkoch a podbrušku môžem byť tehotná ???

mina1834
15. sep 2013

@denisa87 ahoj tu som citala ze na 5dpo si mala vytok mozem sa spytat ze akya ci si bola tehu??? bo ja som asi teraz tak 5 alebo 6 dpo a objavil sa mi taky do zlta a neviem ci to je daky zapal alebo co ,,,

smejko22
3. nov 2013

ahojte 🙂 menštruácia mi mešká už vyše týždeň , pichá ma raz na pravej raz na ľavej strane podbruškom . Test mi vyšiel pozitívny . Mám neustále vytoky .. som tehotna alebo nie ?

lexi333
9. jan 2014

Ahojte žienky, mne meškaju krámy 3mesiace, bolesti brucha, pichanie v pod brušku, závraty, test som si robila pred 2 mesiacmi a vyšlo negatívne, ku gynde som najprv nemala čas ísť a potom ona mala dovolenku, takže nijako mi to nevychádzalo, snáď tam už niekedy bude. Pokúšame sa aj o bábo s priateľom, vyše roka, ale nedarí sa nám. Neviem čo to môže byť, či som prechladená, alebo som pribrala, tak preto nemám, neviete mi poradiť?

rumbaanitkin89
9. feb 2015

😒 😒 Ahojte dievčatá chcem sa spýtat mám týžden a dva dni a som robila test mi ukázali jedna čiarka a druha slabšie a mam bielohnedy výtok tak stredne a mam bolesť vaječník aj pichanie a podbrušku mam bolesť a beriem lieky vitamíny prosím niekto mi poradí ďakujem za vopred chcem vedieť 😒

joyness
2. máj 2015

Dobry den.......menzes som mala naposledy 12.3.2015.......doteraz čakam......testy mam negativne,neviem mam zvyšeny testosteron či ten ovplyvnuje test......citim sa zvlaštne picha ma brucho a mam mliečny vytok.....bazalna teplota je 37.4 už 3 den čo si meriam......a sledujem......neviem

janesa1984
10. máj 2015

@rumbaanitkin89 aky test si robila? Tehotensky ci ovulacny?

rumbaanitkin89
11. máj 2015

@janesa1984 ahoj no tehotensky test

okataivana
11. máj 2015

@rumbaanitkin89
no ja mysím ze by si mala zopakovat test a uvidís ci druha ciarka bude len slaba - mozes byt tehu. ja som při synovi mala pichanie v podbrusku cele tehotenstvo takze to pichanie nie je nic moc
třeba ist ku dr. nech to daju na spravnu mieru ci si alebo nie si .¨
vela stastia 🙂 a malo bolesti

rumbaanitkin89
12. máj 2015

@okataivana dakujem za radu 🙂 zajtra si zase urobim tehotensky test a inak mam tiez bolest v pravej strane ma pichalo uz dva dni

mausy21
16. máj 2015

ahojte chcem sa vas spýtat čo si o tom myslíte...mala som cystu na vaječniku ta mi praskla a v pondelok som bola sono 11.5 lekar povedal že všetko ok tekutina tam bola ale vraj tá sa vstrebe,posledna mrcha bola 4 mája a ja od 13 .5 mám bolesti v podbrušku presne pichanie..neprijemne a bolestivé12 .5 sme mali sexik s manželom ale neviem či to može mat nejaku spojitost..a zasa si mylsim že cysta by sa mi neurobila za dva dni a bola taka bolestiva...mali.chceli by sme babenko od januara sa snažime zatial neuspešne...myslite že to možu byt plodne dni?doteraz som mala 32 dnovy cyklus posledna mrcha prišla na 29 den...tak vobec neviem..dakujem za každy nazor

jacky757
17. máj 2015

ahojte mám 33DC a test negatívny, nemám bolesti ako pred MS ale skôr ma picha v bruchu a taký tlak cítim, pred pár dňami som mala podráždené bradavky., neviem čo si mám o tom myslieť?

angiechcebabo
20. aug 2015

Ahojte. .. Mam problem, vzdy na 10 den cyklu zacnem krvacat a nasleduje biely výtok az do menstruacie, vsetky vysetrenia su negatívne, lekar sa uz na mna díva ako na hypochondra, ale je to fakt neprijemne hlavne po sexe ked sme špinavý. stale tvrdi ze za to môžu hormony nasadil mi duphaston a nic...chceme dieta ale nedarí sa nam ☹ neviete mi poradiť?

rysavka55555
21. aug 2015

Ahojte dievcata 🙂 mam tyzden do ms, no citim sa tak inak, neviem taky zvlastny pocit ... Priznaky nemozem mat ziadne, co sa tyka tehotenstva este ... Len som na sebe spozorovala castejsie cikanie, unavu a tlak v podbrusku ... Pockat do ms, alebo kefy si je najlepsie urobit test? Dakujem za vase odpovede kočky 🙂

janesa1984
21. aug 2015

@rysavka55555 najskor 10-11 dni po ovulacii

rysavka55555
21. aug 2015

Ofkej 🙂 tak to je tak v utorok, stredu
@janesa1984

janesa1984
21. aug 2015

@rysavka55555 drzim palce 👍

janesa1984
21. aug 2015

@angiechcebabo zmenit gynekologa. Ist na sono ci ovulujes + spravit hormonalny profil. Ak sa snazite o dieta nie je naco cakat.

rysavka55555
21. aug 2015

@janesa1984 dakujem 🙂 och velka pofpora od kazdej z vas 🙂 uz keby som vedela co a ako, ci ano ci nie, to cakanie je taaake dlhe :D ale tak nic ine nam nezostava 🙂 uz aspon nech je vikendik konecne a dnes padla, lebo asi zaspim ako sa mi chce spat a nic sa mi nechce, leeen spat :D

rysavka55555
21. aug 2015

Zienky co si myslite o pocite na zvrqcanie ci zvracani tyzden pred ms?

janesa1984
21. aug 2015

@rysavka55555 hcg sa zacina vyplavovat az po uhniezdeni. Cize az okolo 10dpo. Akekolvek zvracanie skor nie je kvoli tehu. Mozno skor psychika

steinarka
21. aug 2015

@rysavka55555 😀 😀 😀 preboha, v kazdej teme sa pytas to iste, baby ti odpovedaju to iste stale 😀 sa nehnevaj..................

rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka nakolko chcem vediet viac nazorov a to len informativne tak sa mozem pytat kde chcem, na to su tie temy a ked mi odlovedaju vsade rovnako tak to je fajn, len chcem veduet, nenapisala som ze zeny vraciam som tehotna? Len dom sa pytala, keby nievo take nastalo ci to moze byt naznakom tehotenstva, na to su temy zalozene, tak sa tam mozem pytat a riedut co ja chcem, nemusis mi pisat, komentovat moje otazky v danej skupine, precitaj si to a ak sa ti to zda smiesne, tak sa zasmej v duchu pre seba, ja to nepotrebujem citat a ano aj psychika robi svoje, a ja sa len pytam tajze budiš...

rysavka55555
21. aug 2015

@janesa1984 dakujem nakolko nechce sa mi googlit spytam sa skusenych 🙂

steinarka
21. aug 2015

@rysavka55555 skusenych sa pytat mozes, ved na tom nic nie je, ale kazde telo je uuuplne ine... ale uplne.. takze odpovede, hoci su rovnake, nemusia byt pravdive.... 😉 prednedavnom v jednej teme pisala zena, ktorej test ukazal ducha uz na 5 dpo.............

rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka viek, len sa pytam to snad zakazane nie je, virm ze kazda sme ina, viem ze niektora ma priznaky niektora nie, niektora hento niektora tamto, len chcem veduet, informovat sa, aky nasor na danu vec maju ine zeny ... Poradit, podrzat a nie nemam chut sa nikomu vysmievat, potesit sa ked niekto ma potesi a zase vziat si nieco nove do zivota o com som nevedela, tak tolko k tomu ... Nehoborim, ze som tehu, ze nie som tehu, chcela by som byt, preto chcem veduet, ci nieco su priznaky, ci nie su, niektora mi povie, nie nie su, no ina mi napise svoju vlastnu skusenost, o tom to je, o tom je firum o tom, co vie kazdy z vlastnej skusenosti a ti co nevedia sa maju pravo pytat ci uz na 10tuch forach naraz... Je to kazdeho osobna vec.

steinarka
21. aug 2015

@rysavka55555 🙂 ano je 🙂 🙂 🙂 a ja ti drzim palce 🙂 🙂 🙂

rysavka55555
21. aug 2015

@steinarka dakujem

berny171
21. aug 2015

Baby mne je už asi 3-4 deň zle vždy po jedle ma napína... MS mam dostať až 30teho. Prsia a brucho mam už nafúknuté.. Neviem ci to môže byť tehu... Co vy na to? A aj výtok bielkasty občas...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre